Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

daffy duck™ 19-10-10 13:45

Re: DreamWorks
 
io nu vad sigla....:((

razvane rezolva problema te rog!

Tweety_rzw 19-10-10 13:49

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Acum se vede?

daffy duck™ 19-10-10 13:50

Re: DreamWorks
 
vazut mai, vazut acum!

frumos mai sigla nou

succes doreste eu la voi!

B-99-SAA 19-10-10 14:15

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3740045)
Acum se vede?

Bai boss.... nu era mai bine sa faci "D" de la dreams cu alta culoare? Parasolarele presupun ca vor fi cum e semnatura ta, nu? :lol: Ti-a iesit ok sigla, chiar foarte bine :)

Vera.Tygrutza 19-10-10 14:15

Re: DreamWorks
 
Hey Tweety...vezi ca nu am uitat de provocarea ta...asa ca te astept la 23 vineri ;)

daffy duck™ 19-10-10 14:18

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3740117)
Hey Tweety...vezi ca nu am uitat de provocarea ta...asa ca te astept la 23 vineri ;)

deci nici aici nu pot sa postez fara sa apari? :lol:

Razvane, daca tio da....sa nu te mai bagi cu mine in seama! :lol:

morpheusmaster 19-10-10 14:44

Re: DreamWorks
 
Mult succes ma! Va stiu mai mult sau mai putin pe cei din conducere si cred ca o sa faceti treaba buna. E momentul ca generatia tanara, actuala sa iasa la rampa si sa preia stafeta...si nu prin figuri si fite ca altii ci prin bun simt si modestie, cum vad inceputul vostru.

Bravo, mult succes si cati mai multi membri seriosi, pasionati si dornici sa arate ceva, altceva decat cum se sparg semintele.


P.S. Sigla e superok (deosebit de frumoasa as putea spune), parasolar ar trebui putin modificat, cromatic vorbesc...sa se vada bine de la distanta (is sceptic cu acel "D" argintiu fata de "W" rosu...)

Hai, va pup!

Alex30 19-10-10 15:04

Re: DreamWorks
 
Frumoasa sigla cu o mica exceptie cum au zis si ceilalti. "D"-ul ala mai trebuie putin lucrat la el (cred ca ar merge ceva strident un verde,albastru,galben etc) in rest e ok chiar imi place. Presimt eu ca daca exista organizare buna o sa fie un club mare.


Sa ma anuntati si pe mine la ce ora e intalnirea de vineri de la Sun-Plaza

Vera.Tygrutza 19-10-10 17:41

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3740123)
deci nici aici nu pot sa postez fara sa apari? :lol:

Razvane, daca tio da....sa nu te mai bagi cu mine in seama! :lol:

Pai pot sa zic acelasi lucru despre tine.....se pare ca avem prieteni comuni...si ca venii vorba poti deja sa nu mai vb cu Tweety ca se stie cine o sa fie la finish primu :P:twisted:

daffy duck™ 19-10-10 17:50

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3740658)
Pai pot sa zic acelasi lucru despre tine.....se pare ca avem prieteni comuni...si ca venii vorba poti deja sa nu mai vb cu Tweety ca se stie cine o sa fie la finish primu :P:twisted:

razvane....iti repar aia la masina si numai avem ce discuta:lol:

bib_andrey 19-10-10 17:59

Re: DreamWorks
 
Frumoasa sigla :arrow:

Din partea mea poate sa fie intalnirea si la 20:00 si la 21:00 .. de preferinta la 20..dar nu conteaza asa mult'

Salut !

NXdev 19-10-10 19:58

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3740049)
vazut mai, vazut acum!

frumos mai sigla nou

succes doreste eu la voi!

Multumim Daffy :D.

Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3740115)
Bai boss.... nu era mai bine sa faci "D" de la dreams cu alta culoare? Parasolarele presupun ca vor fi cum e semnatura ta, nu? :lol: Ti-a iesit ok sigla, chiar foarte bine :)

S-a facut "D"-ul alta culoare 8).Multumim frumos Liviu , si te asteptam ;).

Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3740179)
Mult succes ma! Va stiu mai mult sau mai putin pe cei din conducere si cred ca o sa faceti treaba buna. E momentul ca generatia tanara, actuala sa iasa la rampa si sa preia stafeta...si nu prin figuri si fite ca altii ci prin bun simt si modestie, cum vad inceputul vostru.

Bravo, mult succes si cati mai multi membri seriosi, pasionati si dornici sa arate ceva, altceva decat cum se sparg semintele.


P.S. Sigla e superok (deosebit de frumoasa as putea spune), parasolar ar trebui putin modificat, cromatic vorbesc...sa se vada bine de la distanta (is sceptic cu acel "D" argintiu fata de "W" rosu...)

Hai, va pup!

Multumim frumos, domn Morpheu :D.Si noi speram la fel, sa realizam ceva maret.Cu siguranta nu vom primi in club pe oricine, vom fi oarecum drastici la aderarea unui membru.Pana in primavara, cu ocazia primului show de tuning speram sa avem minim 2 masini prezente.

Are idei bune domnul Tweety :D.Literei "D" i sa schimbat culoarea in ultimul moment.
Asta seara avem o surpriza pentru voi.Astept sa posteze Tweety.
Iar pentru membri, sau cei care vor sa vina la meet, ne gasesc de la orele 20:00, in parcare SunPlaza, cel mai probabil la zona albastra.

Va multumim tuturor pentru sustineri.
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3740219)
Frumoasa sigla cu o mica exceptie cum au zis si ceilalti. "D"-ul ala mai trebuie putin lucrat la el (cred ca ar merge ceva strident un verde,albastru,galben etc) in rest e ok chiar imi place. Presimt eu ca daca exista organizare buna o sa fie un club mare.


Sa ma anuntati si pe mine la ce ora e intalnirea de vineri de la Sun-Plaza

Sa schimbat :D.Multumim Zuz.La ora 20:00 , in zona albastra, te asteptam.

Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3740725)
Frumoasa sigla :arrow:

Din partea mea poate sa fie intalnirea si la 20:00 si la 21:00 .. de preferinta la 20..dar nu conteaza asa mult'

Salut !

Multumim Andrey.Da...ramane la 20:00.O sa vorbim sa vedem cine te ia in "caruta" pana acolo.

blv3 19-10-10 20:33

Re: DreamWorks
 
3 Attachment(s)
salut! as dori sa ma alatur si eu in clubul vostru . Mentionez ca nu am permis de conducere momentan sunt in scoala de soferi am o dacie 1310 din 99 alb motor 1.3

blv3 19-10-10 20:54

Re: DreamWorks
 
Ma pricep la editat fotografii,creere fotografii,creere site-uri,creere banneruri si molte altele legate de fotografii.
Momentan sunt elev in cls a 12a MIRCEA ELIADE profil mate info
locul 3 in 2008 la concursul european de creatie IN POWER POINT PAUL POLIODOR
locul 2 in 2009 la concursul european de creztie in power point si site gen html Paul Polidor

NightClubRacer 19-10-10 21:01

Re: DreamWorks
 
misto sigla aia, si parasolaru daca e cel de la semnatura e tare ;) spor!


All times are GMT +2. The time now is 10:57.

- Copyright 2026 4Tuning