![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Hai sus cu ele.
Sa le vedem montate. Si baga poze!! Ne este dor de masinuta. |
re: E46 - TM 77 EEE
ard de nerabdare sa mai vad poze .:)
|
re: E46 - TM 77 EEE
masina a primit si o folie f discreta... light black .. 10x kox!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Pune si tu o poza cu masina. Sau vrei sa pui direct la final, pe parcurs de ce nu vrei sa pui ?! Ma superi :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Frumoasa masina.Jantele fac toti banii!S-o stapanesti sanatos si fara incidente.Si cat mai multe poze cand este timp!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Cred ca trebuie sa apelam la paparazi pt poze :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
cu aripile spate cum faci?...daca pe fata pui de m3...
frumoasa rau masina! |
re: E46 - TM 77 EEE
Salut Caius ! Aseara am vazut fostul UPS :D , arata intr-un mare fel !
Bafta cu acest proiect si sa iasa mai bine !! |
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
Pe spate pune ceva de E36, inca ii sta gandul acolo.
Intre timp masina arata cam asa :lol: P.S in poza nr. 3 ii mai ramasese ceva vopsea si a colorat coturile pe la tevile din fundal :omfg: |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
pun eu una.aproape toata gama.:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Frumoasa colectie!:shock:
|
re: E46 - TM 77 EEE
10x kox pt. poza :D m'am gandit dimineata sa-ti zic... dar era si frig ma si grabeam.. dar vad ca ai avut tu grija :D
lipsea un combi si un compact :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Hehe boierie la voi acolo ... lipseste si un M :rolleyes2 ... Ce frumos se vede pe capota Power Dome-ul :P hehe.... frumoase toate 3 felicitari si promit ca va vizitez in viitorul apropiat , nu stiu exact cand ... sa facem halimai :P |
re: E46 - TM 77 EEE
ce bine da bara de america. bafta cu masina caius
|
re: E46 - TM 77 EEE
superba:) te trageau in jos jantele caius:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:51. |
- Copyright 2026 4Tuning