Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning) (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/20574-logan-fitzos-personal-tuning.html)

casca2000ro 10-08-06 21:43

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
:lol: :lol: :lol: Tare Rau...

ph87gms 11-08-06 19:20

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
wow...super

serjserj 17-08-06 14:07

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Ermmm hello. Primul meu post :-)

http://photos1.blogger.com/blogger/2...y%20Serj.0.jpg

Sper sa placa cuiva. Exista cumva o sectiune speciala pentru creatii or sum sum?

sandrin 18-08-06 09:26

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TufY
treaba ta ........ asteapta cat vrei dar azi la mare am vazut un logan BETON cameleon un body kit unicat cred era superba masina daca aveti ceva poze cu ea poate le puneti pe undeva pe forum nu am retinut numarul ca eram prea captivat de culoare si ce era pe ea so era si in mers ;)
bafta

cred ca de asta zici .... :rolleyes2
:arrow:

ph87gms 18-08-06 09:58

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
super ce sa zicem

Sasha_z 18-08-06 18:43

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
asta e cel mai tare logan pe care l`am vazut vreodata....

casca2000ro 19-08-06 00:34

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
a muncit omu'... nimic d zis... dar yo zic k a km exagerat l el! L-a km "imprashtiat"... Oricum, bani si munk investita in "blana" lui!;)

sandrin 19-08-06 12:37

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
kit-ul de pe logan nu e chiar unicat ... spoilerul spate l-am mai vazut pe o astra ... si treaba cu capacele vopsite nu prea dau bine ... mergeau niste jenti .. la cat a investit omu in masina ...

iNd0z 21-08-06 10:59

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Am vaz si eu Loganu asta prin eforie ; am avut impresia ca pe capota din fanta era body paint dar e lipita o vrajeala; :) oricum e belea; am obs totodata cum erau julite spoilerele de la gropi presupun :P

ph87gms 21-08-06 11:41

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
fratilor cum necum ... masina aceasta arata super .. cu bara din spate din astra...si ce dak... dar ori cum prinde bine si nu o putem numi kichi.... arata super... tot respectul din partea mea... mainile sus...pt munca sa

MKE 21-08-06 18:05

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
8 Attachment(s)
din lateral zici ca e super masina , per total frumusica (nu-mi place spoilerul fata daia e frumusica daca era alt model cine stie :-P)


....totusi sa revenim la mosina baiatului....
....iti mai dau si eu niste idei(desi cred ca multe din pozele de mai jos iti sunt cunoscute) =>....

sandrin 23-08-06 12:53

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
3 Attachment(s)
:arrow:
alte idei

lcg_48 01-10-06 19:41

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
4 Attachment(s)
salut! uite alta idee

Yackone 08-10-06 13:46

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
2 Attachment(s)
kitul de pe cel alb de mm este de vanzare...la 16 mil lei...include spoiler fata spoiler spate praguri pleoape plasa neagra si proiectoare cu angel eyes...si este vopsit alb;)

EvLSant0S 08-10-06 14:16

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Quote:

Originally Posted by lcg_48 (Post 571457)
salut! uite alta idee

e aceiasi idee, ce alta idee ?
e kitu de la pilot de care deja lumea tind sa cred ca s-a plictisit pe logan ..

oricum , felicitari baietilor .. au stiut sa-si vanda marfa..


All times are GMT +2. The time now is 18:45.

- Copyright 2026 4Tuning