![]() |
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
in lista '05 ,12w6v2 costa 14.230.00+tva ...cred ca este bun si helix ul.....chiar sunt curios...sa ne spui cum se aude..:)
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
multumesc pentru pret, dupa ce bag helixu in masina poti sa-l si auzi nu e pb. vb vb
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
si inca ceva... vu-metru DIN-size gasesc?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
1 Attachment(s)
ceva de genul asta:
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
1 Attachment(s)
Asta iti place ?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
interesanta jucaria...dar practic..chiar e buna la ceva?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
daaaaa, e bestiala, cat costa?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
Vezi ca ai PM.
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
de Phase Select 15 SR ce ziceti?
http://www.phase-linear.de/produkte....410070&lang=EN Imi cer scuze ca pun atatea intrebari, dar vreau sa fiu sigur ca iau ceva bun. E mai bun asta decat helix W12? |
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
hai ziceti, phase ala e bun?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
hai va rog... maine ma duc la montaj si vreau sa stiu daca e bun de ceva phase asta... nimeni nu stie?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
Pai nu ziceai ca iti iei w12?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
ba da, dar am de ales intre w12 si phase select 15 si vreau sa stiu care se aude mai bine.. in fine.. vad maine cand ma duc la ei
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
Oricum cel mai bine e sa le asculti pe amindoua si iei ce-ti place TIE mai mult.
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
ok.. asa o sa fac. multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning