Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4 Speed Squad (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad.html)
-   -   trist chiar ff trist (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad/20805-trist-ff-trist.html)

cristy_4speed 05-08-06 01:36

Re: trist chiar ff trist
 
Quote:

Originally Posted by XelleX
Mergeti cu ele sa le faca Mama Omida un descantec... sau la preot sa faca o festanie :P

eu cand o scot din service primul drum e la o manastire .......sa o sfintesc .......cu toate ma m-am atasat ff tare de masina dar daca mai pateste ceva o sa cedez nervos sincer vb ............am dus masina in service akuma astept sa o vad cum iese si cand ...........

ahoe 05-08-06 22:16

Re: trist chiar ff trist
 
si al 2 - lea drum e la folie :)

gaby_4ss 05-08-06 22:48

Re: trist chiar ff trist
 
si al treilea la mare :D

Reme 05-08-06 23:27

Re: trist chiar ff trist
 
ba nu cred ca al 2-lea e la CURSE! ca doar e de curse nu? si esti RACER nu?

gaby_4ss 06-08-06 13:36

Re: trist chiar ff trist
 
sar ***ea sa ai dreptate maioneza este singurul care ne poate spune

cristy_4speed 08-08-06 01:11

Re: trist chiar ff trist
 
cred ca al 2 drum o sa fie la mare...tre sa vada si DCI - ul marea anul asta a 2 a oara:)))) dar oricum se stie ca unde sunt curse e si DCI-ul ;)

cristy_4speed 09-08-06 19:03

Re: trist chiar ff trist
 
am inteles ca vineri 11.08.2006 s-ar putea sa intru in posesia ei ..sper din tot sufletul ca nu mai pot .........deja cred ca o sa explodez de nervi...merg toata ziua cu papucu m-am saturat .....bafta all

Reme 18-08-06 16:17

Re: trist chiar ff trist
 
bagami-as abia am venit din concedoi si am gasit-o atinsa in parcare! ba ce bine conduc taximatristi astia care lovesc masini! :(

DVDValy 19-08-06 09:45

Re: trist chiar ff trist
 
pt discutzi inutile stiti prea bine unde trebuie sa vb declar topic inchis


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning