Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Expo Arad Show - 13 iunie 2010 (https://forum.4tuning.ro/85-arad/190905-expo-arad-show-13-iunie-2010-a.html)

ar_66_rau 09-06-10 16:53

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
mah da-o-n colo de treaba....casca si centura????

brummy 09-06-10 19:31

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
dap.. pai ma-rog.. cine are centura :) pe fata le mai am si eu :)
p.s. vreu sa vad daca o sa fie verificat de catre cineva

Gianny23 09-06-10 20:40

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
si nu se poate nici cu geamul deschis :sad::shock::shock: (ptr cei ce nu au clima....cred ca fac sarmale inauntru..:D)

ar_66_rau 09-06-10 20:58

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
vezi sa nu port casca si centura :)).....

NEo007 09-06-10 21:22

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Casca + centura + geam inchis + 32 grade, suna foarte bine :lol: :lol:

ar_66_rau 09-06-10 21:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 3429659)
Casca + centura + geam inchis + 32 grade, suna foarte bine :lol: :lol:

da da.......chiar perfect :))

Daci 10-06-10 07:26

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Da' va luati casca de sezon cald, din aceea galbena de santier pe varful capului si gata, racoare garantata! Dar de vesta reflectorizanta nu zice nimeni nimic? Combinata cu casca galbena...hai ca nu m-am putut abtine. Ne vedem la show!

Evoluti0n 10-06-10 13:07

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
altceva?

morpheusmaster 10-06-10 13:10

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Va plangeti ca niste femei nef-***...v'a pus cineva pistolul la tampla sa participati? Cui convine bine, cui nu, la fel de bine.

Succes cu eventu' baieti!

Daci 10-06-10 13:26

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Aici se mai si glumeste...nu trebuie sa iei totul in serios, nimeni nu se cearta sau se supara. Asta e! Si multumim pentru urare "morfeu". Vii? Te primim si fara casca.

morpheusmaster 10-06-10 13:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by Daci (Post 3431189)
Aici se mai si glumeste...nu trebuie sa iei totul in serios, nimeni nu se cearta sau se supara. Asta e! Si multumim pentru urare "morfeu". Vii? Te primim si fara casca.

Salutari. Ma fratiuc, sincer n'am stat sa citesc toata discutia doar am vazut 3/4/5 posturi "batman batman" si am zis iote ce se mai plang si astia ca'si pun o casca acolo 2 min :))...mea culpa daca era la gluma si misto.

Despre venit...pffff, as venit din tot sufletul si cu toata masina daca as avea cu ce sa vin...dar inca arata horror :). Daca se mai organizeaza ceva vara asta (iulie/august) vin! (nu am vazut Aradul si mi'ar face placere, cred :) )

P.S. Daca as participa eu as fi 1 la rand la casti :)) mie'mi place cu casca pe cap, centura in shaispe puncte, scaune sport si alte nebunii...e mai altfel :D :D :D, parerea mea.

Sa aveti parte de vreme frumoasa (asta e cel mai important), de cati mai multi participanti/expozanti/vizitatori si cat mai putine incidente (ideal 0)

Va salut!

NEo007 10-06-10 15:04

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Bineinteles ca glumim si ne bucuram ca sunt tot mai multe evenimente in Arad :) Si le tin pumniii baietilor sa iasa totul ok.

NorbyHPF 10-06-10 17:30

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by ar_66_rau (Post 3428959)
mah da-o-n colo de treaba....casca si centura????

da mah....pe linga ca mergem acolo si ne rupem masinile...mai au si pretentzi sa facem cum vor ei...mah ce bulangii :)):)):)):))):))

ar_66_rau 10-06-10 17:37

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by NorbyHPF (Post 3431728)
da mah....pe linga ca mergem acolo si ne rupem masinil...mai au si pretentzi...mah ce bulangii :)):)):)):))):))

oooo da..... ti-ai facut si tu user...;) in sfarsit....te tzuca tata :)):))

sergiuarad 10-06-10 21:34

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
oooo....da norbyhpf...!! respect pt masina ta masina mea de vis...:D succes la expo daca participi cand iti vad bestia pe centru tre' sa ma opresc in loc sa o aud:D:!:


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning