![]() |
Re: inca o mAzDa 323 F
Multzam fain, Claus!
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
poze
5 Attachment(s)
cateva poze
|
Re: inca o mAzDa 323 F
frumos... sa o stapanesti sanatos ... posteaza poze si in alt topik:-P sti tu .... .., vezi spatele , arcuri sau amortizoare , ;)este cam lasata .... bafta , si ai grija de dansa .
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Chiar arata foarte bine, dar ai grija la drumurile astea sa nu o nenorocesti! Felicitari!
|
ms
multumesc frumos o sa revin in primavara cu un nou look o vopsea frumoasa nuanta de verde sau folie sa vedem si cu o pereche de jante de 9j pe 16
still to come |
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: ms
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Se vede ca ai grija de ea,frumos oricum..culoarea e speciala.
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
La multi ani si fara incidente!!!!!!!!!!:D:D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning