Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   E36 - la dezmembrat (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/207639-e36-dezmembrat.html)

daflyer_oradea 30-09-10 17:53

Re: E36 - la dezmembrat
 
semnalizari nu are...nu am decat ce am scris la inceputul de topic...preturile sunt discutabile si negociabile.

baubau_arad 30-09-10 18:10

Re: E36 - la dezmembrat
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 3693662)
semnalizari nu are...nu am decat ce am scris la inceputul de topic...preturile sunt discutabile si negociabile.

aripa fata dreapta
cea verde daca o mai ai
ti-am mai facut o oferta
zii care e ultimul pret si trimiteo la arad

Cataaa_ 30-09-10 19:57

Re: E36 - la dezmembrat
 
suportii de motor la ce pret sunt ? fara tampoanele de cauciuc ma intereseaza

daflyer_oradea 01-10-10 08:41

Re: E36 - la dezmembrat
 
aripa dreapta s-a dat la Oradea cu 120 de lei.

Suporti motor nu am - uita-ti-va pe prima pagina, sa nu intrebati degeaba.:???:

hiena 02-10-10 22:12

Re: E36 - la dezmembrat
 
scaunele din poză sunt pe modelul în 4 uşi ?

daflyer_oradea 04-10-10 08:47

Re: E36 - la dezmembrat
 
dap...

hiena 04-10-10 09:03

Re: E36 - la dezmembrat
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 3701080)
dap...

preţ?

daflyer_oradea 07-10-10 07:43

Re: E36 - la dezmembrat
 
cat vrei tu...si platesti curierul. eu chiar trebuie sa eliberez atelierul in care sunt tinute...da-mi un pm. THX

LordCaddy 07-10-10 22:22

Re: E36 - la dezmembrat
 
Ti`am mai dat un p.m.,mi`ar trebui urgent ca am ramas fara geam fatza dreapta(sedan),+daca ai si instalatia de geamuri electrice fatza+portbagajul tot de sedan.
:!::!::!::!:

daflyer_oradea 09-10-10 20:57

Re: E36 - la dezmembrat
 
ai pm

daflyer_oradea 20-10-10 16:23

Re: E36 - la dezmembrat
 
up?????....

bennybizonu 20-10-10 16:43

Re: E36 - la dezmembrat
 
salut. Ai arc pe spate partea stanga pentru E 36?

..TheOne.. 25-10-10 17:25

Re: E36 - la dezmembrat
 
Salut Alex Cardanul si DVD-ul ti le iau eu 100% doar suna-ma cand ai timp sa vin sa le vad..te salut

daflyer_oradea 25-10-10 18:28

Re: E36 - la dezmembrat
 
stai linistit ca nu am uitat, doar ca nu am apucat sa te sun...maine,sper

..TheOne.. 25-10-10 22:16

Re: E36 - la dezmembrat
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 3756142)
stai linistit ca nu am uitat, doar ca nu am apucat sa te sun...maine,sper

astept tati..:D

upppppppppp si de la mine!


All times are GMT +2. The time now is 11:45.

- Copyright 2026 4Tuning