![]() |
Re: GTA: Bucuresti
Quote:
scrie ce ai de scris intr-un singur post ! |
Re: GTA: Bucuresti
a ma scuzati nu am psotat de vre'un an :) intradevar lucrasem ceva la el ... da am abadonat proiectu, adinx in proportie de 80% am termiant texturile, la masini nu am avut oameni deci l'am ambandonat ce rost are fara masini:) topic closed paote daca strang oameni il refacem.
|
Re: GTA: Bucuresti
Stie Cineva Unde Pot Gasi In Bucuresti Gta Mamaia Vice?:?: Multumesc.
|
Re: GTA: Bucuresti
bun venit pe forum
nu am inteles ce vrei pana la urma... sa cumperi GTA Mamaia Vice (lucru imposibil pt ca nu este original) sau sa-l dld... in principiu trebuie sa intri aici, intri la download si vezi ce iei de pe acolo... nu stiu daca este tot jocul sau numai patchul have phun ;) |
Re: GTA: Bucuresti
Topicul este inchis deoarece lucrarile la proiect au fost stopate... il rog pe eugen sa ma contacteze cand vrea sa redeschid topicul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:47. |
- Copyright 2026 4Tuning