![]() |
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
Quote:
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
Quote:
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
dupa parerea mea....cel mai nasol tuning vazut vreodata la a4....k fanu!!! pacat de masina....:(
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
Quote:
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
Kit-ul nu vine bine pe A4, dar imaginea masinii este stricata cum a spus si dj16xxs de garda masinii, de jante si eu zic ca o strica enorm plasa argintie care nu se potriveste de nici un fel.
Totusi, si cu aceste modificari, cred ca kitul nu ar da bine pe A4, dar ar arata mai uman... Oricum, finisarile par a fi de calitate. |
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
m un a4..model mai vechi putin.generatia 97` rosu . arata impecabil.jante misto,praguri, tapiterie piele in 2 culori rosu/negru,stopuri tunning,un eleron finutz,mai multe..in fine. vreau bara fata/spate tunning. ma poate ajuta cineva ?
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
Quote:
in spate .... pare prea inalta ( trebuia mai putina plasa ) si mergea scoasa evacuarea prin partea de jos a plasei ) . \ da' daca asta a vrut proprietaru... treaba lui ... |
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
nasol design.
si-a ales ori masina gresit ori kit-ul |
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
da de un timp incoace nu am mai zarito prin cv ... tipu era frecvent la McDonalds sa manance :lol: :lol:spoilerul spate ma lasa rece nu prea are treaba cu designul masinii si nici eleronul, spoilerul fata mai treaca mearga ... cei de la protuning sau conformat cerintelor clientului ei sunt chiar de laudat pt calitate ...
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
bleah.. urat rau .. gusturile nu se discuta
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
cam jalnica..jenti, plasa negra, eleron , faruri , stopuri, suspenzii,,,poate iese ceva
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
ziceti si mie siteuri unde pot gasi ceva ptr a6 din 2001 pls
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
deci e ff urata... masina asta e ca naibi de urata... sincer mi-ar fi rusine sa merg cu ea.
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
hai in fata , ar mai merge . dar parka tot are prizele alea cam mari . dar in spate de nasoala rau bara :(....
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
frumos lucrata de cei de la protuning...kit'ul de caroserie e urat.. spoilerul spate & pragurile sunt oribile... spoilerul fata e cat de cat ok
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:03. |
- Copyright 2026 4Tuning