Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dyno Tuning (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning.html)
-   -   BMW 320d stock si cu Unichip (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning/22438-bmw-320d-stock-unichip.html)

MasterTuner 13-04-07 19:07

Re: BMW 320d stock si cu Unichip
 
1 Attachment(s)
Alta masina identica, dar acum am reusit sa scoatem 200 cp dar cu un cuplu ceva mai mic, dovada faptului ca nici o masina nu e la fel si ca un soft facut cu masina pe dyno e incomparabil. Testul 4 de 199 cp e fara ventilatorul de racire auxiliar pornit, insa diferentele pe dyno sunt minime. E adevarat ca cu frana daca ar dura mai mult testul ar incepe sa conteze.

Lucian 13-04-07 20:19

Re: BMW 320d stock si cu Unichip
 
Foarte tare !

MasterTuner 08-09-07 19:33

Re: BMW 320d stock si cu Unichip
 
1 Attachment(s)
Alta masina cu motor identic.


All times are GMT +2. The time now is 17:43.

- Copyright 2026 4Tuning