![]() |
Re: 4Tuning sustine realizarea primului circuit omologat FIA din Romania. Ajuta-ne si
eu ma gandeam totusi la ceva mai mic, nu pentru curse oficiale ci ca distractie pentru cei care sunt din bucursti si vor sa derapeze cu masina fara sa le e frica de borduri sau sa ramana fara permis .
... pe langa bucuresti nu exista nici macar vre-un drum cu pietre pe jos pe care sa poti sa te dai cu masina ..... intre standardul FIA si nimic e ceva distanta ..... |
| All times are GMT +2. The time now is 16:26. |
- Copyright 2026 4Tuning