Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006 (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/21593-off-road-etapa-cj-06-06-2006-a.html)

Piry 15-08-06 08:41

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
noi credeam ca ai participat

DoDo_Dorin 15-08-06 10:18

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
nu pot participa inca ca nu am masina de teren inca si nici permis nu am inca .... da o sa particip si eu in viitor

DoDo_Dorin 15-08-06 10:25

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
deocamdata le mai repar la astea la cativa masinile cu un prieten ;) s iti dai seama ca le mai fac o proba ;)

DaNuTzU' 16-08-06 15:31

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
aha deci tu esti un fel de elev =))))))) hai ca glumesc mah!!!

CJ-86-UHE 16-08-06 15:33

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
una dintre masinile participante a fost implicata intr-un accident de circulatzie saptamana trecuta

DoDo_Dorin 16-08-06 21:08

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
care nu stiuu ????

CJ-86-UHE 16-08-06 22:39

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
suzuky ala negru cu gri..era o tipa cu taso cu el...cu nr de leasing

DoDo_Dorin 18-08-06 21:28

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by CJ-86-UHE
suzuky ala negru cu gri..era o tipa cu taso cu el...cu nr de leasing

nu ai poza ;) ca dupa culoare nu il stiu si este unu negru da ala nu o avut accident

turbojack 18-08-06 22:11

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
DECI ???
@DoDo_Dorin,cind vedem pozele alea multe?

CJ-86-UHE 24-08-06 16:52

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by DoDo_Dorin (Post 524400)
nu ai poza ;) ca dupa culoare nu il stiu si este unu negru da ala nu o avut accident

asta..la cateva zile dupa concurs

Jimny 24-08-06 22:12

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
ha ha!!!cine vorbeste de accidente...mai am mult pana sa te ajung pe tine...si nu se poate numi accident ce am avut eu ...a fost doar o tamponare...:D

CJ-86-UHE 24-08-06 22:17

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
[QUOTE=Jimny;531283]ha ha!!!cine vorbeste de accidente...mai am mult pana sa te ajung pe tine...si nu se poate numi accident ce am avut eu ...a fost doar o tamponare...:D[/QUOT

Scuze off-topicul...dar numai unul a fost provocat din vina mea.Masina mea imi aduce ghinion.Tre' schimbata, si asta in curand;-)

DoDo_Dorin 26-08-06 22:28

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
stiu masina eram masina cu folie pe ea sa nu se zgarie no offence da asa mi-o aduc aminte :P

Jimny 30-08-06 19:53

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
mda...o fost desteapta ideea cu folia,s-o zgariat numai jumate de masina:( da data viitoare pun folie pe toata

sandrei 30-08-06 21:51

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by CJ-86-UHE (Post 522096)
suzuky ala negru cu gri..era o tipa cu taso cu el...cu nr de leasing

deci sa intelegem ca userul Jimny e fata? :baby: :blink: :giggle: :chuckel:


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning