![]() |
Re: Autorizatie Toba
la achizitipnarea unei tobe sport se specifica a nu se folosi pe strada doar la noi nu se i a in considerare
|
Re: Autorizatie Toba
mestere :lol:..poti sa dai 20 de reporturi....am avut dacie, si berlina, si supernova...nu ma iau de cei care au dacia, dar uite...specimene ca tine o fac mai rau de ras, ca merg cu tot felul de carpeli ;), pune piese noi, si tine masina intr-o stare tehnica cat mai buna si nu o sa ai probleme nici cu politia, nici cu nimeni :)...Tu sa fii sanatos! :))
|
Re: Autorizatie Toba
Una peste alta (amandoua peste mine :lol: )
NU EXISTA AUTORIZATIE PENTRU TOBA SPORT! la fel cum nenea garcea vede imediat daca ai toba sport sau e sparta cea originala de pe masina,dar se pare ca oricat au incercat colegii de forum de mai sus prin mistouri sau posturi serioase tu nu intelegi ca ceea ce cauti nu exista vrei sa faci zgomot si sa nu iei amenda?mergi la rar si omologheaza masina ca automobil de competitie,sau ca si utilaj agricol la primarie,si atunci nu te mai intreaba nici un garcea de sanatate cand treci pe langa el cu toba sparta... |
Re: Autorizatie Toba
Ba exista autorizatie de toba sport. Vand eu, dau si chitanta, 500 lei ca sunt singurul pe piata. Pentru detalii: 021 900.
|
Re: Autorizatie Toba
9 vine de la spitalul 9 sau... ? :twisted:
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
in locul tau mi-as da ban permanent doar pentru ideea tampita cu autorizatia pentru toba sport cand ai toba sparta pe masina,ORICE masina!
ce ti-am spus eu sunt doua solutii perfect legale ca sa nu ai treaba cu politia cand ai toba sport,daca tu crezi ca am facut misto de tine sa fii iubit! |
Re: Autorizatie Toba
"Meştere" fares, ai dat repede report post cānd fiderzen a zis ceva de Dacia şi de Dāmboviţa!
Ai sărit ca ars! Tu ce cauţi să te iei de olteanul lui julaikos? Dacă nu ai nici ce mai vagă cu ce se mănāncă mecanica auto sau chestii auto īn general, zic să stai cuminte īn banca ta. Apropo, tu ai autorizaţie să scrii pe forum?! :lol: |
Re: Autorizatie Toba
Of nu intelegeti ma ... Sunteti toti defecti ... Toba e mostenire din mosi stramosi ... Are valoare sentimentala ... E originala (o va inscrie la retromobil) cum sa o carpeasca?
Si mai e si bonusul ... De cand cu acest mic tuning pe langa sunetul super placut a la REMUS omu nu isi mai strica banii pe odorizante. Are parfum non stop doar cand ii da talpa de talpa si merge parfumul la ceilalti participanti prin trafic. Aia din dambovita trebuie sa ii multumeasca pentru acest mic kcadou de care au parte. cLAR?! Asa ca hai fara mistouri daca nu stiti despre ce e vorba. |
Re: Autorizatie Toba
ba da vi clar am zis?
Pfu ca ati reusit sa ma enervozati |
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning