![]() |
Re: Machete in lucru - VRS
Quote:
|
Re: Machete in lucru - VRS
frumos dar ai grija, este o bijuterie de masina care cere finisari excelente8)
ce as vrea si eu un h2 sa il fac frumos:oops::oops: bafta@ |
Re: Machete in lucru - VRS
Mersi! Tot ce vreau sa ii mai fac sunt jantele atat!:D
|
Re: Machete in lucru - VRS
arata foarte RAU pleoapele alea care vrei sa le faci.
|
Re: Machete in lucru - VRS
Quote:
|
Re: Machete in lucru - VRS
Quote:
|
Re: Machete in lucru - VRS
7 Attachment(s)
Am revenit cu poze!
|
Re: Machete in lucru - VRS
Nu te sfii sa mai finisezi.Baga bine cu 80, 150, 240, si la sfarsit cu 600.apoi da spritz-chit-ul si finiseaza din nou cu smirghel waterproof, cu apa, pana iasa neted.
|
Re: Machete in lucru - VRS
ok mersi de ajutor
|
Re: Machete in lucru - VRS
e pacat de munca depusa daca nu o finisezi sa iasa perfect pentru vopsea.
succes iti doresc ! |
Re: Machete in lucru - VRS
Pai asta fac acum. Am trecut de la 80 la 150
|
Re: Machete in lucru - VRS
Quote:
|
Re: Machete in lucru - VRS
Frumos proiectul. Multa bafta in continuare!
Sa inteleg ca ai facut toate astea cu toate plasticele machetei? Pai nui bine vezi sa nu ai neplacuta surpriza sa se fi zgariat geamul din greseala + ca se indeparteaza foarte greu. Daca nu vrei sa demontezi macheta poti folosi banda de mascare. Bafta! |
Re: Machete in lucru - VRS
Quote:
|
Re: Machete in lucru - VRS
4 Attachment(s)
Astazi, neavand ce face m-am apucat de un audi a8, 1/26, Weely. Nu o saq fie cine stie ce pentru ca o sa trebuiasca sa ma ocup de axul spate, parbriz si luneta care trebuie refacute
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:45. |
- Copyright 2026 4Tuning