Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

pwr_bz 28-10-10 20:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
Hai sus cu ele.
Sa le vedem montate.
Si baga poze!!
Ne este dor de masinuta.

SB09HMM 28-10-10 23:23

re: E46 - TM 77 EEE
 
ard de nerabdare sa mai vad poze .:)

Caius TM 29-10-10 10:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
masina a primit si o folie f discreta... light black .. 10x kox!!

turb0 29-10-10 10:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
Pune si tu o poza cu masina. Sau vrei sa pui direct la final, pe parcurs de ce nu vrei sa pui ?! Ma superi :lol:

Wilgax 29-10-10 15:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumoasa masina.Jantele fac toti banii!S-o stapanesti sanatos si fara incidente.Si cat mai multe poze cand este timp!

P A K E 29-10-10 18:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
Cred ca trebuie sa apelam la paparazi pt poze :lol:

Calin_CGM 30-10-10 18:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
cu aripile spate cum faci?...daca pe fata pui de m3...
frumoasa rau masina!

by_edu 30-10-10 19:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
Salut Caius ! Aseara am vazut fostul UPS :D , arata intr-un mare fel !

Bafta cu acest proiect si sa iasa mai bine !!

turb0 30-10-10 19:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
Pe spate pune ceva de E36, inca ii sta gandul acolo.


Intre timp masina arata cam asa :lol:

P.S in poza nr. 3 ii mai ramasese ceva vopsea si a colorat coturile pe la tevile din fundal :omfg:

kox_24 31-10-10 08:07

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
pun eu una.aproape toata gama.:D

Wilgax 31-10-10 09:20

re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumoasa colectie!:shock:

Caius TM 31-10-10 10:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
10x kox pt. poza :D m'am gandit dimineata sa-ti zic... dar era si frig ma si grabeam.. dar vad ca ai avut tu grija :D
lipsea un combi si un compact :lol:

Ricardinho 31-10-10 11:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3771795)
10x kox pt. poza :D m'am gandit dimineata sa-ti zic... dar era si frig ma si grabeam.. dar vad ca ai avut tu grija :D
lipsea un combi si un compact :lol:




Hehe boierie la voi acolo ... lipseste si un M :rolleyes2 ... Ce frumos se vede pe capota Power Dome-ul :P hehe.... frumoase toate 3 felicitari si promit ca va vizitez in viitorul apropiat , nu stiu exact cand ... sa facem halimai :P

ovidiu89 31-10-10 11:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce bine da bara de america. bafta cu masina caius

SB09HMM 31-10-10 12:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
superba:) te trageau in jos jantele caius:))


All times are GMT +2. The time now is 13:51.

- Copyright 2026 4Tuning