![]() |
Re: Cielo ysm
a iesit foarte bine..daca aveai un aparat foto mai bun arata si mai bine :D
|
Re: Cielo ysm
pozele au fost facute la ora 8 seara atunci am putut sa ajung la garaj .tocmai ce venise si masina de la cabina .
maine o sa o vad montata cu toate pe ia , si fac poze pe cu ysmail:evil: |
Re: Cielo ysm
A iesit bine vopseaua! Culoarea e de fabrica sau ai ales alta?
|
Re: Cielo ysm
C 20 U culoarea de Cielo de fabrica fara nimik adaugat . a contat mult si lacul de standox. si cel mai mult mana vopsitorului .
ps mai sunt citeva gunoaie ca nu sta nimeni sa schimbe filtrele de la cabina . |
Re: Cielo ysm
Nebunie culoarea! Asta si cu argintiul de fabrica sunt asa. Si ar mai fi ca si culoare maroniul cu perla a lui XWX. Si daca imi permiti, am si eu critici mici (si nu numai), sper sa nu fie cu suparare. Portbagajul a iesit super, dar de ce nu ai continuat si pe caroserie? Si barile, cred ca ar fi iesit mai calumea ca ale lui Rik (nu neaparat copiate dupa el, puteai sa faci niste modificari). Ce mai imi place mult de tot, cum au iesit pasajele... Hai echipeaz-o si poze muuulte! :D
|
Re: Cielo ysm
Cel putin in ultimele doua poza vopseaua e belea.:-) Chiar pune si tu poze mai multe si bafta la echipat!
|
Re: Cielo ysm
nu-mi place sa arunc ochiul in garajul altuia ,prefer sa am proiecte unice .prefer sa, nu aud vorbe pe la colt si ........etc.(stiti voi cum sta treaba!!!!!!!!!!!!! :shock:ai vazut ma pe ala ma copiat.)
maine aveti restu de poze . |
Re: Cielo ysm
evazarile spate cam ciudate ... :oops: sau mi se pare usa nu prea e la linie cu evazarea :???: in rest frumos vopsita :-)
|
Re: Cielo ysm
e o schimbare in bine :D fata de tema aia cu eleron de evo 6, dar ar fi dat si mai bine cu barile originale, si mult mai lasata din suspensie...in rest arata bine culoarea, spor in continuare!
|
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
15 Attachment(s)
poze cu Ysmail cu exteriorul la gata ,mai am pe la interior multe:lol:.
p.s usile erau deshise aseara , nu erau chederele puse. |
Re: Cielo ysm
Tipla frate, tipla! Felicitarile mele pt ce a iesit, si ce va iesi in continuare din masina asta! Asteptam sa termini si interioru :D
|
Re: Cielo ysm
Multumesc pentru aprecieri si multa munca depusa, stres etc .
p.s la interior nu mai am timp saptamana asta am altele mai inportante pe cap decit masina. |
Re: Cielo ysm
Desi sunt adeptul 'clean look' imi place cum a iesit! Are unele parti exagerate dar e ok! Felicitari si sa te bucuri cat mai mult de ea!
|
Re: Cielo ysm
Observ ca ai si admiratoare ... :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:20. |
- Copyright 2026 4Tuning