![]() |
Re: Opel Astra Bertone
UP!
Prefer schimburi, sincer stau foarte prost cu timpul ca apoi sa umblu sa cumpar ceva. varianta 1: masina micuta, de fata,.la pret apropiat. varianta 2: masina ceva mai mari pentru mine, in 4 usi (ofer +1000-2000) - E46 facelfit, E39 facelift, A4, Vectra C. varianta 3: diferenta mai mare pentru un BMW X3. indecis :) |
Re: Opel Astra Bertone
9 Attachment(s)
si poze f. recente (cred ca nu e considerat UP daca mi-a venit ideea la 5 minute dupa post, nu?) :)
|
Re: Opel Astra Bertone
vandut! se poate inchide :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning