![]() |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
La mine e incerta treaba rau ca o sa fiu la servici, incerc sa schimb tura...oricum sanse mici :sad:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
am trimis fisa de inscriere , ratez evenimentu doar daca crapa ceva intretimp ! :D
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
Nulucra nimeni la masina, nu stiu ce mai au de facut. Se manca paine cu salam si cu ceapa si era si un coniac pe masa pe-acolo. Sigur pana vineri o sa ai masina. Parea ok treaba pe-acolo! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
cand mai cautati starea vremii sa se treaca IANCA -BRAILA !!!! pt ca este ceva distanta de la Braila la Ianca!!!!!
http://www.vremea-meteo.com/prognoza...O/Braila/Ianca http://www.evz.ro/vremea/oras/ianca.html http://vremea.apropo.ro/vremea-braila_ianca http://www.meteoprog.ro/ro/weather/Ianca/ Deci fratilor nu o sa ploua!e vreme de tras tare ! noi am discutat si cu cineva de la aeroport care au o lista cu starea vremii pe urmatoarele zile !!!! ne-au anuntat ca nu o sa ploua , dar nici canicula nu o sa fie |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Masina mea e la doctor.
Transplant de cardan, cutie de viteze, frane, wastegate si cateva reglaje :twisted:. Sambata sunt 90 % sanse sa fiu prezent cu bestia. |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
asta dorim si noi !!! sa te mai vedem la actiune!!!
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
donu prezent 100% la start :-) |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
Cine n-are mecanici sa-si cumpere. Pe-al meu l-am antrenat cu shunca afumata si cu ceapa de apa! :peace: Fortzaaa! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Dar domnul acesta mecanic de bolizi !!!vine si el la eveniment???:)
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
Bafta multa si distractie cat cuprinde va doresc:D |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Rectific:D...acel 1% a avut sansa....voi si eu prezent la cursa :D
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Se apropie momentul plecarii.
La ce ora ne strangem la PETROM-ul din bariera Bucov? Cursele cica incep pe la ora 10. E prea tarziu 08:00? Ai voie sa te inscrii pana la 12:00 din cate stiu. |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
S-a amanat evenimentul pentru 16 octombrie din cauza vremii.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:54. |
- Copyright 2026 4Tuning