![]() |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
noi credeam ca ai participat
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
nu pot participa inca ca nu am masina de teren inca si nici permis nu am inca .... da o sa particip si eu in viitor
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
deocamdata le mai repar la astea la cativa masinile cu un prieten ;) s iti dai seama ca le mai fac o proba ;)
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
aha deci tu esti un fel de elev =))))))) hai ca glumesc mah!!!
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
una dintre masinile participante a fost implicata intr-un accident de circulatzie saptamana trecuta
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
care nu stiuu ????
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
suzuky ala negru cu gri..era o tipa cu taso cu el...cu nr de leasing
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
Quote:
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
DECI ???
@DoDo_Dorin,cind vedem pozele alea multe? |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
ha ha!!!cine vorbeste de accidente...mai am mult pana sa te ajung pe tine...si nu se poate numi accident ce am avut eu ...a fost doar o tamponare...:D
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
[QUOTE=Jimny;531283]ha ha!!!cine vorbeste de accidente...mai am mult pana sa te ajung pe tine...si nu se poate numi accident ce am avut eu ...a fost doar o tamponare...:D[/QUOT
Scuze off-topicul...dar numai unul a fost provocat din vina mea.Masina mea imi aduce ghinion.Tre' schimbata, si asta in curand;-) |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
stiu masina eram masina cu folie pe ea sa nu se zgarie no offence da asa mi-o aduc aminte :P
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
mda...o fost desteapta ideea cu folia,s-o zgariat numai jumate de masina:( da data viitoare pun folie pe toata
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning