Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Matiz - AR 22 ELA (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/192517-matiz-22-ela.html)

marius3030 10-11-10 00:06

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
opaa...se anunta vremuri mari pt matuz-ul tau....!!!
abia ast sa vad cum o sa arate c alea!

TZN 85 BUB 10-11-10 09:14

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
foarte frumos facut matizul.

o intrebare : fetele de usi de la ce model sunt? si instalatia de geamuri, cu oglinzi electrice, si blocare usi de pe ce masina/model sunt ?

multumesc, si succes in continuare

mannuadi 10-11-10 17:37

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Quote:

Originally Posted by marius3030 (Post 3799636)
opaa...se anunta vremuri mari pt matuz-ul tau....!!!
abia ast sa vad cum o sa arate c alea!

daca va fi vreme buna pana pe 1 decembrie va fi gata si fata

mannuadi 10-11-10 17:42

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Quote:

Originally Posted by TZN 85 BUB (Post 3800148)
foarte frumos facut matizul.

o intrebare : fetele de usi de la ce model sunt? si instalatia de geamuri, cu oglinzi electrice, si blocare usi de pe ce masina/model sunt ?

multumesc, si succes in continuare

fetele de usi sunt de matiz 2 iar geamurile electrice si oglinzile electrice sunt de matiz ,butonul pt reglaj oglinzi este de espero iar cele pt blocare usi sunt de opel astra
multumesc
ps.nu ai gasit instalatie de ac inca ?

TZN 85 BUB 10-11-10 20:06

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
1. nu am gasit inca instalatie, si unde am gasit voia 10-11 mil
2. daca auzi pe cineva ca vinde fete de usi, da si mie un semn te rog
3. ai grija de masina si tot ce e mai bun,

o seara placuta

mannuadi 23-11-10 19:10

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
in curand noi poze

mannuadi 02-12-10 20:00

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Maine poze in varianta finala

mannuadi 05-12-10 15:05

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
15 Attachment(s)
dupa cum am promis poze cu ultimile modificari aduse anul acesta

B-99-SAA 05-12-10 17:21

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
L-ai facut facelift :lol: Arata foarte bine! Unde ai gasit tot botul de la modelul celalalt? Era deja aceiasi culoare sau le-ai vopsit inainte?

mannuadi 05-12-10 17:48

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3872833)
L-ai facut facelift :lol: Arata foarte bine! Unde ai gasit tot botul de la modelul celalalt? Era deja aceiasi culoare sau le-ai vopsit inainte?

La un tip din Craiova ,era prea bine au trebuit retusate si vopsite ,oricum la vara va fi vopsita integral

mannuadi 26-12-10 14:29

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
4 Attachment(s)
cauciucuri de iarna si capace roti

mannuadi 09-01-11 11:46

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
2 Attachment(s)
ieri s-a schimbat cureaua se distrbutie si cele de alternator si compresor ac si servo ,s-a mai montat iluminare portbagaj si si butoane pt deblocare usilor

banzay 10-01-11 10:11

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Quote:

Originally Posted by mannuadi (Post 3872361)
dupa cum am promis poze cu ultimile modificari aduse anul acesta

Moaa...cat de marfa arata... parca mi-e dor si mie de matizu meu rosu :sad: Asta e topic de urmarit de viitor, pun pariu ca se vor intampla si alte chestii marfa :)

mannuadi 18-02-11 17:42

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
4 Attachment(s)
astazi s-au montat distantiere 20 mm puntea spate
partea dreapta cu distantier iar partea stanga fara distantier

TZN 85 BUB 07-03-11 21:30

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
salut manu,

reglaju la oglinzi ai zis ca e de espero, dar mecanismul in sinea lui ( cel din interiorul oglinzilor) de la ce este tot espero ? la ce pret le-ai luat ?

multam, ... sanatate si chef de munca sa fie,


All times are GMT +2. The time now is 00:52.

- Copyright 2026 4Tuning