![]() |
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
imi place ideea cu VTM poiana..uite o cursa pe care o aprob din tot sufletul..si ca sa va zic.. ..dupa sapt viitoare, cand voi purta sigla Eibach Street Pro S sub aripi, TCM turbo sub capota, dunlop Sport pe invarteli, si restul; va dau avans la cei cu mai putin de 200 cai. :)
|
Re: Soferul si masina
umm, cat e avansu? :)
|
Re: Soferul si masina
eu nu ma bag:)
|
Re: Soferul si masina
depinde de cai... si de ambreaj.. :) :) . tu ce motor parca ziceai ca ai? vand in vedere ca ai treptele mai scurte decat mine..iti dau avand -10 m. :) :) glumeam
|
Re: Soferul si masina
la mine trepte scurte? tr. 1 ~50, tr. 2 - 98, tr. 3 ~140.
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Dar nu mai bine facem un Poll dala si votam :) si vedem care pe care :D.... soferu sau masina? ;)
|
Re: Soferul si masina
militia. :)
|
Re: Soferul si masina
1 Attachment(s)
Militzia? Unde ba? Fugitiz, nu fiti fraieri!!!
|
Re: Soferul si masina
Am discutat problema cu masina si soferu asta seara
Ramane sa facem testul, da? :D |
Re: Soferul si masina
ce test?
....... |
Re: Soferul si masina
sa vedem cat la % depinde soferu si cat la % masina
|
Re: Soferul si masina
50% soferul 50% masina ca degeaba ai i omasina tare daca nu te ajuta "intelectul"
|
Re: Soferul si masina
Ieeeeeeeeeeee, puneti-va centurile baieti! Avem curse in program!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:22. |
- Copyright 2026 4Tuning