![]() |
Re: trist chiar ff trist
Quote:
|
Re: trist chiar ff trist
si al 2 - lea drum e la folie :)
|
Re: trist chiar ff trist
si al treilea la mare :D
|
Re: trist chiar ff trist
ba nu cred ca al 2-lea e la CURSE! ca doar e de curse nu? si esti RACER nu?
|
Re: trist chiar ff trist
sar ***ea sa ai dreptate maioneza este singurul care ne poate spune
|
Re: trist chiar ff trist
cred ca al 2 drum o sa fie la mare...tre sa vada si DCI - ul marea anul asta a 2 a oara:)))) dar oricum se stie ca unde sunt curse e si DCI-ul ;)
|
Re: trist chiar ff trist
am inteles ca vineri 11.08.2006 s-ar putea sa intru in posesia ei ..sper din tot sufletul ca nu mai pot .........deja cred ca o sa explodez de nervi...merg toata ziua cu papucu m-am saturat .....bafta all
|
Re: trist chiar ff trist
bagami-as abia am venit din concedoi si am gasit-o atinsa in parcare! ba ce bine conduc taximatristi astia care lovesc masini! :(
|
Re: trist chiar ff trist
pt discutzi inutile stiti prea bine unde trebuie sa vb declar topic inchis
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:12. |
- Copyright 2026 4Tuning