Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E46 M-Pack 1 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/207211-bmw-e46-pack-1-a.html)

kathalin 27-10-10 16:02

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
Quote:

Originally Posted by Hooya1985 (Post 3758722)

Salut,e nebunie totala masina ta,dar nu mi se potriveste mie,iti multumesc pentru interesul aratat.

kathalin 30-10-10 07:59

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
5500 euro.

quattrro 30-10-10 13:57

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 3769111)
5500 euro.

salut, A6 benzinar te intereseaza?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...i-a6-4-2l.html

kathalin 30-10-10 16:21

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
Quote:

Originally Posted by quattrro (Post 3769819)

Din pacate nu mi se potriveste,pt mine 4.2 e prea mare.Mutumesc pentru atentia acordata.

tratament 31-10-10 10:49

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
salut am un e 220 cdi din 2000 automat....

kathalin 31-10-10 20:40

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
Quote:

Originally Posted by tratament (Post 3771931)
salut am un e 220 cdi din 2000 automat....

Poate am uitat eu sa mentionez,dar vreau dupa 2004 ca si an de fabricatie,BINEINTELES cu diferenta din partea mea.

kathalin 02-11-10 16:24

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
Masina s-a vandut astzi!A plecat in judetul Suceava in Radauti!

soosy 02-11-10 17:59

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
pacat..
daca era diesel de mult era a mea..
oricum o masina de nota 11 si ca si aspect si ca si dotari

bafta tie cu suma,si sa aiba si propritaru parte de ea

closed


All times are GMT +2. The time now is 06:56.

- Copyright 2026 4Tuning