![]() |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
cam greu cu balena neagra :twisted:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Cunosc si eu limitele mele si ale masinii momentan,balena lu boby e ceva mai sus,stiu cum trage un 3.0D ,dar softat cum e al lui ...:rolleyes2
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
vs e36 FFS 1-0
vs e36 2.8 0-1 vs e30 SMG(radu) :-) 1-1 |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
vrei un scirocco 2,0 resoftat ?
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Merge dc nu ...8) ne auzim poate pe vineri .
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
ai pm ne auzim
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
hai vulturik k am ceva nou pt tine!
evident tot opel tot 2.0 tot aspirat! |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
:D:D:D ai inceput deja sa suferi ???!!! crezi ca nu am auzit ca ai alt cazan care trage bn?bv tie...eu mai am de lucru la a mea dar ne vedem curand
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Quote:
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
cu scirocco te-ai dat, care a fost castigatorul?
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
this night :
anvelope de strada cu care pierd rau aderenta vs a5 3.0tdi softat 1-2(intr-o cursa am ratat viteza de emotii :lol:) vs e30 Alexone 1-0 vs e36 2.8 (NAE-cu multe modificari) 1-0 per total o seara buna ...sper sa rezolv partea de aderenta :lol: |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Tare ursul....
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
MS , acealasi lucru pot spune si despre a ta Tare :D
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Te provoc pentru cursa de la Tulcea ... o batalie clasica ... asa intre ursi.
Asul din maneca il voi arata doar acolo ... |
| All times are GMT +2. The time now is 01:37. |
- Copyright 2026 4Tuning