Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/19197-ext-dacia-1310-it-black-it-white-yeyeye.html)

B-69-TAU 21-06-06 10:46

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by momo
iauzi... sunet... hmmm... taule ce ne ascunzi ? :D

ce sa ascund? nu ascund nimic, h-unit clarion, dif hertz, statie hertz, subwoofer hertz......
vezi ca nu ascund nimic:lol::lol::lol::lol:

steaua23 21-06-06 20:36

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
eu o stiu live, chiar daca nu avea jante atunci si arata bine. tot respectul pentru ambitia si idee lui tau.

FUBU_S 22-06-06 01:06

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Multa munca ... da se si vede. Felicitari proprietarului pentru masina.
( parca ar da mai bine un prag drept...)

dexter_20 23-06-06 18:15

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Cea mai tare Dacie din Romania.Acum stiti cum e treaba aia....e usor sa ajungi pe locul 1, mai greu e sa te mentii acolo.

B-69-TAU 24-06-06 02:03

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by dexter_20
Cea mai tare Dacie din Romania.Acum stiti cum e treaba aia....e usor sa ajungi pe locul 1, mai greu e sa te mentii acolo.

fac cate ceva in permanenta!;) ;) ;) ;)

Ace Axel 26-06-06 21:31

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
destul de reusita masina... nu-mi place kestia aia de pe capota si k are vopsite jantele negre... dar asta tine de gustul fiecaruia presupun

tau stai prin zona brancoveanu, k te-am vz p acolo!?

B-69-TAU 26-06-06 22:12

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel
destul de reusita masina... nu-mi place kestia aia de pe capota si k are vopsite jantele negre... dar asta tine de gustul fiecaruia presupun

tau stai prin zona brancoveanu, k te-am vz p acolo!?

capota in maxim 4-5 zile va fi alta!
si da prin brancoveanu stau!

Ace Axel 27-06-06 07:45

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
marfa... asteptam poze :D

B-69-TAU 08-07-06 21:03

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
18 Attachment(s)
am promis poze, am niste poze de azi si de ieri dar in lucru mai am putin si este gata de strada....

momo 08-07-06 22:45

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
frumos... da ce simbolizeaza tipul ala cu aripi????

B-69-TAU 08-07-06 22:50

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
Quote:

Originally Posted by momo
frumos... da ce simbolizeaza tipul ala cu aripi????

un arhanghel, dar nu este gata! este in faza de inceput!

lowrider 13-07-06 01:22

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
nu stiu ce vedeti voi asa extraordinar la masina asta.poate doar efortul propietarului

Brian 19-07-06 14:23

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
E frumoasa intr-adevar! Singurele lucruri care nu imi plac sunt pragurile, in rest foarte frumoasa! Felicitari !

RAZvan15 21-07-06 05:02

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
n-am ce spune, n-ai ce critica la masina asta :shock: e perfecta.. bafta tau`le .. vezi ce mai faci.. :drunk:

CarGoVroom 21-07-06 08:54

Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
 
cu genul asta de topic:

Quote:

Originally Posted by blowwind
vai de curu vostru daca votatzi kitch

si genul asta de post-uri:

Quote:

n-am ce spune, n-ai ce critica la masina asta e perfecta.. bafta tau`le
nu castigi nimic...arata doar k vrei sa fii pupat in c*r de alte persoane si fugi de pareri diferite ca de dracu. Cei care zic "nu-mi place" nu-s musai hateri. Exista si catziva care nu au aceleasi gusturi sau pur si simplu nu sunt impresionati de aspectul masinii tale.

Mie unu nu-mi plac pragurile barele fata/spate (dacia e o masina patratzoasa de felul ei si parca nu se potrivesc) jantele vopsite si stopurile spate care la un moment dat erau transparente. In rest vad o dacie vopsita in 2 culori cu neoane si manere mascate. Faptul ca a aparut in videoclipul cassa loco nu ma impresioneaza cu nimic.
Sunt sigur ca mai exista imbunatatiri la masina dar eu critic doar ce vad si nu-mi place.
Oricat de direct ar fi raspunsul meu sper sa-l apreciezi (am ales sa nu fiu fals si sa dau ceva argumente)...te felicit pentru ca ai avut curajul sa investesti intr-o marca moarta de zeci de ani. Rezultatul este o masina ingrijita DAR IN NICI UN CAZ PERFECTA.

Noroc in continuare.


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning