![]() |
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
sal all
as vrea sami iau un mitsubishi evo x ce ziceti de ea merita 35000 euro |
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
masina in general costa mai putin daca vrei sa o si tunezi sa arate ca cea din poze cred ca te duce peste :) HF
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
nice...mistoaca :)
|
Re: Mitsubishi EVO IX ... Chargespeed
Arata foarte bine.Cred ca este un raport bun privind pretul si calitatea:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:46. |
- Copyright 2026 4Tuning