Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   calibra (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/21013-calibra.html)

X-Ray-Eyes 09-08-06 12:37

Re: calibra
 
Quote:

Originally Posted by bulldog_cox
....unde iei tu c20let in bani astia...daca gasesti sa imi zici ca vrem sa punem pe un kadett:))

Sa il facetzi de liniutze ?

bulldog_cox 09-08-06 13:44

Re: calibra
 
...nu..pentru distractie daca va fi ceva vom merge si la liniutze,deocamdata de 2 luni i-am pus 16v sfi...,dar din nefericire am fost nevoiti sa ii pune arcuri normale,amortizoarele au ramas,si am schimbat jantele+cauciucurile,tot orasul nostru este distrus,..:(

X-Ray-Eyes 09-08-06 14:06

Re: calibra
 
Ai PM de la mine ...

heavystorm2005 29-08-06 23:27

Re: calibra
 
sal poti sa aduci o pisicutza 94-96 e36 4 usi ?cam la ce bani?

heavystorm2005 29-08-06 23:28

Re: calibra
 
si poti sa aduci separat jenti de pisicutza?

brunetel21 30-08-06 01:54

Re: calibra
 
se poate circula cu o calibra adusa de afara? si anume cat timp?

bulldog_cox 30-08-06 08:55

Re: calibra
 
nu se mai poate circula cu masina care vin din gemrania decat maxim 2 zile timp in care este"livrata " la cel carea dorit sa o cumpere.
aduc numai daca cineva chiar doreste,cum dioreste,ce masina doreste,cu un avans....sa nu iau tzapa....

antonio226 30-08-06 09:17

Re: calibra
 
cam la cat ma duce o calibra 8V?....

bulldog_cox 30-08-06 09:33

Re: calibra
 
depinde de ce dotari are,starea tehnica oricum o sa fie buna pt ca cel din gemrnaia are atelier auto si e specializat pe opel.in jur la 700-900,daca chiar vrei masina suna la 0744374963

bulldog_cox 30-08-06 13:34

Re: calibra
 
preturile sunt si in functie de pretul masinii de acolo+taxe+drum+ciubuc
se accepta variante!

bulldog_cox 30-08-06 13:34

Re: calibra
 
un sfi ajunge la 1000maxim 1100

antonio226 31-08-06 11:09

Re: calibra
 
spoilere "fabrica" pt calibra \'92 ai?

bulldog_cox 31-08-06 11:30

Re: calibra
 
normale..nu..dar facute undeva intre 300-400ron vezi spoileru lu tipul din cv.
https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/15623-masina-mea-opel-calibra-super.html

bulldog_cox 31-08-06 11:31

Re: calibra
 
normale...daca esti interesat...poate in viitor!

antonio226 31-08-06 11:52

Re: calibra
 
nu vreau tuning....vreau spoilerele asa cum ies din fabrica...originale de calibra....


All times are GMT +2. The time now is 08:16.

- Copyright 2026 4Tuning