Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E39 - M5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/195664-e39-m5.html)

Sufletzel 25-06-10 08:39

Re: E39 - M5
 
Sper ca nu ai de gand sa strici frumusete de aripi si buze la jante!

marian92 25-06-10 19:35

Re: E39 - M5
 
Ce bine ii sta alb :shock:e superba :yes: :dance:

bix 25-06-10 23:17

Re: E39 - M5
 
parerea mea o stii........ ar mai trebuii lucrat unpic pe la ambreiaj, scutul care nu rezista (rezultat din offroad) in rest....te invidiez

tea_radu 26-06-10 02:23

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by Sufletzel (Post 3468587)
Sper ca nu ai de gand sa strici frumusete de aripi si buze la jante!

Nu, m-am gandit mai bine si deocamdata le las asa, in schimb o sa imi cumpar niste buze mai mari pe fata si o sa evazez si aripile fata

Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3470162)
Ce bine ii sta alb :shock:e superba :yes: :dance:

Mersi frumos

Quote:

Originally Posted by bix (Post 3470624)
parerea mea o stii........ ar mai trebuii lucrat unpic pe la ambreiaj, scutul care nu rezista (rezultat din offroad) in rest....te invidiez

Lasa ca ai tu grija de toate:P

sprinter 26-06-10 02:59

Re: E39 - M5
 
Gata .... ai amestecat visele tuturor de pe forum :) .

Parere sincera si personala lasa asa aripile, eventual daca tot vrei sa te apuci finiseaza le mai bine daca nu iti place ceva la ele, nu renunta la aripi pentru ca arata intr-un mare fel, continua cu evazatul aripilor fata ca sa aiba o fluenta masina si aia e. Ce e al tau, e al tau si nu are rost sa strici... pentru ca are un farmec aparte. Capota vorsteiner e sex :pelvic_th

tea_radu 26-06-10 04:20

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3470925)
Gata .... ai amestecat visele tuturor de pe forum :) .

Parere sincera si personala lasa asa aripile, eventual daca tot vrei sa te apuci finiseaza le mai bine daca nu iti place ceva la ele, nu renunta la aripi pentru ca arata intr-un mare fel, continua cu evazatul aripilor fata ca sa aiba o fluenta masina si aia e. Ce e al tau, e al tau si nu are rost sa strici... pentru ca are un farmec aparte. Capota vorsteiner e sex :pelvic_th

Mersi frumos, exact asta o sa si fac dar mai intai sa ii iau capota si evacuarea, sau poate o sa iau matrita de la capota, o face Ghetto si o sa avem toti dupa aia:D

bix 26-06-10 16:44

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by tea_radu (Post 3470937)
sau poate o sa iau matrita de la capota, o face Ghetto si o sa avem toti dupa aia:D

ca bine graiesti

CoSmIn-CMN 26-06-10 17:32

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by Ciocolata (Post 3466241)
O masina de vis :D e39 as putea spune ca este cel mai reprezentativ model pentru constructorul bavarez. Multa bafta cu masina.

Total de acord.8)

sprinter 26-06-10 20:10

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by tea_radu (Post 3470937)
Mersi frumos, exact asta o sa si fac dar mai intai sa ii iau capota si evacuarea, sau poate o sa iau matrita de la capota, o face Ghetto si o sa avem toti dupa aia:D

La matrita aia daca e nevoie ma combin si eu :lol: facem cheta

SAX1987 26-06-10 20:31

Re: E39 - M5
 
2 Attachment(s)
Arata superb masina !! Felicitari !!

Daca modifici aripile incerca sa le faci ca cele din poza cu E39'le mov de mai sus.

Nu renunta la buza lata , ar fi pacat:D


Sau asa cum e asta :shock::shock::

urs_e30 27-06-10 01:31

Re: E39 - M5
 
salut ... ma bag si eu un pic chiar daca sunt mai mic (de ani)

am vazut masina acum cateva zile pe la mall vitan (din mers) sincer sa zic parerea mea (inspiranduse alti care nu au vazuto live) ca nu este exagerata chiar deloc ... mai ales cu evazarile ... tinand cont ca are jantele spate cu o buza mare si ea foarte joaza iar drumurile din romania te obliga sa ajungi la asemenea situatii este perfect ... plus ca mie imi place sa iti ascunda un pic din balonul cauciucului ... dupa mine cam asa ar arata un e39 m5 de vis ... bafta in continuare cu masina ... sincer iar mai trebui un sistem audio de inalta calitate si aia e ...

ps: poze cu motoru si interior se poate ? ...

tea_radu 27-06-10 07:22

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3472423)
La matrita aia daca e nevoie ma combin si eu :lol: facem cheta

Nu e problema;)

Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 3472470)
Arata superb masina !! Felicitari !!

Daca modifici aripile incerca sa le faci ca cele din poza cu E39'le mov de mai sus.

Nu renunta la buza lata , ar fi pacat:D


Sau asa cum e asta :shock::shock::

Da, stiu ambele masini, la mine e nasol ca eu am si et naspa si pe langa 12 j cat are janta mai am si distantier de 1cm parca, deci ca la asta negru nu pot
M-am gandit si nu renunt la buza, o sa imi iau niste buze mai mari si pt fata sa evazez si fata, iar spatele il refac cum e la asta mov

Quote:

Originally Posted by urs_e30 (Post 3473027)
salut ... ma bag si eu un pic chiar daca sunt mai mic (de ani)

am vazut masina acum cateva zile pe la mall vitan (din mers) sincer sa zic parerea mea (inspiranduse alti care nu au vazuto live) ca nu este exagerata chiar deloc ... mai ales cu evazarile ... tinand cont ca are jantele spate cu o buza mare si ea foarte joaza iar drumurile din romania te obliga sa ajungi la asemenea situatii este perfect ... plus ca mie imi place sa iti ascunda un pic din balonul cauciucului ... dupa mine cam asa ar arata un e39 m5 de vis ... bafta in continuare cu masina ... sincer iar mai trebui un sistem audio de inalta calitate si aia e ...

ps: poze cu motoru si interior se poate ? ...

Salut , da, chiar este foarte joasa:)))mersi, o sa ii fac poze la int si motor si o sa le postez
La capitolul muzica am sonorizare Nokia cu 2 subwoofere de fabrica, deocamdata e suficient

crysty.bobok 27-06-10 08:21

Re: E39 - M5
 
Superba masina ! chiar nu am nimic de comentat , arata perfect !

Felicitari radu !

tea_radu 27-06-10 08:33

Re: E39 - M5
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3473257)
Superba masina ! chiar nu am nimic de comentat , arata perfect !

Felicitari radu !

Mersi mult, o sa fie din ce in ce mai bine
Se poate si cu 295 uri:)))

martin21 27-06-10 08:37

Re: E39 - M5
 
ntz ntz, nu ai mila??? felicitari ai o masina superba ;)


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning