![]() |
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
aici in anglia iepurii sunt trecuti in categoria daunatoarelor. se vaneaza fara autorizatie, doar cu o foaie scrisa de mana cu acceptul proprietarului terenului ;)
vulpile sunt ocrotite. umbla noaptea prin londra precum cainii la noi ;) |
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
vedeti ca am avut dreptate...
|
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
o da insfarsit ceva pe placul meu
sunt si eu vanator de anu asta ,fac parte dintr-o familie de vanatori detin o beretta es 100 :D si imi place le nebunie dau orice doar ca duminica sa pot merge la vanatoare :twisted: |
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Quote:
|
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
salut eu platesc doar jumatate ca sunt elev si am sub 25 de ani
deci 100 de euro altfel e 200 |
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Quote:
|
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
se vorbeste si pe la noi sa mareasca sa fie o taxa universala peste tot
|
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Quote:
|
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Quote:
|
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Eu sunt vanator :)
Ce pot spune, este un sport frumos, dar trebuie sa ai in vedere anumite lucruri: 1.respecta vanatul(etica vanatoreasca) 2.trebuie sa ai timp pentru vanatoare 3.ceva bani nu ar strica sa ai in plus, mai ales daca vrei sa fi un vanator profesionist! Bafta! |
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Quote:
|
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Quote:
|
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Quote:
Bafta! |
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Quote:
|
Re: Sunt si ceva vanatori pe forum?
Quote:
Bafta! |
| All times are GMT +2. The time now is 14:06. |
- Copyright 2026 4Tuning