![]() |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
parerea mea ii ca masina gri nu ii 20 jahre....dar nush daca prea conteaza...oricum linkul pus de mine ar trebui sa ajute...pe specialisti.
sanatace |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
9 Attachment(s)
k atasej eu niste poze cu a mea :) fiind 20 jahre ... ce imi lipseste sunt covorasele care le am da nus pe amsina deoarece cel de la sofer are o gaura:D si pragurile care sau pus unele de fibra plecand din caroserie:D
nu uitati sistemul audio din fabrica nokia .. am avut si climatronic da dintro greseala sa ars:D incercare de pus leduri rosi:D |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Sunt curios de ce au fost sterse post-urile baiatului cu hartiile de la reprezentanta prin care demonstreaza ca detine un 20 Jahre ....
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
N J D-ule vezi ca axagerati frate! iar am dat-o din cola in fanta .... si iar iese iures mare si nu mai intelegem nimic .... mai luati si parerile altora in seama , toti au dreptu sa isi exprime parerea ....
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
1 Attachment(s)
Quote:
Am atasat un scan cu brosura ORIGINALA scoasa de cei de la VW pt modelul GTI 20 Jahre, unde sunt specificate toate detaliile specifice acestei editii limitate.Jos pe ultima pagina scire CLAR cele 3 motorizari cu care a venit Jahrele 2.0L 8V 2.0L 16V 1.9L TDI. Mai sunt specificate si cele 2 tipuri de tapiterii , cu logo-ul GTI si piele, centurile rosii....etc. Cred ca brosura asta ar trebui sa rezolve contrazicerile nostre :) |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
ps: din pacate am mai aflat de o masina ..era in craiova da sa dezmembrat ...si se pare ca cine a luat interiorul o sa aibe o masina aniversare ... si nu a ajuns undeva la remat :) |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
TOTAL gresit ! O sa aiba doar interiorul :lol: cum spuneai chiar tu .. 20% din masina .. restul "normala" ! |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
mai eu sunt posesor de 300GT, nu ma dau in vant dupa Golf, chiar daca lucrez la reprezentanta...si ca sa iti spun ceva nou...fabricantul VW lasa la alegerea clientului dotarile pe care le pune pe o masina facuta la comanda, adica editia aniversara de 20 de ani a avut un standard de dotari, exact ca in brosura postata aici de cineva mai sus, dar daca un client dorea/doreste sa isi personalizeze masina,VW nu pierde clientul pt ca lui nu-i place tapiteria in carouri sau centurie rosii, pur si simplu configureaza masina nu detaliile dorite de om...ce sa iti spun nu te agita atat, azi am dat cuiva, stie el cine detalii despre masinuta lui..frumoasa ..si Edition..sa aiba noroc de ea!
Quote:
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
Mai rar sunt oameni care isi dedica putin din timpul lor pentru a ajuta alti oameni .. pe gratis ! Personal m-a scutit de un drum la o reprezentanta VW ! Multumesc inca odata ! |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
@ ionut_njd - daca nu vrei sa asculti ce a zis mm83vlp, care e de 100 de ori mai avizat ca tine, si macar sa nu te dai in stamba degeaba, insultandu-l ... de ce afirmi ca masina ta e 20jahre, cand a avut VR6, n`are trapa, nu are logo`ul cu 16V in fatza, nu are volan cu cusaturi rosii, nu are climatronic , nu are covorase cu contur rosu? de ce nu poti intelege ca pana si Edition 20 Jahre putea fi configurat la urma-urmei de catre client? de aceea nu toate 20Jahre sunt cu aceleasi dotari, dupa cum vrei tu sa crezi...
personal sunt foarte familiarizat cu ambele masini care au starnit valva aici, si cel negru si cel gri, dupa spusele reprezentantei VW, ambele fac parte din lotul de 150 de Mk3 GTI 20 Jahre 2.0 16v... |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
P.S. Se scrie corect: unii si altii... P.S.2 @ Hori....nu a fost la origine 16v, ci 8v, de aceea nu are logo-ul rosu. |
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning