![]() |
Re: calibra
Quote:
|
Re: calibra
...nu..pentru distractie daca va fi ceva vom merge si la liniutze,deocamdata de 2 luni i-am pus 16v sfi...,dar din nefericire am fost nevoiti sa ii pune arcuri normale,amortizoarele au ramas,si am schimbat jantele+cauciucurile,tot orasul nostru este distrus,..:(
|
Re: calibra
Ai PM de la mine ...
|
Re: calibra
sal poti sa aduci o pisicutza 94-96 e36 4 usi ?cam la ce bani?
|
Re: calibra
si poti sa aduci separat jenti de pisicutza?
|
Re: calibra
se poate circula cu o calibra adusa de afara? si anume cat timp?
|
Re: calibra
nu se mai poate circula cu masina care vin din gemrania decat maxim 2 zile timp in care este"livrata " la cel carea dorit sa o cumpere.
aduc numai daca cineva chiar doreste,cum dioreste,ce masina doreste,cu un avans....sa nu iau tzapa.... |
Re: calibra
cam la cat ma duce o calibra 8V?....
|
Re: calibra
depinde de ce dotari are,starea tehnica oricum o sa fie buna pt ca cel din gemrnaia are atelier auto si e specializat pe opel.in jur la 700-900,daca chiar vrei masina suna la 0744374963
|
Re: calibra
preturile sunt si in functie de pretul masinii de acolo+taxe+drum+ciubuc
se accepta variante! |
Re: calibra
un sfi ajunge la 1000maxim 1100
|
Re: calibra
spoilere "fabrica" pt calibra \'92 ai?
|
Re: calibra
normale..nu..dar facute undeva intre 300-400ron vezi spoileru lu tipul din cv.
https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/15623-masina-mea-opel-calibra-super.html |
Re: calibra
normale...daca esti interesat...poate in viitor!
|
Re: calibra
nu vreau tuning....vreau spoilerele asa cum ies din fabrica...originale de calibra....
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:16. |
- Copyright 2026 4Tuning