![]() |
Re: DreamWorks
io nu vad sigla....:((
razvane rezolva problema te rog! |
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
Acum se vede?
|
Re: DreamWorks
vazut mai, vazut acum!
frumos mai sigla nou succes doreste eu la voi! |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Hey Tweety...vezi ca nu am uitat de provocarea ta...asa ca te astept la 23 vineri ;)
|
Re: DreamWorks
Quote:
Razvane, daca tio da....sa nu te mai bagi cu mine in seama! :lol: |
Re: DreamWorks
Mult succes ma! Va stiu mai mult sau mai putin pe cei din conducere si cred ca o sa faceti treaba buna. E momentul ca generatia tanara, actuala sa iasa la rampa si sa preia stafeta...si nu prin figuri si fite ca altii ci prin bun simt si modestie, cum vad inceputul vostru.
Bravo, mult succes si cati mai multi membri seriosi, pasionati si dornici sa arate ceva, altceva decat cum se sparg semintele. P.S. Sigla e superok (deosebit de frumoasa as putea spune), parasolar ar trebui putin modificat, cromatic vorbesc...sa se vada bine de la distanta (is sceptic cu acel "D" argintiu fata de "W" rosu...) Hai, va pup! |
Re: DreamWorks
Frumoasa sigla cu o mica exceptie cum au zis si ceilalti. "D"-ul ala mai trebuie putin lucrat la el (cred ca ar merge ceva strident un verde,albastru,galben etc) in rest e ok chiar imi place. Presimt eu ca daca exista organizare buna o sa fie un club mare.
Sa ma anuntati si pe mine la ce ora e intalnirea de vineri de la Sun-Plaza |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Frumoasa sigla :arrow:
Din partea mea poate sa fie intalnirea si la 20:00 si la 21:00 .. de preferinta la 20..dar nu conteaza asa mult' Salut ! |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Are idei bune domnul Tweety :D.Literei "D" i sa schimbat culoarea in ultimul moment. Asta seara avem o surpriza pentru voi.Astept sa posteze Tweety. Iar pentru membri, sau cei care vor sa vina la meet, ne gasesc de la orele 20:00, in parcare SunPlaza, cel mai probabil la zona albastra. Va multumim tuturor pentru sustineri. Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
3 Attachment(s)
salut! as dori sa ma alatur si eu in clubul vostru . Mentionez ca nu am permis de conducere momentan sunt in scoala de soferi am o dacie 1310 din 99 alb motor 1.3
|
Re: DreamWorks
Ma pricep la editat fotografii,creere fotografii,creere site-uri,creere banneruri si molte altele legate de fotografii.
Momentan sunt elev in cls a 12a MIRCEA ELIADE profil mate info locul 3 in 2008 la concursul european de creatie IN POWER POINT PAUL POLIODOR locul 2 in 2009 la concursul european de creztie in power point si site gen html Paul Polidor |
Re: DreamWorks
misto sigla aia, si parasolaru daca e cel de la semnatura e tare ;) spor!
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:57. |
- Copyright 2026 4Tuning