Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   Imi iau woofer!! de care? :)) (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/21977-iau-woofer.html)

vpower16v 18-08-06 01:09

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
in lista '05 ,12w6v2 costa 14.230.00+tva ...cred ca este bun si helix ul.....chiar sunt curios...sa ne spui cum se aude..:)

CataNOS 18-08-06 10:31

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
multumesc pentru pret, dupa ce bag helixu in masina poti sa-l si auzi nu e pb. vb vb

CataNOS 18-08-06 12:24

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
si inca ceva... vu-metru DIN-size gasesc?

CataNOS 18-08-06 13:05

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
1 Attachment(s)
ceva de genul asta:

saxo 18-08-06 13:27

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
1 Attachment(s)
Asta iti place ?

vpower16v 18-08-06 13:49

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
interesanta jucaria...dar practic..chiar e buna la ceva?

CataNOS 18-08-06 14:55

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
daaaaa, e bestiala, cat costa?

saxo 18-08-06 15:47

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
Vezi ca ai PM.

CataNOS 19-08-06 11:25

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
de Phase Select 15 SR ce ziceti?

http://www.phase-linear.de/produkte....410070&lang=EN

Imi cer scuze ca pun atatea intrebari, dar vreau sa fiu sigur ca iau ceva bun.

E mai bun asta decat helix W12?

CataNOS 20-08-06 17:38

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
hai ziceti, phase ala e bun?

CataNOS 21-08-06 13:14

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
hai va rog... maine ma duc la montaj si vreau sa stiu daca e bun de ceva phase asta... nimeni nu stie?

ceachi 21-08-06 13:37

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
Pai nu ziceai ca iti iei w12?

CataNOS 21-08-06 13:45

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
ba da, dar am de ales intre w12 si phase select 15 si vreau sa stiu care se aude mai bine.. in fine.. vad maine cand ma duc la ei

saxo 21-08-06 14:03

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
Oricum cel mai bine e sa le asculti pe amindoua si iei ce-ti place TIE mai mult.

CataNOS 21-08-06 14:05

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
ok.. asa o sa fac. multumesc


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

- Copyright 2026 4Tuning