![]() |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
8 iulie 99% nu pot eu. dar sa vedem ce zice si majoritatea. 1 iulie e prea in scurt si nu au timp multi sa afle.
un G4 TDI detin. |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
eu pe 8 iulie sunt la o nunta gen...iar pe 1 am examen dar dimineata....
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
pai si eu tot la nunta ma duc...dar in Pl.
si fara zGb nu vin ! loool! |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
eu pot sa vin ORICAND :lol: ... si o sa mai aduc inca 5 prieteni cu BORA si GOLF :shock: ... deci toata treaba este sa se hotarasca LUMEA cand ne vedem ... :lol: PLEASE ALL
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
speeder...ai vazut si tu topicul asta??
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
dar vinerea poti bogdan , zgb. ? adica pe 7 ?!
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
decat seara..dupa 19.00..deh...serviciul..si drumul ca sunt din Ploiesti
mai da pm si altor useri ca poate nu vad aici.. |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
am mai dat... pm`uri.... si mesaje pe messenger... o sa mai vina ... :P uite Xel vine cu inca 4-5 prieteni Claudiu la fel....
vii din Ploiesti ?! ca s`ar putea sa mai vina cineva.. din ploiesti paote veniti impreuna... da astept cinfirmarea :) ..... oky..cred ca in mare ramane pe 15iulie. |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Cum sa nu....
Venim mare brigada ;) Daka mai asteptatzi putzin o sa apar kiar cu Mk1 meu :D Dar oricum voi veni, eu si ink katziva tovarashi. In ultima vreme sia pus o gramad' da lume 16v pe Golfuri 1... vedetzi voi la intrunire B-) :peace: |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
mama ne amenintii :D " vedeti voi " :D HUA :D .... :twisted: :twisted: :twisted:
pei e bine pentru tine pe 15-16 iulie ? |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
pe 8 sigur nu voi putea fi prezent ca voi fi plecat din tzara
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Quote:
acu mi`am adus aminte ce golf ai :D ..... te asteptam.. urmareste topicu.. ca sa fii la curent... :D ps: superb golfu |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
dak o sa fiu prin buc, vin si eu :)
si mai chem si alte 5'uri gti sa vina :D more vw's, more fun nu?! :D |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
k loc... nu merge padurea din snagov?
in ciolpani ,dreapta la petrom si dupa dreeeeeept inainte...e o parcare maaaare si un restaurant akolo unde putem sa stam la masa si sa vb... nu mai stiu cum se numeste, dar cine stie despre ce e vb poa sa zica :) |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:13. |
- Copyright 2026 4Tuning