Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   4tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/22048-4tuning-international.html)

EyeKyu 22-08-06 10:45

Re: 4tuning International
 
Hai ca ma alatur si eu voua dragii mei colegi de forum.

CJ-01-WOB 22-08-06 18:18

Re: 4tuning International
 
Va invit pe toti colegii sa postati pe sectiunea oferita noua!:dance:
si nu uitati ! Prezentati-va ;)

https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html

:peace::peace::peace::peace:

CJ-01-WOB 24-08-06 18:19

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 527089)
damn... ce mare e comunitatea internationala :D

am o propunere pentru voi :)

sa faceti aici topicuri fiecare cu masina lui... ,

GOLFi faza e urmatoar4a , majoritatea din noi avem masinile prezentate la ''MASINA MEA'' in alt topic si , ca sa nu fie DUBLURI pe forum am decis pe thread-ul CAR SPEC. fiecare sa isi prezinte masina cu poze , alte ''performante'' deja fiind prezentate pe topicurile deja existente!
bineinteles daca vrea cineva sa faca un Thred CU SI DESPRE masina personala aici pe TOPIKUL 4tun international, e invitatul meu!

pe langa asta e bine ca avem si sprijinul colegilor din RO ;)

vnool 25-08-06 19:01

Re: 4tuning International
 
asha copii, treaba merge bine.... bafta tuturor

anne 25-08-06 22:21

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by vnool (Post 532337)
asha copii, treaba merge bine.... bafta tuturor

VNOOL ASTEPTAM SA TE PREZINTZI SI TU CA TOT OMUL ;)

draculas 28-08-06 13:03

Re: 4tuning International
 
Hello boys Phoenix Arizona e prezenta :) daca mai e vreunu din zona asta care se da pe aci pe forum sa ma caute in weekend prin Dear Valley :))

f1anatic 28-08-06 18:27

Re: 4tuning International
 
Salutari din Chicago Illinois.
Eu nu prea stau pe Internet in ultima vreme...dar in fine, am fost invitat aici, si m-am conformat !

draculas 02-09-06 22:59

Re: 4tuning International
 
no daca te-i coformat si ai vinit acu i musai sa renunti la job si sa stai 24/7 pe forum ca doar de aia te-i inscris :D

CJ-01-WOB 02-09-06 23:02

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by draculas (Post 541001)
no daca te-i coformat si ai vinit acu i musai sa renunti la job si sa stai 24/7 pe forum ca doar de aia te-i inscris :D

si nu numai tu !
atzi facut un juramant .. ! e cazu sa va tzineti de el TOTI :D
Ca in armata DREPTI
POSTATI
:D :D :D :D

draculas 02-09-06 23:13

Re: 4tuning International
 
posteaza :twisted: eu scriu ba :) da oricum tuturor de pana acu BINE ATI VENIT (da stati mult?)

27-FLO 03-09-06 00:47

Re: 4tuning International
 
Salutare!
HOP si eu !revin cu DETALII

draculas 04-09-06 23:50

Re: 4tuning International
 
bai da vezi detaliile sa fie foarte detaliate ca de nu platesti amenda :))

RaZvY_ 06-09-06 10:10

Re: 4tuning International
 
Damn ce multi suntem :), presimt ca va fi frumos aici pe forum :)

draculas 06-09-06 10:29

Re: 4tuning International
 
asa-i foarte frumos chiar ma gandeam sa incep o carte cu ceea ce se intampla aici :)

CJ-01-WOB 06-09-06 18:36

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by RaZvY_ (Post 545050)
Damn ce multi suntem :), presimt ca va fi frumos aici pe forum :)

razvane nu presimtzii ! ! posteaza ! sa vezi ce frumos v-a fi ! apropo de SUedia ! foarte curat era pe acolo ! si acum e la fel?


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning