![]() |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
Arata foarte bine Loganul.
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
1 Attachment(s)
masina nu o mai am din august anul trecut,dar inainte sa o vand arata asa
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
bravo este superba .... foarte mult bun gust ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning