Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Shift 2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/226628-need-for-speed-shift-2-a.html)

papu97 01-04-11 21:56

Re: Need for Speed Shift 2
 
ma poate ajuta cineva cu un serial/ key code ................ Multumesc

Bogdan.vl 02-04-11 00:43

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by papu97 (Post 4219482)
ma poate ajuta cineva cu un serial/ key code ................ Multumesc

ii dai cancel cand iti cere serialul :)) apoi dupa ce ai instalat jocul bagi cracku din folderu crack de pe imagine :lol:

cel mai recomandat e sa il cumperi din magazin :oops:

taz1vas 02-04-11 08:56

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.vl (Post 4219849)
ii dai cancel cand iti cere serialul :)) apoi dupa ce ai instalat jocul bagi cracku din folderu crack de pe imagine :lol:

cel mai recomandat e sa il cumperi din magazin :oops:

=)))))))))))))))))) buna asta

Bogdan.vl 02-04-11 13:06

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by taz1vas (Post 4220124)
=)))))))))))))))))) buna asta

fa ce zice popa, nu ce face :)))))))))))))))))))))))))

fortiuning nu incurajeaza pirateria :)) ai uitat?

StreetStyle22 06-04-11 11:51

Re: Need for Speed Shift 2
 
E interesanta optiunea Engine Swap la Shift 2..
De ex pe E30 M3(ursul m3) poti pune motorul V10 de pe M6..pe Golf 1 GTI poti pune motorul de pe Golf 5 Gti,si probabil pe Nissan R32,poti pune motorul de pe R34..si cine stie ce alte masini cu motoare... :)

ArCaDa 06-04-11 22:45

Re: Need for Speed Shift 2
 
Devine din ce in ce mai interesant jocul , destul de dificil , in legatura cu controlul masiniilor , mai ales la drift , pana te obisnuiesti umpic :)) . Cat sunteti la % la Cariera ? ! sunt curios :-)

sergiulik90 09-04-11 09:45

Re: Need for Speed Shift 2
 
Eu sunt pe la 30%. Va sfatuiesc sa nu incercati Works pe masini. Eu unul nu le pot controla in curbe, sunt imposibile. Joc cu volan. Se pare ca este prost gandit elementul asta. Par foarte usoare de spate, n-au apsare si indiferent daca accelerezi sau nu, efectul e acelasi. De vina e si directia facuta pentru gamepad ... lol. Multi se plang de asta. Eu am pus Works pe MP4, masina primita dupa castigarea unui event, ce nu poate fi cumparata. Pui Works pe ea, asa ramane! Am incercat si pe R8. La fel. Imposibil de controlat in curbe. Am pierdut $175k pe experimentele astea. :)) Cel mai bine e sa va axati pe upgrade-urile din bucati, eventual si engine swap.
Pentru clasa C folosesc Impreza dusa aproape de B. Mege brici. La fel si Corvette-ul primit pentru clasa B. Pentru clasa A nu m-am decis. Voiam MP4 cu Works, insa ...

Treaba cu engine swap este misto intr-adevar. Am mai descoperit asa:
Corvette Z06, masina primita, cu optiune de motor de pe C6R pentru cursele GT si Audi R8 cu optiune de motor V10 de pe LMS. :D

ArCaDa 12-04-11 22:45

Re: Need for Speed Shift 2
 
O intrebare am si eu . Care este cauza de se misca cam prost noaptea ? in unele curse, devine cam deranjant ... :sad:

taz1vas 12-04-11 23:33

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by ArCaDa (Post 4250264)
O intrebare am si eu . Care este cauza de se misca cam prost noaptea ? in unele curse, devine cam deranjant ... :sad:

Calculatorul tau ...

ArCaDa 13-04-11 00:28

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by taz1vas (Post 4250425)
Calculatorul tau ...

In mod sigur nu are cum sa fie de la calculator , imi dadeam si eu seama daca ar fi fost de la calculator si nu mai puneam intrebarea sa ma aflu in treaba. :rolleyes2 M'ai lamurit

oldtudorhand 13-04-11 12:12

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by ArCaDa (Post 4250264)
O intrebare am si eu . Care este cauza de se misca cam prost noaptea ? in unele curse, devine cam deranjant ... :sad:

Daca esti 100% sigur ca nu ai o placa video prea putin performanta, atunci verfica daca esti cu driver-ele la zi!
Incearca de asemenea sa oprestii anti-aliasing, sa reduci nivelul detaliilor, sau sa pui o rezolutie mai mica.........

ArCaDa 13-04-11 18:01

Re: Need for Speed Shift 2
 
Quote:

Originally Posted by oldtudorhand (Post 4251596)
Daca esti 100% sigur ca nu ai o placa video prea putin performanta, atunci verfica daca esti cu driver-ele la zi!
Incearca de asemenea sa oprestii anti-aliasing, sa reduci nivelul detaliilor, sau sa pui o rezolutie mai mica.........

Mersi de informatii. Am verificat , cu driver'ele sunt la zi , am 2 saptamani de cand am bagat windowsu' , anti-aliasing este oprit , detaliile le'am bagat si la mediu , rezolutie 1280x1024 , cea normala si recomandata . Treaba e , ca nu face la fiecare cursa de noapte... dasta am pus si intrebarea . Mersi oricum

KrYpToN 18-04-11 23:53

Re: Need for Speed Shift 2
 
acum il iau si eu^^

mini cooper 23-04-11 12:53

Re: Need for Speed Shift 2
 
NFS Shift exista si pe nokia 5800 se poae downloada de pe OVI direct de pe mobil dar trebuie sa te conectezi la Internet

pyranha_1984 19-08-11 15:57

Re: Need for Speed Shift 2
 
De unde iau si eu un serial la shift 2? ca nu merge sa ma joc. pls


All times are GMT +2. The time now is 10:54.

- Copyright 2026 4Tuning