Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   matiz din ploiesti..... (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/20914-matiz-ploiesti.html)

NEOisme 29-07-06 00:14

Re: matiz din ploiesti.....
 
super tare frate!..am si io un matiz dar spre rusinea mea nu i-am adus decat k "modificari" un pioneer si niste boxe boschmann..asta pt moment..sper k la primii mei bani sa pot face mai multe..oricum am demonstrat k Matizurile nu sunt asa de "inofensive" precum par

NEOisme 29-07-06 00:39

Re: matiz din ploiesti.....
 
frate aici iti dau cea mai mare dreptate...sincer,io unu as baga 3000 de euroi in matizu meu pt 100 de cai...aderenta..io zic k se rezolva cu niste jante mai late..netunat nu prea iti permite sa bagi alte roti k nu mai trage..

NEOisme 29-07-06 00:46

Re: matiz din ploiesti.....
 
mah,imi place mai totul de la Matizu tau,dar fara sa te superi,am o singura buba la el...nush...sistemu ala audio nu mergea si el aranjat mai bine...parca stau cam aiurea acolo...oricum,cinste tie pt basii tai ;)

T@zMania 29-07-06 15:24

Re: matiz din ploiesti.....
 
merci neoisme...ma bucur ca itzi place...acum bag poze cu evacuarea...

T@zMania 29-07-06 15:31

Re: matiz din ploiesti.....
 
5 Attachment(s)
poze.....va las pe voi sa-mi spunetzi parerile...ramane sa astup vechea gaura din spoiler unde era tzeava de esapament....se aude bine:)...prea bine:);)

NEOisme 29-07-06 15:44

Re: matiz din ploiesti.....
 
abia astept sa vad cum iese...si imi lasi si mie un msg si imi spui cat te-a costat...pe mine ma infricoseaza partea materiala..(sunt elev si mai mult de aia)...bafta multa,sper sa iti iasa!

c3-mad 30-07-06 00:12

Re: matiz din ploiesti.....
 
foarte frumoasa evacuare pe mijloc ..si se potriveste ..ai avut o idee misto .. despre masina tiam mai zis ..imi place mult ..dar parrerea mea ar da mi bn fara dugi ..:P:oops: :D ..

T@zMania 30-07-06 01:50

Re: matiz din ploiesti.....
 
Quote:

Originally Posted by c3-mad
foarte frumoasa evacuare pe mijloc ..si se potriveste ..ai avut o idee misto .. despre masina tiam mai zis ..imi place mult ..dar parrerea mea ar da mi bn fara dugi ..:P:oops: :D ..

cum itzi spuneam...la dungi nu renuntz;):)

Dinu-KKK 30-07-06 15:32

Re: matiz din ploiesti.....
 
De unde ai luat ma husele alea !!!!!!!! tariiiiii !!!!!! appp nu le vinzii ???? :D si cu dungile lasale asa ca nu strica ......... si cu tobele alea.... de unde le-ai luat de la ``Gay For Funnnnnnnn`` :D i-ati draq mai mariiiii

mih21 30-07-06 15:36

Re: matiz din ploiesti.....
 
Cu ce ti-ai facut stopurile complet rosii?
Eu unul as renunta la dungi...

T@zMania 30-07-06 16:35

Re: matiz din ploiesti.....
 
Quote:

Originally Posted by Dinu-KKK
De unde ai luat ma husele alea !!!!!!!! tariiiiii !!!!!! appp nu le vinzii ???? :D si cu dungile lasale asa ca nu strica ......... si cu tobele alea.... de unde le-ai luat de la ``Gay For Funnnnnnnn`` :D i-ati draq mai mariiiii

ca sa imi pun mai mari trebuie iar sa modific.....mai ai si tu rabdare....;)

bodyspeed 30-07-06 20:38

Re: matiz din ploiesti.....
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania
poze.....va las pe voi sa-mi spunetzi parerile...ramane sa astup vechea gaura din spoiler unde era tzeava de esapament....se aude bine:)...prea bine:);)

super evacuare ti-ai facut... schimba radical aspectul..imi place.... felicitari si eu tot pe mijloc am pus la oltcit... super da dar sunt mai mari ;)
astept noi modificari ..bafta

T@zMania 30-07-06 20:39

Re: matiz din ploiesti.....
 
1 Attachment(s)
un film....cum se aude toba....calitatea sunetului si a imaginii lasa de dorit,e facut cu telefonul:(

T@zMania 30-07-06 20:41

Re: matiz din ploiesti.....
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed
super evacuare ti-ai facut... schimba radical aspectul..imi place.... felicitari si eu tot pe mijloc am pus la oltcit... super da dar sunt mai mari ;)
astept noi modificari ..bafta

tziam vazut olcitul miercuri in craiova erai la servici....si erai ocupat... tu esti tipul cu ochelari?.....erai ocupat ca am vrut sa stam de vb...si eu eram foarte grabit....mi-a placut evacuarea ta si tapitzeria la interior super marfa.....promit ca data viitoare cand trec in craiova vb..;)

shantzu 31-07-06 11:42

Re: matiz din ploiesti.....
 
7 Attachment(s)
pozele de sapt trecuta ;)cele facute noaptea ;)
scuze de intarziere :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 01:39.

- Copyright 2024 4Tuning