![]() |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
1 Attachment(s)
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
sa imi lasi si mie un pm dane cu userul tau de yahoo sau emailul tau.
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
ok dane....le-am notat...mersi mult
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
felicitari dan..pt munca depusa si pt ce colectie de masini ai.bafta in continuare si sa ai grija d ele..:P
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
1 Attachment(s)
da, capacul a fost indepartat, aripa a fost facuta clean, rezervorul de 100 L se alimenteaza prin portbagaj, idea a fost preluata de la TVR :rolleyes2
Attachment 136636 :mrgreen: |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
si rezervorul e inlocul rotii de rezerva nui asa? sau ceva de genu....
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
cred k...e intr-o parte, langa rezerva :)
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
de fapt sub pasagerii spate e la seria 3..sau ai fuell cell k asta(tot M3 e si cel din imagine) ? >> http://e30m3performance.com/now_show.../fuel_cell.jpg
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
Felicitari pt masini si pt cei ce nu stiu ca un m3 e30 e o piesa de colectie si cine are macar unu se poate mandri chiar si in germania, dar omu are 3 dintre care unu decapotabil care pe deasupra e si destul de rar e ceva de laudat si mai ales ca e unul de al nostru.
Respectele mele pt realizarile facute si sper sa vi si pe la saloanele de la noi |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
1 Attachment(s)
nu, rezervorul este constructie speciala de la firma matthes, mai am roata de rezerva, fiindca cele 15 kg spate/jos echilibreaza masina, raportul de greutate fata/spate este aproape 51/49 %...asta cu rezervorul plin,...
ma gindeam la un sistem cu evacuare dubla stinga dreapta, dar atunci intradevar trebuie indepartata mulda pentru roata de rezreva... Attachment 137696 :rolleyes2 |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
1 Attachment(s)
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
doamneeeee! cum o fi sa stai itre atatea m3-uri???!!1 :-)
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
Nu am mai citit de mult discutia deoarece am fost plecat, se pare ca spiritele s-au linistit, asa e frumos, cred ca ar fi fost mult mai ok daca dan m3 ar fi lasat putin de-oparte superioritatea morala care i-o dadeau cele 10 m-uri din parcare... si si-ar fi prezetat frumos masinile, la inceput mi-am aducs aminte de un peronaj plecat in spania care-si cumparase un audi a6... I N C R E D I B I L. Oricum, il felicit pe acest om care dovedeste daca mai trebuia, ca e30-ul, m sau nu, este o legenda, si o masina de luat in seama chiar si dupa 23 de ani de la fabicarea primului model.
Multa bafa |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
anul acesta intradevar se sarbatoresc 20 de ani de m3,...
interesant ca un m3 e30 din 89-90 este mult mai scump decit un m3 e36 din 96-98, cu toti cei 321 CP care ii are modelul mai nou,... iar pe circuit, un e30 cu 300 CP bine setat nu ii acorda nici o sansa la un e36, poate sa fie si tunat la 360 CP,... :rolleyes2 |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning