![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Ursuletul arata bine:) :X mai incolo cand iau carnetul iau unul:X
Dar miata si ea este super..:X dar..nu ii genul meu.....tu intr`o zi faci o masina?: de la a la z?cu google ala? |
Re: lucrarile mele cristy2boy
6 Attachment(s)
2 lucrari terminate azi nu termin intr-o zi eu ma apuc de ele mai dinnaintecam 2 zile cam asa ca am invatat sa lucrez cu el bine de tot acu
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
arata destul de bine...
dar mai incearca totusi sa gasesti un 3d max sau maya sau ceva care sa te ajute sa lucrezi mai real...satisfactiile o sa fie mult mai mari :D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
10 Attachment(s)
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Multumesc mult este foarte frumoasa8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
16 Attachment(s)
un nou vt
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Foarte Frumos man,te pricepi nu gluma...:D Bafta in continuare
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
8 Attachment(s)
........
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
11 Attachment(s)
alte lucrari sper sa va placa
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Foarte frumoase omule!Bravo!
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
un nou oltean:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
7 Attachment(s)
.......
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
Quote:
Daca gresesc imi cer scuze, desi nu cred ca gresesc. Ursuletul nu e facut de tine, modelul este luat de pe net. Doar l-ai modificat putin .... Gresesc ? Asemanarile sunt prea mari uite modelul |
| All times are GMT +2. The time now is 17:56. |
- Copyright 2026 4Tuning