![]() |
Re: Need for Speed Shift 2
ma poate ajuta cineva cu un serial/ key code ................ Multumesc
|
Re: Need for Speed Shift 2
Quote:
cel mai recomandat e sa il cumperi din magazin :oops: |
Re: Need for Speed Shift 2
Quote:
|
Re: Need for Speed Shift 2
Quote:
fortiuning nu incurajeaza pirateria :)) ai uitat? |
Re: Need for Speed Shift 2
E interesanta optiunea Engine Swap la Shift 2..
De ex pe E30 M3(ursul m3) poti pune motorul V10 de pe M6..pe Golf 1 GTI poti pune motorul de pe Golf 5 Gti,si probabil pe Nissan R32,poti pune motorul de pe R34..si cine stie ce alte masini cu motoare... :) |
Re: Need for Speed Shift 2
Devine din ce in ce mai interesant jocul , destul de dificil , in legatura cu controlul masiniilor , mai ales la drift , pana te obisnuiesti umpic :)) . Cat sunteti la % la Cariera ? ! sunt curios :-)
|
Re: Need for Speed Shift 2
Eu sunt pe la 30%. Va sfatuiesc sa nu incercati Works pe masini. Eu unul nu le pot controla in curbe, sunt imposibile. Joc cu volan. Se pare ca este prost gandit elementul asta. Par foarte usoare de spate, n-au apsare si indiferent daca accelerezi sau nu, efectul e acelasi. De vina e si directia facuta pentru gamepad ... lol. Multi se plang de asta. Eu am pus Works pe MP4, masina primita dupa castigarea unui event, ce nu poate fi cumparata. Pui Works pe ea, asa ramane! Am incercat si pe R8. La fel. Imposibil de controlat in curbe. Am pierdut $175k pe experimentele astea. :)) Cel mai bine e sa va axati pe upgrade-urile din bucati, eventual si engine swap.
Pentru clasa C folosesc Impreza dusa aproape de B. Mege brici. La fel si Corvette-ul primit pentru clasa B. Pentru clasa A nu m-am decis. Voiam MP4 cu Works, insa ... Treaba cu engine swap este misto intr-adevar. Am mai descoperit asa: Corvette Z06, masina primita, cu optiune de motor de pe C6R pentru cursele GT si Audi R8 cu optiune de motor V10 de pe LMS. :D |
Re: Need for Speed Shift 2
O intrebare am si eu . Care este cauza de se misca cam prost noaptea ? in unele curse, devine cam deranjant ... :sad:
|
Re: Need for Speed Shift 2
Quote:
|
Re: Need for Speed Shift 2
Quote:
|
Re: Need for Speed Shift 2
Quote:
Incearca de asemenea sa oprestii anti-aliasing, sa reduci nivelul detaliilor, sau sa pui o rezolutie mai mica......... |
Re: Need for Speed Shift 2
Quote:
|
Re: Need for Speed Shift 2
acum il iau si eu^^
|
Re: Need for Speed Shift 2
NFS Shift exista si pe nokia 5800 se poae downloada de pe OVI direct de pe mobil dar trebuie sa te conectezi la Internet
|
Re: Need for Speed Shift 2
De unde iau si eu un serial la shift 2? ca nu merge sa ma joc. pls
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:54. |
- Copyright 2026 4Tuning