Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Audi tuning (https://forum.4tuning.ro/149-audi-tuning.html)
-   -   audi a4 de la prostreet-tuning (https://forum.4tuning.ro/149-audi-tuning/21944-audi-a4-prostreet-tuning.html)

protuning 20-02-07 16:42

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 760304)
bolovane e una si aceeasi!!!!....

@protuning-kitul de pe ea nu este chiar pe gustul multora dar finisajele sunt de nota 20....nu am vazut spoiler de fibra sa se imbine atat de bine cu aripa!!!felicitari pentru acesta treaba!!! masina daca ar avea alte jante ar fi ffff frumoasa....un mare minus zic eu ca sunt jantele si suspensia!!!

mersi! si nu zic ca e frumoasa masina!!! din pacate cu proprietarul nu am avut cu cine sa povestim!am fost la inceput si am facut cat si cum am putut.dar epoca aia sa terminat de un an incoace nu numai ca facem masini cu imbinarile pe care le-ai vazut ci le facem si un design deosebit!nu mai facem compromisuri ca ne stricam image-ul.poate la expozitia din primavara va va convinge masinile cu care vom participa la 4 tuning day.respect!

dj16xxs 20-02-07 18:37

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 760921)
mersi! si nu zic ca e frumoasa masina!!! din pacate cu proprietarul nu am avut cu cine sa povestim!am fost la inceput si am facut cat si cum am putut.dar epoca aia sa terminat de un an incoace nu numai ca facem masini cu imbinarile pe care le-ai vazut ci le facem si un design deosebit!nu mai facem compromisuri ca ne stricam image-ul.poate la expozitia din primavara va va convinge masinile cu care vom participa la 4 tuning day.respect!

am citit si revista 4tuning despre voi si am vazut si cum faceti spoilerele de la o(zero)...eu stiu ce inseamna fibra si apreciez foarte mult micile detalii!!!...am mai vazut masini facute de voi si sunt impresionat!!!...stiu ca de multe ori masina nu arata cum ati vrea voi sa arate ci cum vrea proprietarul,pentru ca pana la urma el este cel care plateste proiectul si de cele mai multe ori,acesta face alegerea gresita a kitul-ului....dupa mine sunteti printre cei mai buni din tara,asta nu inseamna si ieftin,calitatea se plateste,nu??? astept cu interes noile lucrari!!!keep up the good work!

I5@k 20-02-07 22:11

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
dupa parerea mea....cel mai nasol tuning vazut vreodata la a4....k fanu!!! pacat de masina....:(

dj16xxs 22-02-07 18:35

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by I5@k (Post 761748)
dupa parerea mea....cel mai nasol tuning vazut vreodata la a4....k fanu!!! pacat de masina....:(

la cei 17 ani ai tai nici nu ma mira ca nu-ti place...tu ai avut o alegere grea si in privinta nick-ul tau!!!...ai putea oare sa ne explici si noua cum ti-ai ales asa nume? te-a indrumat cineva?

SFW 24-02-07 12:14

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Kit-ul nu vine bine pe A4, dar imaginea masinii este stricata cum a spus si dj16xxs de garda masinii, de jante si eu zic ca o strica enorm plasa argintie care nu se potriveste de nici un fel.

Totusi, si cu aceste modificari, cred ca kitul nu ar da bine pe A4, dar ar arata mai uman...

Oricum, finisarile par a fi de calitate.

cid84 06-05-07 19:27

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
m un a4..model mai vechi putin.generatia 97` rosu . arata impecabil.jante misto,praguri, tapiterie piele in 2 culori rosu/negru,stopuri tunning,un eleron finutz,mai multe..in fine. vreau bara fata/spate tunning. ma poate ajuta cineva ?

nutzuXXL 01-06-07 23:41

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 518169)
astept parerile voastre!!!mersi!!

parerea mea: in fata mere . bara fata este destul de reusita ( merge plasa neagra) , grila fata parca e mai najpa k cea standard ,
in spate .... pare prea inalta ( trebuia mai putina plasa ) si mergea scoasa evacuarea prin partea de jos a plasei ) . \
da' daca asta a vrut proprietaru... treaba lui ...

nick_nasta 05-06-07 13:23

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
nasol design.
si-a ales ori masina gresit ori kit-ul

alexzander407 09-06-07 04:14

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
da de un timp incoace nu am mai zarito prin cv ... tipu era frecvent la McDonalds sa manance :lol: :lol:spoilerul spate ma lasa rece nu prea are treaba cu designul masinii si nici eleronul, spoilerul fata mai treaca mearga ... cei de la protuning sau conformat cerintelor clientului ei sunt chiar de laudat pt calitate ...

Slim29 12-06-07 12:32

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
bleah.. urat rau .. gusturile nu se discuta

mareo 12-06-07 15:04

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
cam jalnica..jenti, plasa negra, eleron , faruri , stopuri, suspenzii,,,poate iese ceva

Andrey_FL 02-08-07 11:11

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
ziceti si mie siteuri unde pot gasi ceva ptr a6 din 2001 pls

TIR 04-08-07 14:54

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
deci e ff urata... masina asta e ca naibi de urata... sincer mi-ar fi rusine sa merg cu ea.

MARI_NSL 04-08-07 14:57

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
hai in fata , ar mai merge . dar parka tot are prizele alea cam mari . dar in spate de nasoala rau bara :(....

26WRC 05-08-07 13:57

Re: audi a4 de la prostreet-tuning
 
frumos lucrata de cei de la protuning...kit'ul de caroserie e urat.. spoilerul spate & pragurile sunt oribile... spoilerul fata e cat de cat ok


All times are GMT +2. The time now is 13:03.

- Copyright 2026 4Tuning