Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   radio pe forum (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/221217-radio-forum.html)

BoDySh01 03-12-10 15:20

Re: radio pe forum
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 3866485)
It's alive :X:X http://4tuning.idle.ro:8888/listen.pls acum trimiteti la toata lista sa il poluam

La mine nu merge:sad:

MM11AJJ 03-12-10 19:49

Re: radio pe forum
 
Quote:

Originally Posted by BoDySh01 (Post 3866738)
La mine nu merge:sad:

incearca acum;)

Racer21 03-12-10 20:42

Re: radio pe forum
 
am incercat si eu, ideea e buna, dar ... nu merge :sad:

rpopescu 04-12-10 06:35

Re: radio pe forum
 
Este o optiune care da bine...; reliefeaza forumul fata de altele fara radio. Let go on !

abby3325 04-12-10 08:03

Re: radio pe forum
 
Sustin ideea ! E chiar binevenita, ar fi ceva intr-adevar indedit ;)

(P.S. - nici la mine nu merge link-ul)

MM11AJJ 04-12-10 11:06

Re: radio pe forum
 
va rog incercati unu acuma

MM11AJJ 04-12-10 11:08

Re: radio pe forum
 
http://4tuning.idle.ro:8888/listen.pls

abby3325 04-12-10 11:14

Re: radio pe forum
 
Nop .. nici acum :|

cangri 04-12-10 11:16

Re: radio pe forum
 
nu merge

RoByNeT 04-12-10 13:12

Re: radio pe forum
 
O sa il configurez eu luni la munca daca am timp, si o sa iti dau setarile sa il ti tu sus.

promiseland 02-01-11 12:21

Re: radio pe forum
 
up:dance::dance: cu postul.buna initiativa.;)

e36_boy 26-01-11 15:49

Re: radio pe forum
 
http://188.209.219.74:8000/listen.pls nu o sa fie non-stop dar :)

ZaNe94 26-01-11 19:38

Re: radio pe forum
 
eu ascult da va rog nu ma plictisiti cu housareala :-s

e36_boy 26-01-11 19:40

Re: radio pe forum
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 4023610)
eu ascult da va rog nu ma plictisiti cu housareala :-s

scuze ca nu il bag pe "untiu" salam ,pun mai mult tech ,si putin popcorn ce se asc la radio,mai deseara o sa bag niste rap vechi

ZaNe94 26-01-11 19:52

Re: radio pe forum
 
Quote:

Originally Posted by e36_boy (Post 4023623)
scuze ca nu il bag pe "untiu" salam ,pun mai mult tech ,si putin popcorn ce se asc la radio,mai deseara o sa bag niste rap vechi

mi-ai frant inima :lol:

totusi sa vedem la rap (o mica idee: incearca jedi mind tricks)


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning