![]() |
Re: Matiz - AR 22 ELA
opaa...se anunta vremuri mari pt matuz-ul tau....!!!
abia ast sa vad cum o sa arate c alea! |
Re: Matiz - AR 22 ELA
foarte frumos facut matizul.
o intrebare : fetele de usi de la ce model sunt? si instalatia de geamuri, cu oglinzi electrice, si blocare usi de pe ce masina/model sunt ? multumesc, si succes in continuare |
Re: Matiz - AR 22 ELA
Quote:
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
Quote:
multumesc ps.nu ai gasit instalatie de ac inca ? |
Re: Matiz - AR 22 ELA
1. nu am gasit inca instalatie, si unde am gasit voia 10-11 mil
2. daca auzi pe cineva ca vinde fete de usi, da si mie un semn te rog 3. ai grija de masina si tot ce e mai bun, o seara placuta |
Re: Matiz - AR 22 ELA
in curand noi poze
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
Maine poze in varianta finala
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
15 Attachment(s)
dupa cum am promis poze cu ultimile modificari aduse anul acesta
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
L-ai facut facelift :lol: Arata foarte bine! Unde ai gasit tot botul de la modelul celalalt? Era deja aceiasi culoare sau le-ai vopsit inainte?
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
Quote:
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
4 Attachment(s)
cauciucuri de iarna si capace roti
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
2 Attachment(s)
ieri s-a schimbat cureaua se distrbutie si cele de alternator si compresor ac si servo ,s-a mai montat iluminare portbagaj si si butoane pt deblocare usilor
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
Quote:
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
4 Attachment(s)
astazi s-au montat distantiere 20 mm puntea spate
partea dreapta cu distantier iar partea stanga fara distantier |
Re: Matiz - AR 22 ELA
salut manu,
reglaju la oglinzi ai zis ca e de espero, dar mecanismul in sinea lui ( cel din interiorul oglinzilor) de la ce este tot espero ? la ce pret le-ai luat ? multam, ... sanatate si chef de munca sa fie, |
| All times are GMT +2. The time now is 00:52. |
- Copyright 2026 4Tuning