Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

andy_wpo 03-11-10 20:14

Re: my tuning r5
 
Pacat :sad:

Alex_shaolin 04-11-10 19:47

Re: my tuning r5
 
auzi fazekas,de pe ce masina e consola aia cu butoanele de geamuri si sertarul ala pe clapa ? ;)

fazekasnfs 07-11-10 12:14

Re: my tuning r5
 
dela un renault 18

fazekasnfs 07-11-10 12:17

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
jante borbet 15"

miliady 07-11-10 16:55

Re: my tuning r5
 
intr-un final e ceva ok

in spate intra?

fazekasnfs 07-11-10 19:14

Re: my tuning r5
 
da intra

fazekasnfs 07-11-10 19:15

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......

EMILGHINEA78 07-11-10 21:20

Re: my tuning r5
 
NASPA MASINA!!!!!!!!!!!!!!!!!

RedBeast 09-11-10 00:33

Re: my tuning r5
 
:lol: .....

fazekasnfs 09-11-10 08:23

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
15" 195/55 asa ceva vreau sa cumper pe ea

pushtiu_teribil_22 09-11-10 09:44

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by vlad_strumph (Post 3780286)
Bai nene,n`am nimic cu tine ,dar nu mai posta,sterge tot,vinde masina ,ia-ti ceva mai comun (dacie,oltcit) si apuca-te ca strici masina asta care e rara si deosebita...te inteleg ca abia vorbesti si ca ma injuri cand citesti asta ,dar sincer ,dute`n **** mea:) cum ma sa dai 10 ron pe volan si sa zici ,mi-am luat volan (un fel de nu mi-am luat tigari azi) si sa pui TUNING pe ea,cromat:)) fara oameni ca tine nu ar exista prost gust si toate masinile ar fi frumoase..multumim...

Ma da ce ai cu omu' ? Chear e nevoie sa-l injuri ? Eu unul sunt de parere ca esti prost crescut si nu ai ce cauta aici ...off.

fazekasnfs 11-11-10 18:36

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
vopsirea finala, numai grila inca nu e pus in locul lui

cumtecaut 11-11-10 20:55

Re: my tuning r5
 
fain masina.felicitari si spor la treaba pana nu vine zapada.

fazekasnfs 12-11-10 09:25

Re: my tuning r5
 
mersi frumos

cumtecaut 12-11-10 18:00

Re: my tuning r5
 
mai pune poze cu masina si lasa pe altii sa vorbeasca.oameni "degeaba" sunt destui pe acest forum.
faci ce vrei,ce stii si ce poti la masina ta. :)


All times are GMT +2. The time now is 15:51.

- Copyright 2026 4Tuning