![]() |
imi pare rau am ceva probleme cu calc nu pot pune mashina punetzi voi inlocul meu
|
1 Attachment(s)
Asta e poza pe care vroia sa o puna Kitana
|
ford...nush de care ..explorer dinala pick-up :) exista asa ceva ? :roll: :lol: :lol: :lol:
|
nu e ford
|
toyota tundra? :oops:
|
bravo ... pune poza
|
R-NOS15 fac depresie pana pui tu poza cu o masina asteptam cu totzii
|
1 Attachment(s)
imi cer milioane de scuze..... dar mi-am restartat calculatorul.... inca o data scuze :oops:
acum poza :arrow: |
renault... mai vechiutz :D
|
nope... nu e renault
|
golf 5 ? :roll:
|
nope... keep trying man :lol:
|
Chevrolet Nubira :lol:
|
Chevrolet Nubira Wagon
|
si eu tot Chevrolet Nubira/Optra zic ca e
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:05. |
- Copyright 2026 4Tuning