Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/211449-anonymous-drag-racing-day-09-16-octombrie-2010-a.html)

VooN 05-10-10 15:35

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
La mine e incerta treaba rau ca o sa fiu la servici, incerc sa schimb tura...oricum sanse mici :sad:

mihaistan 05-10-10 20:54

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
am trimis fisa de inscriere , ratez evenimentu doar daca crapa ceva intretimp ! :D

DONU' 05-10-10 21:10

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 3704341)
1. alexone - BMW e30 325 - S2
2. mihaistan - Citroen BX T D1 - S7
3. DONU' - BMW E30 TURBO- S3
4. Jakal - BMW e30 325 - S2
5. VooN - Colt CZT - S2
6. Nebunu - BMW e36 325 TURBO - S3
7. BobyMOM - BMW e30 TURBO - S4
8. Sobi - BMW e92 335d - S8

Cica azi o sa fie si masina mea gata ... sa vedem.

Ady_viteza, Madalin ... voi??? Nu veniti?

Am fost eu adineauri la LAFU.
Nulucra nimeni la masina, nu stiu ce mai au de facut. Se manca paine cu salam si cu ceapa si era si un coniac pe masa pe-acolo.
Sigur pana vineri o sa ai masina. Parea ok treaba pe-acolo!

alexone 06-10-10 07:39

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3705397)
Am fost eu adineauri la LAFU.
Nulucra nimeni la masina, nu stiu ce mai au de facut. Se manca paine cu salam si cu ceapa si era si un coniac pe masa pe-acolo.
Sigur pana vineri o sa ai masina. Parea ok treaba pe-acolo!

In sfarsit o veste buna ... m-ai binedispus. Mersi frumos. :-)

TOBA^ 06-10-10 08:40

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
cand mai cautati starea vremii sa se treaca IANCA -BRAILA !!!! pt ca este ceva distanta de la Braila la Ianca!!!!!

http://www.vremea-meteo.com/prognoza...O/Braila/Ianca


http://www.evz.ro/vremea/oras/ianca.html


http://vremea.apropo.ro/vremea-braila_ianca

http://www.meteoprog.ro/ro/weather/Ianca/


Deci fratilor nu o sa ploua!e vreme de tras tare ! noi am discutat si cu cineva de la aeroport care au o lista cu starea vremii pe urmatoarele zile !!!! ne-au anuntat ca nu o sa ploua , dar nici canicula nu o sa fie

DONU' 06-10-10 15:40

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Masina mea e la doctor.
Transplant de cardan, cutie de viteze, frane, wastegate si cateva reglaje :twisted:.
Sambata sunt 90 % sanse sa fiu prezent cu bestia.

TOBA^ 06-10-10 19:03

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
asta dorim si noi !!! sa te mai vedem la actiune!!!

IF-01-NSL 06-10-10 20:20

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3707065)
Masina mea e la doctor.
Transplant de cardan, cutie de viteze, frane, wastegate si cateva reglaje :twisted:.
Sambata sunt 90 % sanse sa fiu prezent cu bestia.

donule....poi tu esti o bestie mha :)).


donu prezent 100% la start :-)

DONU' 07-10-10 00:59

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by IF-01-NSL (Post 3707859)
donule....poi tu esti o bestie mha :)).


donu prezent 100% la start :-)

Iata si confirmarea de la taticul ursuletului meu. :lol:
Cine n-are mecanici sa-si cumpere.
Pe-al meu l-am antrenat cu shunca afumata si cu ceapa de apa! :peace:
Fortzaaa!

jakal 07-10-10 05:22

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3708535)
Pe-al meu l-am antrenat cu shunca afumata si cu ceapa de apa!

arzatear gazu.......:D

TOBA^ 07-10-10 07:18

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Dar domnul acesta mecanic de bolizi !!!vine si el la eveniment???:)

ady_viteza 07-10-10 09:50

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 3704341)
1. alexone - BMW e30 325 - S2
2. mihaistan -
Citroen BX T D1 - S7
3. DONU' -
BMW E30 TURBO- S34. jakal - BMW e30 325 - S2
5. VooN -
Colt CZT - S2
6. Nebunu - BMW e36 325 TURBO - S3
7. BobyMOM -
BMW e30 TURBO - S4
8. Sobi -
BMW e92 335d - S8

Cica azi o sa fie si masina mea gata ... sa vedem.

Ady_viteza, Madalin ... voi??? Nu veniti?

Din pacate 99% nu pot veni...am de rezolvat niste probleme la Cluj si mai mult ca sigur nu pot amana.Mi-as fi dorit sa vin sa vad cum se comporta ursul cu noul blocant.
Bafta multa si distractie cat cuprinde va doresc:D

ady_viteza 08-10-10 10:11

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Rectific:D...acel 1% a avut sansa....voi si eu prezent la cursa :D

alexone 08-10-10 10:37

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Se apropie momentul plecarii.
La ce ora ne strangem la PETROM-ul din bariera Bucov?

Cursele cica incep pe la ora 10.

E prea tarziu 08:00? Ai voie sa te inscrii pana la 12:00 din cate stiu.

ady_viteza 08-10-10 10:39

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
S-a amanat evenimentul pentru 16 octombrie din cauza vremii.


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning