![]() |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Am auzit de voi:))) Si de Night :)))
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
1 Attachment(s)
afisul oficial
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
COMUNICAT DE LA CLUBUL PROCAR RACING:
Numarul limita de masini care se pot inscrie este de 150, pentru a facilita derularea optima a 2 manse pentru fiecare masina. S-a tinut cont de timpul de iarna, timpul suplimentar pt demonstratii -Vali Porcisteanu, timpi de organizare + premiere (33 premii). Practic pentru 150 de masini o singura mansa dureaza cca 3 ore. PRIORITARE VOR FI INSCRIERILE FACUTE ON-LINE. Sebastian as dori o confirmare daca este in regula acest aspect pentru buna organizare a evenimentului. |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Formular de inscriere ceva????cumva?:) sau trimitem mail asha...cu date..chestii?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
De 2 minute am vb domnul Iancu la telefon si...se va amana !Mai concret se va desfasura a 2-a zi pe data de 14 din cauza meciului Fc.Arges - Valcea care va ave loc sambata pe data de 13 :( ! Deci oficial liniutele vor fi pe data de 14 Noiembrie adica Duminica!
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
a venit si neprevazutul.
Data se amana pentru 14 (duminica) in loc de 13. Este meci de fotbal la stadion si nu au fost anuntati :) Comunicatul este oficial, anuntat de d-ul Cristian Otobicu Ole |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
sa refaci posterul cosmin te rog , sa pui noua data , si sa adaugi si taxa de inscriere
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
scuze FullSpeedSAT
n-apucasem sa dau refresh |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
maine se va posta afisul cu data de 14 11 2010
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Deabia astept:X
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Bun si duminica.Sa intre Mihai si sa modifice titlul.
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
taxa de participare s a facut 75 de ron
|
Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
S-a tinut cont ca este criza si d`aia s-a marit taxa :)))))
|
Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
nu este vorba de criza...nu ajung bani de cupe...etc
fisa de inscriere o gasiti si pe WWW.NIGHTANGELS.RO |
Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Relatii suplimentare:
Nita Iancu - TEL: 0721.673.074 Otobicu Cristian - TEL: 0740.786.537 Am gasit contul organizatorilor pe facebook |
| All times are GMT +2. The time now is 09:49. |
- Copyright 2026 4Tuning