Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

bogdan_wrc 26-06-06 09:47

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
8 iulie 99% nu pot eu. dar sa vedem ce zice si majoritatea. 1 iulie e prea in scurt si nu au timp multi sa afle.
un G4 TDI detin.

zGb 26-06-06 10:48

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
eu pe 8 iulie sunt la o nunta gen...iar pe 1 am examen dar dimineata....

bogdan_wrc 26-06-06 11:16

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
pai si eu tot la nunta ma duc...dar in Pl.
si fara zGb nu vin ! loool!

Xel'Naga 26-06-06 11:52

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
eu pot sa vin ORICAND :lol: ... si o sa mai aduc inca 5 prieteni cu BORA si GOLF :shock: ... deci toata treaba este sa se hotarasca LUMEA cand ne vedem ... :lol: PLEASE ALL

bogdan_wrc 26-06-06 12:11

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
speeder...ai vazut si tu topicul asta??

GolfuletzS 26-06-06 12:32

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
dar vinerea poti bogdan , zgb. ? adica pe 7 ?!

bogdan_wrc 26-06-06 12:40

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
decat seara..dupa 19.00..deh...serviciul..si drumul ca sunt din Ploiesti
mai da pm si altor useri ca poate nu vad aici..

GolfuletzS 26-06-06 12:43

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
am mai dat... pm`uri.... si mesaje pe messenger... o sa mai vina ... :P uite Xel vine cu inca 4-5 prieteni Claudiu la fel....


vii din Ploiesti ?! ca s`ar putea sa mai vina cineva.. din ploiesti paote veniti impreuna... da astept cinfirmarea :) ..... oky..cred ca in mare ramane pe 15iulie.

[T3m]b3|| 26-06-06 12:57

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Cum sa nu....
Venim mare brigada ;)
Daka mai asteptatzi putzin o sa apar kiar cu Mk1 meu :D
Dar oricum voi veni, eu si ink katziva tovarashi.
In ultima vreme sia pus o gramad' da lume 16v pe Golfuri 1...
vedetzi voi la intrunire B-)
:peace:

GolfuletzS 26-06-06 13:06

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
mama ne amenintii :D " vedeti voi " :D HUA :D .... :twisted: :twisted: :twisted:



pei e bine pentru tine pe 15-16 iulie ?

nadir 26-06-06 14:29

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
pe 8 sigur nu voi putea fi prezent ca voi fi plecat din tzara

GolfuletzS 26-06-06 15:10

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Quote:

Originally Posted by mmneg
ar fi frumos sa fie ceva organizat din timp, poate vin mai multi si din tara, ca asa in bucuresti noaptea vedem multe golfuri pe strazi


acu mi`am adus aminte ce golf ai :D ..... te asteptam.. urmareste topicu.. ca sa fii la curent... :D


ps: superb golfu

SpeedeR 26-06-06 15:28

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
dak o sa fiu prin buc, vin si eu :)
si mai chem si alte 5'uri gti sa vina :D
more vw's, more fun nu?! :D

SpeedeR 26-06-06 16:01

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
k loc... nu merge padurea din snagov?
in ciolpani ,dreapta la petrom si dupa dreeeeeept inainte...e o parcare maaaare si un restaurant akolo unde putem sa stam la masa si sa vb... nu mai stiu cum se numeste, dar cine stie despre ce e vb poa sa zica :)

zGb 26-06-06 16:29

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Quote:

Originally Posted by SpeedeR
k loc... nu merge padurea din snagov?
in ciolpani ,dreapta la petrom si dupa dreeeeeept inainte...e o parcare maaaare si un restaurant akolo unde putem sa stam la masa si sa vb... nu mai stiu cum se numeste, dar cine stie despre ce e vb poa sa zica :)

El Capitan dar nu cred ca o sa fie loc pt toti :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning