Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeile la volan (https://forum.4tuning.ro/28-femei/19714-femeile-volan.html)

Alexutzzz 09-07-06 11:57

Re: Femeile la volan
 
tarfele's tarfe si in ziua de pasti... nu mai e rost de nici un comentariu...........
oricum yo chiar zambesc cand vad cate o femeie care merge...... ca un "sofer"

d3vilish_lips 09-07-06 12:13

Re: Femeile la volan
 
.....eu zik k bati campii :lol: chiar nu inteleg ( faza cu tarfele)......naibilor si nu`s blonda

Psycho 09-07-06 14:01

Re: Femeile la volan
 
brr baba brr baba .. :) .... bum shaka laca shaka laca ...


io nu suport femeile la volan care mi-o trag al liniutze :)

d3vilish_lips 09-07-06 14:02

Re: Femeile la volan
 
.....hhahahahahahahahhaha :lol: ..........

iasi_drifter 09-07-06 21:18

Re: Femeile la volan
 
mie mi-a tras-o destul de tare una pe Tico la poligon in 2001 (eu cu Dacia)
da' mai intai am facut-o io pe cele 2 probe speciale clasice. :D
da' macar era si "buna" pe langa buna asa ca nu ma supar asa de tare ca m-a luat :D.

ar 79 dix 10-07-06 20:45

Re: Femeile la volan
 
ma io nu prea le inghit da trebuie sa le acceptam.
ce nu accept este fomeia taximetrista, ce plm, io nu ma mai sui intrun taxiu condus de o fomeie ca is demente. pana la destinatie era sa faca o gramada de accidente si mai si se ratoia la aia, de parca aia erau de vina, nu ea.
nu zic ca nu sant si soferite printre ele, da alea sant exceptii hai sa zic 2 dintr-o 100, nu mai multe(poate ca exagerez)

aleks 18-07-06 11:13

Re: Femeile la volan
 
eu nu suport barbatii taximetristi...
soferii stiu de ce ;)

CarGoVroom 18-07-06 13:08

Re: Femeile la volan
 
daca ati face accident si victima ar fi shoferitza cum v-ati mai simti? :D

Eugen_TL 18-07-06 13:26

Re: Femeile la volan
 
stii cum ? exact ca atunci cand fara sa vrei lovesti o femeie cu cotu, sau ii dai o usa in cap din greseala... te simti nasol! dar daca ar fi ea vinovata! depinde de femeie: daca e dragutza si face ochi dulci merge,ajungem la o intelegere..dar daca e o tampita ma duc si ii mai trag una :D

iasi_drifter 18-07-06 18:13

Re: Femeile la volan
 
am vazut ieri un bou cu un papuc care a vrut sa intoarca masina si a intrat in plin intr-o bordura inalta si si-a spart spoilerul, a botit tabla din spate si posibil sa aiba si stricaciuni mai mari macar scutul indoit. cu toate ca avea viteza mica si era clar ca daca nu franeaza va lovi bordura, nu a schitat nici cel mai mic gest sa franeze. eu asa ceva n-am mai vazut nici macar la vreo femeie. chiar depaseste cu mult ce am vazut facut de femei la volan. e un specimen care ne face de rusine...

Ariana 19-07-06 19:13

Re: Femeile la volan
 
Doar un specimen?? Sunt zile cand numai boi intalnesti prin oras la volan. Si is barbati cei care conduc ca cizmele... NU femei.
Nu stiu ce va face sa va credeti asa buni soferi. Totzi. Sunt multi care au morcov in fiecare zi cand se pun la volan desi au "experienta" = ani la volan. Doar k nu se lauda. Nu aveti cu totii sofatul in sange.
Ce bine k in Oradea nu is kiar asa misogini baietzii !!!

Ariana 19-07-06 19:17

Re: Femeile la volan
 
Iar Trixi v-a explicat pe larg cum e sa fii femeie la volan. Ai mai multe belele pe cap decat drumul spre servici si 'napoi k barbatii (majoritatea pt asta au un autoturism).
Mai apoi, prin posturile pe care le ocupa datorita naturii job-ului, barbatii sunt favorizati de a beneficia de o masina de servici. Pe care sa fim seriosi o calci si o muncesti, k doar "ii de servici". Da femeia care nu isi permite poate decat un plin la luna, isi menajeaza masina, nu-i logic?

Ariana 19-07-06 19:21

Re: Femeile la volan
 
De exemplu ambii mei parinti conduc de ff mult timp. Si foarte bine.
Tati - mai calm. (fost instuctor si mecanic auto)
Mami - un stil mai sportiv. (candva castigatoare la un concurs de viteza in coasta)
De care credeti k sunt mai mandra? (si nu pe tema concursului)

Eugen_TL 19-07-06 19:58

Re: Femeile la volan
 
hmmm banuiesc ca de tati! :) dar ar fi fost excelent sa ai o sora sau frate care sa combine calitatile celor doi :) sau de ce nu chiar TU ;)

CarGoVroom 19-07-06 20:22

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by Ariana
Si is barbati cei care conduc ca cizmele... NU femei.

totusi hai sa nu exageram :lol: . e un 'NU' prea mare


All times are GMT +2. The time now is 22:08.

- Copyright 2026 4Tuning