Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Bmw E30 24Valve 192cp+ (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/193746-bmw-e30-24valve-192cp.html)

Skma 01-08-10 10:57

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
cam greu cu balena neagra :twisted:

Vulturica2004 01-08-10 11:26

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Cunosc si eu limitele mele si ale masinii momentan,balena lu boby e ceva mai sus,stiu cum trage un 3.0D ,dar softat cum e al lui ...:rolleyes2

Vulturica2004 14-08-10 09:15

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
vs e36 FFS 1-0
vs e36 2.8 0-1
vs e30 SMG(radu) :-) 1-1

mirel 19 15-08-10 03:31

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
vrei un scirocco 2,0 resoftat ?

Vulturica2004 15-08-10 12:59

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Merge dc nu ...8) ne auzim poate pe vineri .

mirel 19 17-08-10 11:20

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
ai pm ne auzim

ph88bas 27-04-11 20:55

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
hai vulturik k am ceva nou pt tine!
evident tot opel tot 2.0 tot aspirat!

Vulturica2004 27-04-11 22:47

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
:D:D:D ai inceput deja sa suferi ???!!! crezi ca nu am auzit ca ai alt cazan care trage bn?bv tie...eu mai am de lucru la a mea dar ne vedem curand

ph88bas 28-04-11 07:14

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Quote:

Originally Posted by Vulturica2004 (Post 4286719)
:D:D:D ai inceput deja sa suferi ???!!! crezi ca nu am auzit ca ai alt cazan care trage bn?bv tie...eu mai am de lucru la a mea dar ne vedem curand

cum \zici u! eu am vb frumos...dar na nu stiu de ce te ataci

Vulturica2004 28-04-11 09:42

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 4287072)
cum \zici u! eu am vb frumos...dar na nu stiu de ce te ataci

din cate vezi era cu multi de :D:D:D deci era sub forma de gluma atacantule !!!

TSC-Us 29-04-11 13:24

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
cu scirocco te-ai dat, care a fost castigatorul?

Vulturica2004 03-09-11 03:37

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
this night :
anvelope de strada cu care pierd rau aderenta
vs a5 3.0tdi softat 1-2(intr-o cursa am ratat viteza de emotii :lol:)
vs e30 Alexone 1-0
vs e36 2.8 (NAE-cu multe modificari) 1-0
per total o seara buna ...sper sa rezolv partea de aderenta :lol:

haplea 07-09-11 01:35

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Tare ursul....

Vulturica2004 07-09-11 09:36

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
MS , acealasi lucru pot spune si despre a ta Tare :D

alexone 07-10-11 13:35

Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
 
Te provoc pentru cursa de la Tulcea ... o batalie clasica ... asa intre ursi.

Asul din maneca il voi arata doar acolo ...


All times are GMT +2. The time now is 01:50.

- Copyright 2026 4Tuning