Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo ysm (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/196680-cielo-ysm.html)

NXdev 12-07-10 20:56

Re: Cielo ysm
 
a iesit foarte bine..daca aveai un aparat foto mai bun arata si mai bine :D

Sobolanu*Original 12-07-10 21:03

Re: Cielo ysm
 
pozele au fost facute la ora 8 seara atunci am putut sa ajung la garaj .tocmai ce venise si masina de la cabina .

maine o sa o vad montata cu toate pe ia , si fac poze pe cu ysmail:evil:

Robert_MNW 12-07-10 21:03

Re: Cielo ysm
 
A iesit bine vopseaua! Culoarea e de fabrica sau ai ales alta?

Sobolanu*Original 12-07-10 21:07

Re: Cielo ysm
 
C 20 U culoarea de Cielo de fabrica fara nimik adaugat . a contat mult si lacul de standox. si cel mai mult mana vopsitorului .

ps mai sunt citeva gunoaie ca nu sta nimeni sa schimbe filtrele de la cabina .

banzay 12-07-10 21:30

Re: Cielo ysm
 
Nebunie culoarea! Asta si cu argintiul de fabrica sunt asa. Si ar mai fi ca si culoare maroniul cu perla a lui XWX. Si daca imi permiti, am si eu critici mici (si nu numai), sper sa nu fie cu suparare. Portbagajul a iesit super, dar de ce nu ai continuat si pe caroserie? Si barile, cred ca ar fi iesit mai calumea ca ale lui Rik (nu neaparat copiate dupa el, puteai sa faci niste modificari). Ce mai imi place mult de tot, cum au iesit pasajele... Hai echipeaz-o si poze muuulte! :D

Robert_MNW 12-07-10 21:39

Re: Cielo ysm
 
Cel putin in ultimele doua poza vopseaua e belea.:-) Chiar pune si tu poze mai multe si bafta la echipat!

Sobolanu*Original 12-07-10 22:11

Re: Cielo ysm
 
nu-mi place sa arunc ochiul in garajul altuia ,prefer sa am proiecte unice .prefer sa, nu aud vorbe pe la colt si ........etc.(stiti voi cum sta treaba!!!!!!!!!!!!! :shock:ai vazut ma pe ala ma copiat.)



maine aveti restu de poze .

iviTe 12-07-10 22:31

Re: Cielo ysm
 
evazarile spate cam ciudate ... :oops: sau mi se pare usa nu prea e la linie cu evazarea :???: in rest frumos vopsita :-)

NightClubRacer 13-07-10 01:17

Re: Cielo ysm
 
e o schimbare in bine :D fata de tema aia cu eleron de evo 6, dar ar fi dat si mai bine cu barile originale, si mult mai lasata din suspensie...in rest arata bine culoarea, spor in continuare!

Robert_MNW 13-07-10 11:16

Re: Cielo ysm
 
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 3513815)
evazarile spate cam ciudate ... :oops: sau mi se pare usa nu prea e la linie cu evazarea :???: in rest frumos vopsita :-)

Cred ca e usa deschisa! Chiar a iesit bine vopseaua!

Sobolanu*Original 13-07-10 19:28

Re: Cielo ysm
 
15 Attachment(s)
poze cu Ysmail cu exteriorul la gata ,mai am pe la interior multe:lol:.

p.s usile erau deshise aseara , nu erau chederele puse.

B-99-SAA 13-07-10 19:34

Re: Cielo ysm
 
Tipla frate, tipla! Felicitarile mele pt ce a iesit, si ce va iesi in continuare din masina asta! Asteptam sa termini si interioru :D

Sobolanu*Original 13-07-10 19:42

Re: Cielo ysm
 
Multumesc pentru aprecieri si multa munca depusa, stres etc .

p.s la interior nu mai am timp saptamana asta am altele mai inportante pe cap decit masina.

Robert_MNW 13-07-10 21:00

Re: Cielo ysm
 
Desi sunt adeptul 'clean look' imi place cum a iesit! Are unele parti exagerate dar e ok! Felicitari si sa te bucuri cat mai mult de ea!

ing3r 14-07-10 03:42

Re: Cielo ysm
 
Observ ca ai si admiratoare ... :P


All times are GMT +2. The time now is 10:20.

- Copyright 2026 4Tuning