![]() |
Re: BMW 320d stock si cu Unichip
1 Attachment(s)
Alta masina identica, dar acum am reusit sa scoatem 200 cp dar cu un cuplu ceva mai mic, dovada faptului ca nici o masina nu e la fel si ca un soft facut cu masina pe dyno e incomparabil. Testul 4 de 199 cp e fara ventilatorul de racire auxiliar pornit, insa diferentele pe dyno sunt minime. E adevarat ca cu frana daca ar dura mai mult testul ar incepe sa conteze.
|
Re: BMW 320d stock si cu Unichip
Foarte tare !
|
Re: BMW 320d stock si cu Unichip
1 Attachment(s)
Alta masina cu motor identic.
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:43. |
- Copyright 2026 4Tuning