![]() |
Re: E39 - M5
Sper ca nu ai de gand sa strici frumusete de aripi si buze la jante!
|
Re: E39 - M5
Ce bine ii sta alb :shock:e superba :yes: :dance:
|
Re: E39 - M5
parerea mea o stii........ ar mai trebuii lucrat unpic pe la ambreiaj, scutul care nu rezista (rezultat din offroad) in rest....te invidiez
|
Re: E39 - M5
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E39 - M5
Gata .... ai amestecat visele tuturor de pe forum :) .
Parere sincera si personala lasa asa aripile, eventual daca tot vrei sa te apuci finiseaza le mai bine daca nu iti place ceva la ele, nu renunta la aripi pentru ca arata intr-un mare fel, continua cu evazatul aripilor fata ca sa aiba o fluenta masina si aia e. Ce e al tau, e al tau si nu are rost sa strici... pentru ca are un farmec aparte. Capota vorsteiner e sex :pelvic_th |
Re: E39 - M5
Quote:
|
Re: E39 - M5
Quote:
|
Re: E39 - M5
Quote:
|
Re: E39 - M5
Quote:
|
Re: E39 - M5
2 Attachment(s)
Arata superb masina !! Felicitari !!
Daca modifici aripile incerca sa le faci ca cele din poza cu E39'le mov de mai sus. Nu renunta la buza lata , ar fi pacat:D Sau asa cum e asta :shock::shock:: |
Re: E39 - M5
salut ... ma bag si eu un pic chiar daca sunt mai mic (de ani)
am vazut masina acum cateva zile pe la mall vitan (din mers) sincer sa zic parerea mea (inspiranduse alti care nu au vazuto live) ca nu este exagerata chiar deloc ... mai ales cu evazarile ... tinand cont ca are jantele spate cu o buza mare si ea foarte joaza iar drumurile din romania te obliga sa ajungi la asemenea situatii este perfect ... plus ca mie imi place sa iti ascunda un pic din balonul cauciucului ... dupa mine cam asa ar arata un e39 m5 de vis ... bafta in continuare cu masina ... sincer iar mai trebui un sistem audio de inalta calitate si aia e ... ps: poze cu motoru si interior se poate ? ... |
Re: E39 - M5
Quote:
Quote:
M-am gandit si nu renunt la buza, o sa imi iau niste buze mai mari si pt fata sa evazez si fata, iar spatele il refac cum e la asta mov Quote:
La capitolul muzica am sonorizare Nokia cu 2 subwoofere de fabrica, deocamdata e suficient |
Re: E39 - M5
Superba masina ! chiar nu am nimic de comentat , arata perfect !
Felicitari radu ! |
Re: E39 - M5
1 Attachment(s)
Quote:
Se poate si cu 295 uri:))) |
Re: E39 - M5
ntz ntz, nu ai mila??? felicitari ai o masina superba ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning