Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Autorizatie Toba (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/209031-autorizatie-toba.html)

cj-86-pit 15-09-10 14:45

Re: Autorizatie Toba
 
la achizitipnarea unei tobe sport se specifica a nu se folosi pe strada doar la noi nu se i a in considerare

fiderzen 15-09-10 14:47

Re: Autorizatie Toba
 
mestere :lol:..poti sa dai 20 de reporturi....am avut dacie, si berlina, si supernova...nu ma iau de cei care au dacia, dar uite...specimene ca tine o fac mai rau de ras, ca merg cu tot felul de carpeli ;), pune piese noi, si tine masina intr-o stare tehnica cat mai buna si nu o sa ai probleme nici cu politia, nici cu nimeni :)...Tu sa fii sanatos! :))

julaikos 15-09-10 15:02

Re: Autorizatie Toba
 
Una peste alta (amandoua peste mine :lol: )
NU EXISTA AUTORIZATIE PENTRU TOBA SPORT!
la fel cum nenea garcea vede imediat daca ai toba sport sau e sparta cea originala de pe masina,dar se pare ca oricat au incercat colegii de forum de mai sus prin mistouri sau posturi serioase tu nu intelegi ca ceea ce cauti nu exista

vrei sa faci zgomot si sa nu iei amenda?mergi la rar si omologheaza masina ca automobil de competitie,sau ca si utilaj agricol la primarie,si atunci nu te mai intreaba nici un garcea de sanatate cand treci pe langa el cu toba sparta...

Sindrom 15-09-10 15:23

Re: Autorizatie Toba
 
Ba exista autorizatie de toba sport. Vand eu, dau si chitanta, 500 lei ca sunt singurul pe piata. Pentru detalii: 021 900.

julaikos 15-09-10 15:46

Re: Autorizatie Toba
 
9 vine de la spitalul 9 sau... ? :twisted:

adriano9 15-09-10 16:51

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by Sindrom (Post 3659939)
Ba exista autorizatie de toba sport. Vand eu, dau si chitanta, 500 lei ca sunt singurul pe piata. Pentru detalii: 021 900.

nu esti singurul,mai am eu 3 autorizatiile dau si la 400 lei bucata numa sa scap de ele,trebuie vizate anual...

fares 15-09-10 16:59

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3659908)
Una peste alta (amandoua peste mine :lol: )
NU EXISTA AUTORIZATIE PENTRU TOBA SPORT!
la fel cum nenea garcea vede imediat daca ai toba sport sau e sparta cea originala de pe masina,dar se pare ca oricat au incercat colegii de forum de mai sus prin mistouri sau posturi serioase tu nu intelegi ca ceea ce cauti nu exista

vrei sa faci zgomot si sa nu iei amenda?mergi la rar si omologheaza masina ca automobil de competitie,sau ca si utilaj agricol la primarie,si atunci nu te mai intreaba nici un garcea de sanatate cand treci pe langa el cu toba sparta...

Omologheaza tu oltul tau ca utilaj agricol...jumatate din utilizatorii forumului sunt aici doar ca sa fac misto.deci ma abtin de la orice comentariu mai vine pe topicul asta.ROG UN MODERATOR SA STEARGA TOPICUL.

22VIN 15-09-10 17:19

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by fares (Post 3660177)
.jumatate din utilizatorii forumului sunt aici doar ca sa fac misto

Pai daca ne dai motiv:lol:

julaikos 15-09-10 17:50

Re: Autorizatie Toba
 
in locul tau mi-as da ban permanent doar pentru ideea tampita cu autorizatia pentru toba sport cand ai toba sparta pe masina,ORICE masina!
ce ti-am spus eu sunt doua solutii perfect legale ca sa nu ai treaba cu politia cand ai toba sport,daca tu crezi ca am facut misto de tine sa fii iubit!

andi_cimpean 15-09-10 18:49

Re: Autorizatie Toba
 
"Meştere" fares, ai dat repede report post cānd fiderzen a zis ceva de Dacia şi de Dāmboviţa!
Ai sărit ca ars!
Tu ce cauţi să te iei de olteanul lui julaikos?
Dacă nu ai nici ce mai vagă cu ce se mănāncă mecanica auto sau chestii auto īn general, zic să stai cuminte īn banca ta.

Apropo, tu ai autorizaţie să scrii pe forum?! :lol:

Laptiucu 15-09-10 18:58

Re: Autorizatie Toba
 
Of nu intelegeti ma ... Sunteti toti defecti ... Toba e mostenire din mosi stramosi ... Are valoare sentimentala ... E originala (o va inscrie la retromobil) cum sa o carpeasca?

Si mai e si bonusul ... De cand cu acest mic tuning pe langa sunetul super placut a la REMUS omu nu isi mai strica banii pe odorizante. Are parfum non stop doar cand ii da talpa de talpa si merge parfumul la ceilalti participanti prin trafic. Aia din dambovita trebuie sa ii multumeasca pentru acest mic kcadou de care au parte.

cLAR?! Asa ca hai fara mistouri daca nu stiti despre ce e vorba.

Laptiucu 15-09-10 19:03

Re: Autorizatie Toba
 
ba da vi clar am zis?




Pfu ca ati reusit sa ma enervozati

fares 15-09-10 19:48

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3660398)
"Meştere" fares, ai dat repede report post cānd fiderzen a zis ceva de Dacia şi de Dāmboviţa!
Ai sărit ca ars!
Tu ce cauţi să te iei de olteanul lui julaikos?
Dacă nu ai nici ce mai vagă cu ce se mănāncă mecanica auto sau chestii auto īn general, zic să stai cuminte īn banca ta.

Apropo, tu ai autorizaţie să scrii pe forum?! :lol:

nu imi dai tu autorizatie?Daca tot esti moderator pune mana si sterge topicul ca e a 100 oara cand cer treaba asta...

Alex30 15-09-10 19:56

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by fares (Post 3660534)
nu imi dai tu autorizatie?Daca tot esti moderator pune mana si sterge topicul ca e a 100 oara cand cer treaba asta...

De ce sa il stearga ? Lasa-l asa ca poate mai au si altii nevoie de autorizatie la toba :)))

fares 15-09-10 20:01

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3660550)
De ce sa il stearga ? Lasa-l asa ca poate mai au si altii nevoie de autorizatie la toba :)))

frate..deci asta e ultimul post al meu pe topicul asta.


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning