Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   inca o mAzDa 323 F (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/225271-mazda-323-a.html)

DonnLuca 15-12-10 19:07

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Multzam fain, Claus!

B-99-SAA 15-12-10 19:10

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by cmzcs (Post 3900586)
pacat de stopurile tale rotunde , eram in spatele tau , si ai facut stanga in parcare , , de ce nu ai venit ... nu ai indraznit ,,,,, mmdaaa... vb ,,, de avioane

Mai greseste omu :oops: A avut un prieten 2.0 V6 si stiam ca e in 4 prezoane... mersi de info... si scuze... :oops: Unde in parcare? Circul mult, nu stiu despre ce vb :D Cand si unde? Apropo, activeaza-ti si tu PM ca nu pot sa iti zic nimic pe privat... sa nu umpem topicul omului... sau lasa un ID de messenger. Mersi.

cmzcs 15-12-10 19:12

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3900656)
Mai greseste omu :oops: A avut un prieten 2.0 V6 si stiam ca e in 4 prezoane... mersi de info... si scuze... :oops: Unde in parcare? Circul mult, nu stiu despre ce vb :D Cand si unde? Apropo, activeaza-ti si tu PM ca nu pot sa iti zic nimic pe privat... sa nu umpem topicul omului... sau lasa un ID de messenger. Mersi.

carefur , in seara asta .. pe la 18.00 .. acelasi id.

claus_tare 16-12-10 10:04

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by cmzcs (Post 3900663)
carefur , in seara asta .. pe la 18.00 .. acelasi id.

EU SUNT DIN CRAIOVA DAR DACA AJUNG PRIN BUCURESTI PROMIT O INTALNIRE

claus_tare 20-12-10 18:42

poze
 
5 Attachment(s)
cateva poze

cmzcs 20-12-10 19:09

Re: inca o mAzDa 323 F
 
frumos... sa o stapanesti sanatos ... posteaza poze si in alt topik:-P sti tu .... .., vezi spatele , arcuri sau amortizoare , ;)este cam lasata .... bafta , si ai grija de dansa .

DonnLuca 20-12-10 19:38

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Chiar arata foarte bine, dar ai grija la drumurile astea sa nu o nenorocesti! Felicitari!

claus_tare 21-12-10 14:35

ms
 
multumesc frumos o sa revin in primavara cu un nou look o vopsea frumoasa nuanta de verde sau folie sa vedem si cu o pereche de jante de 9j pe 16



still to come

cmzcs 21-12-10 14:37

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by DonnLuca (Post 3914435)
Chiar arata foarte bine, dar ai grija la drumurile astea sa nu o nenorocesti! Felicitari!

nicolae .. ? posteaza si in alta parte visinia :lol:

cmzcs 21-12-10 14:43

Re: ms
 
Quote:

Originally Posted by claus_tare (Post 3916507)
multumesc frumos o sa revin in primavara cu un nou look o vopsea frumoasa nuanta de verde sau folie sa vedem si cu o pereche de jante de 9j pe 16



still to come

dc. vrei sa o strici ,,.. arata bine .. dc. sa-i dai vopsea ..? vezi ca este verde electric mazda sau albastru electric toyota , vopseaua .. asta pe cod.

DonnLuca 23-12-10 18:57

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by cmzcs (Post 3916514)
nicolae .. ? posteaza si in alta parte visinia :lol:

Sunt prezent si pe celalalt forum...doar sa se clarifice siteul nou...

claus_tare 28-12-10 09:11

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by DonnLuca (Post 3922151)
Sunt prezent si pe celalalt forum...doar sa se clarifice siteul nou...

SUNT SI EU ACOLO

18BSV 28-12-10 22:24

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Se vede ca ai grija de ea,frumos oricum..culoarea e speciala.

DonnLuca 29-12-10 08:01

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by claus_tare (Post 3933644)
SUNT SI EU ACOLO

E comunitate mai mare pe celalalt decat aici :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

DonnLuca 01-01-11 09:56

Re: inca o mAzDa 323 F
 
La multi ani si fara incidente!!!!!!!!!!:D:D:D


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning