![]() |
Re: 4tuning International
Hai ca ma alatur si eu voua dragii mei colegi de forum.
|
Re: 4tuning International
Va invit pe toti colegii sa postati pe sectiunea oferita noua!:dance:
si nu uitati ! Prezentati-va ;) https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html :peace::peace::peace::peace: |
Re: 4tuning International
Quote:
bineinteles daca vrea cineva sa faca un Thred CU SI DESPRE masina personala aici pe TOPIKUL 4tun international, e invitatul meu! pe langa asta e bine ca avem si sprijinul colegilor din RO ;) |
Re: 4tuning International
asha copii, treaba merge bine.... bafta tuturor
|
Re: 4tuning International
Quote:
|
Re: 4tuning International
Hello boys Phoenix Arizona e prezenta :) daca mai e vreunu din zona asta care se da pe aci pe forum sa ma caute in weekend prin Dear Valley :))
|
Re: 4tuning International
Salutari din Chicago Illinois.
Eu nu prea stau pe Internet in ultima vreme...dar in fine, am fost invitat aici, si m-am conformat ! |
Re: 4tuning International
no daca te-i coformat si ai vinit acu i musai sa renunti la job si sa stai 24/7 pe forum ca doar de aia te-i inscris :D
|
Re: 4tuning International
Quote:
atzi facut un juramant .. ! e cazu sa va tzineti de el TOTI :D Ca in armata DREPTI POSTATI :D :D :D :D |
Re: 4tuning International
posteaza :twisted: eu scriu ba :) da oricum tuturor de pana acu BINE ATI VENIT (da stati mult?)
|
Re: 4tuning International
Salutare!
HOP si eu !revin cu DETALII |
Re: 4tuning International
bai da vezi detaliile sa fie foarte detaliate ca de nu platesti amenda :))
|
Re: 4tuning International
Damn ce multi suntem :), presimt ca va fi frumos aici pe forum :)
|
Re: 4tuning International
asa-i foarte frumos chiar ma gandeam sa incep o carte cu ceea ce se intampla aici :)
|
Re: 4tuning International
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning