Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

daffy duck™ 04-05-10 11:37

Re: Stanced E46
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 3331722)

nu sunt sigur, dar probabil va fi la show la standul Team CSR :)

si nu am inteles de ce le-am scos tarziu manerele? :D

vedem toti la show de ce ;)

bafta cu masina!!!!!!!

tupeu 04-05-10 12:42

Re: E46 - Stanced
 
sa nu se inteleaga gresit, nu am modificat masina pentru show-ul de la cluj, normal ca o faceam mult mai repede daca asta vroiam dar finantele nu ma lasa :d

alexufo 04-05-10 15:48

Re: E46 - Stanced
 
sunt proiecte ce trebuie gandite din timp .. si care nu pot fi grabite..
la sfarsit o sa fie un produs final demn de mers la un show cu el

tupeu 04-05-10 22:21

Re: E46 - Stanced
 
4 Attachment(s)
poze noi cu ea vopsita (provizoriu)

tigermotorsport 04-05-10 22:47

Re: E46 - Stanced
 
Hai cu poze noi. Contrastu de care ti-am zis;-) spor.

EmyM6 04-05-10 23:09

Re: E46 - Stanced
 
f frumos proiectul.felicitari.am sa urmaresc thread-ul;)

crysty.bobok 04-05-10 23:23

Re: E46 - Stanced
 
foarte frumos ! ar merge un portbagaj csl look!

intr-o poza apare cu bandouri spate in alta fara.. cum este de fapt? sper ca fara:D
ce e cu oglinzile alea?

tupeu 04-05-10 23:44

Re: E46 - Stanced
 
mersi, va fi si un csl ;)

tupeu 04-05-10 23:49

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3334213)
foarte frumos ! ar merge un portbagaj csl look!

intr-o poza apare cu bandouri spate in alta fara.. cum este de fapt? sper ca fara:D
ce e cu oglinzile alea?

era cu bandouri acum e fara :P
daca citesti mai atent scrie ce am facut, inca nu sunt terminate, mai am de lucru la oglinzi, le-am scurtat cu cativa centimetrii in inaltime

HoricutzWSR 05-05-10 13:22

Re: E46 - Stanced
 
sper ca umpli bara aia de stickere , nu? :D
http://fatlace.com/lacedup/wp-conten.../07/illest.jpg

soosy 05-05-10 13:58

Re: E46 - Stanced
 
frumoasa masina;)....si se pare ca iasa ceva calumea:D
si eu tot aspir la un e46 si cand vad pe alti cum lucra la ele ma ambitionez tot mai mult:)

bafta mare cu proiectu
si am 2 intrebari
cat ai dat pe valvele alea(eu am valve dar nu am inaltatorul acela cu care umfli si se pare ca va trebui sa iau set ca separat nu gasesc)
iar de alpine-ul ala x200 ce ai avut ai fost sau esti multumit?

serghey 05-05-10 21:14

Re: E46 - Stanced
 
a iesit f bn pana acuma ....bafta in continuare colega:P

tupeu 05-05-10 22:37

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by soosy (Post 3335603)
frumoasa masina;)....si se pare ca iasa ceva calumea:D
si eu tot aspir la un e46 si cand vad pe alti cum lucra la ele ma ambitionez tot mai mult:)

bafta mare cu proiectu
si am 2 intrebari
cat ai dat pe valvele alea(eu am valve dar nu am inaltatorul acela cu care umfli si se pare ca va trebui sa iau set ca separat nu gasesc)
iar de alpine-ul ala x200 ce ai avut ai fost sau esti multumit?

mersi, valvele nu sunt scumpe, le gasesti in vulcanizarile mari (adax) 30 de lei a fost setul :)
x200 e foarte rapid, are functii foarte usor de folosit, e multimedia, iti recomand x100 care e color :)

quick_silver2 06-05-10 06:52

Re: E46 - Stanced
 
Porbagajul, nu va avea parte de acelasi "tratament" ca si cel al usilor?

tupeu 06-05-10 10:10

Re: E46 - Stanced
 
portbagajul va avea un csl si o mica modificare, care odata ce le voi face vor fi postate pe forum, dar clean la portbagaj nu imi place mie, nu as face asa ceva la masina mea


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning