![]() |
Re: my tuning r5
Pacat :sad:
|
Re: my tuning r5
auzi fazekas,de pe ce masina e consola aia cu butoanele de geamuri si sertarul ala pe clapa ? ;)
|
Re: my tuning r5
dela un renault 18
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
jante borbet 15"
|
Re: my tuning r5
intr-un final e ceva ok
in spate intra? |
Re: my tuning r5
da intra
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
......
|
Re: my tuning r5
NASPA MASINA!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: my tuning r5
:lol: .....
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
15" 195/55 asa ceva vreau sa cumper pe ea
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
vopsirea finala, numai grila inca nu e pus in locul lui
|
Re: my tuning r5
fain masina.felicitari si spor la treaba pana nu vine zapada.
|
Re: my tuning r5
mersi frumos
|
Re: my tuning r5
mai pune poze cu masina si lasa pe altii sa vorbeasca.oameni "degeaba" sunt destui pe acest forum.
faci ce vrei,ce stii si ce poti la masina ta. :) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:51. |
- Copyright 2026 4Tuning