![]() |
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Quote:
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Ms man... nu se aude nimic si nu imi joaca nimic...doar cand am ridicat-o pe cric am invartit in stanga si in dreapta... si se auzea gen clantz cand daeam in stanga...si clantz cand dadeam in dreapta...si e un mic spatiu adica nu imi prinde imediat ...e ca si cum ar fi un mic joc... la rotatie...la schimbarea de sens..o fi capul de planetara?...
eu am schimbat basculele ...noi noutze... bucsharaia pe fatza... mai e ceca ce mai tre schimbat... ? |
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Gluma gluma... da vezi sa nu fie pivotu :))) Ca nu e bine! Daca zici ca ai schimbat bucsaraie, nu prea vad ce poate sa fie... planetara iti dai seama daca e ca face mai urat... vezi sa nu iti atinga aparatoarea aia de la discu de frana si sa te ingrijorezi degeaba :lol: Daca stateai mai aproape treceam pe la tine sa ne uitam impreuna :D Si cu Tank eventual :D
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Cum sa fie pivotul cand sunt noi basculele?
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Quote:
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Ms man... oricum apreciez... nu stiu momentan...dar sper sa apuc sa ai mai fac ceva pe ici pe colo pana nu vine vajul ala rau... sau si mai nashpa...zapada...:sad:
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Deci pana la urma masina a "suferit" urmatoarele "modificari" :P tuning :P :
CAUCIUCURI "NOI" PE FATA , PLACUTE FRANA NOI , RULMENTI NOI , AMORTIZOARE NOI , BUJII NOI CHAMPION , CAPAC DELCOU NOU , BUCSHE NOI , BASCULE NOI , FILTRE NOI , LICHID DE FRANA ....ETC. FOLIE , CAPACE ...LEDURI IN BORD , LEDURI IN POZITIE ALBASTRE ....etc etc etc. O sa revin cu niste poze....sper :D |
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Sal am niste jante 4x114,3 15' Borbet cu anvelope uzate 10 % daca te intereseaza http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...e-9862518.html scuze de deranj
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
8 Attachment(s)
Poze noi :D:P
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Poze de sezon,pacat ca a trecut zapada deja:D
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Ce sa fac man... inainte de revelion... la cta.... :D am zis sa le pun... ca nu pot face in fiecare saptamana poze.... :))
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
un om cu maaaare caracter pentru o masina mica :oops:
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
SE POATE INCHIDE !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning