Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/217884-duminica-14-noiembrie-2010-liniute-stadion.html)

Iedii 05-11-10 12:23

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Am auzit de voi:))) Si de Night :)))

cosminpilot 05-11-10 12:45

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
1 Attachment(s)
afisul oficial

cosminpilot 05-11-10 13:14

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
COMUNICAT DE LA CLUBUL PROCAR RACING:

Numarul limita de masini care se pot inscrie este de 150, pentru a facilita derularea optima a 2 manse pentru fiecare masina.
S-a tinut cont de timpul de iarna, timpul suplimentar pt demonstratii -Vali Porcisteanu, timpi de organizare + premiere (33 premii).

Practic pentru 150 de masini o singura mansa dureaza cca 3 ore.
PRIORITARE VOR FI INSCRIERILE FACUTE ON-LINE.

Sebastian as dori o confirmare daca este in regula acest aspect pentru buna organizare a evenimentului.

FullSpeedSAT 05-11-10 13:51

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Formular de inscriere ceva????cumva?:) sau trimitem mail asha...cu date..chestii?

FullSpeedSAT 05-11-10 13:58

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
De 2 minute am vb domnul Iancu la telefon si...se va amana !Mai concret se va desfasura a 2-a zi pe data de 14 din cauza meciului Fc.Arges - Valcea care va ave loc sambata pe data de 13 :( ! Deci oficial liniutele vor fi pe data de 14 Noiembrie adica Duminica!

cosminpilot 05-11-10 14:06

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
a venit si neprevazutul.
Data se amana pentru 14 (duminica) in loc de 13. Este meci de fotbal la stadion si nu au fost anuntati :)

Comunicatul este oficial, anuntat de d-ul Cristian Otobicu

Ole

KillerINC 05-11-10 14:09

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
sa refaci posterul cosmin te rog , sa pui noua data , si sa adaugi si taxa de inscriere

cosminpilot 05-11-10 14:12

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
scuze FullSpeedSAT
n-apucasem sa dau refresh

09shh 05-11-10 16:19

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
maine se va posta afisul cu data de 14 11 2010

Iedii 05-11-10 20:12

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Deabia astept:X

bobby_gsi2 06-11-10 16:27

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Bun si duminica.Sa intre Mihai si sa modifice titlul.

09shh 09-11-10 11:11

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
taxa de participare s a facut 75 de ron

FullSpeedSAT 09-11-10 15:08

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
S-a tinut cont ca este criza si d`aia s-a marit taxa :)))))

09shh 09-11-10 23:14

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
nu este vorba de criza...nu ajung bani de cupe...etc

fisa de inscriere o gasiti si pe WWW.NIGHTANGELS.RO

ArgesForum 11-11-10 21:14

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Relatii suplimentare:

Nita Iancu - TEL: 0721.673.074
Otobicu Cristian - TEL: 0740.786.537

Am gasit contul organizatorilor pe facebook


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

- Copyright 2026 4Tuning