![]() |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
mah da-o-n colo de treaba....casca si centura????
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
dap.. pai ma-rog.. cine are centura :) pe fata le mai am si eu :)
p.s. vreu sa vad daca o sa fie verificat de catre cineva |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
si nu se poate nici cu geamul deschis :sad::shock::shock: (ptr cei ce nu au clima....cred ca fac sarmale inauntru..:D)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
vezi sa nu port casca si centura :)).....
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Casca + centura + geam inchis + 32 grade, suna foarte bine :lol: :lol:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Da' va luati casca de sezon cald, din aceea galbena de santier pe varful capului si gata, racoare garantata! Dar de vesta reflectorizanta nu zice nimeni nimic? Combinata cu casca galbena...hai ca nu m-am putut abtine. Ne vedem la show!
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
altceva?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Va plangeti ca niste femei nef-***...v'a pus cineva pistolul la tampla sa participati? Cui convine bine, cui nu, la fel de bine.
Succes cu eventu' baieti! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Aici se mai si glumeste...nu trebuie sa iei totul in serios, nimeni nu se cearta sau se supara. Asta e! Si multumim pentru urare "morfeu". Vii? Te primim si fara casca.
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
Despre venit...pffff, as venit din tot sufletul si cu toata masina daca as avea cu ce sa vin...dar inca arata horror :). Daca se mai organizeaza ceva vara asta (iulie/august) vin! (nu am vazut Aradul si mi'ar face placere, cred :) ) P.S. Daca as participa eu as fi 1 la rand la casti :)) mie'mi place cu casca pe cap, centura in shaispe puncte, scaune sport si alte nebunii...e mai altfel :D :D :D, parerea mea. Sa aveti parte de vreme frumoasa (asta e cel mai important), de cati mai multi participanti/expozanti/vizitatori si cat mai putine incidente (ideal 0) Va salut! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Bineinteles ca glumim si ne bucuram ca sunt tot mai multe evenimente in Arad :) Si le tin pumniii baietilor sa iasa totul ok.
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
oooo....da norbyhpf...!! respect pt masina ta masina mea de vis...:D succes la expo daca participi cand iti vad bestia pe centru tre' sa ma opresc in loc sa o aud:D:!:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning