Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   lucrarile mele cristy2boy (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/185492-lucrarile-mele-cristy2boy.html)

mirceasilvyu 11-06-10 19:39

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Ursuletul arata bine:) :X mai incolo cand iau carnetul iau unul:X

Dar miata si ea este super..:X dar..nu ii genul meu.....tu intr`o zi faci o masina?: de la a la z?cu google ala?

cristy_dacia 11-06-10 19:48

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
6 Attachment(s)
2 lucrari terminate azi nu termin intr-o zi eu ma apuc de ele mai dinnaintecam 2 zile cam asa ca am invatat sa lucrez cu el bine de tot acu

mba 11-06-10 20:16

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
arata destul de bine...
dar mai incearca totusi sa gasesti un 3d max sau maya sau ceva care sa te ajute sa lucrezi mai real...satisfactiile o sa fie mult mai mari :D

cristy_dacia 11-06-10 20:28

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by mba (Post 3434282)
arata destul de bine...
dar mai incearca totusi sa gasesti un 3d max sau maya sau ceva care sa te ajute sa lucrezi mai real...satisfactiile o sa fie mult mai mari :D

osa mai incerc dar nu acuma

Cosmin-SNR 13-06-10 23:05

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3433585)
niciun comentariu pt ursulet si pt miata????

Frumoase amandoua! Bafta astept Surpriza:D

cristy_dacia 14-06-10 11:46

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Cosmin-SNR (Post 3438814)
Frumoase amandoua! Bafta astept Surpriza:D

uiteti si sutptiza

Cosmin-SNR 14-06-10 11:48

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Multumesc mult este foarte frumoasa8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

cristy_dacia 15-06-10 08:43

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
16 Attachment(s)
un nou vt

Cosmin-SNR 15-06-10 09:03

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Foarte Frumos man,te pricepi nu gluma...:D Bafta in continuare

cristy_dacia 17-06-10 19:07

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
8 Attachment(s)
........

cristy_dacia 28-06-10 09:53

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
11 Attachment(s)
alte lucrari sper sa va placa

andy design x 28-06-10 11:08

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Foarte frumoase omule!Bravo!

cristy_dacia 12-07-10 19:24

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
un nou oltean:D

cristy_dacia 23-07-10 12:17

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
7 Attachment(s)
.......

GRIGO 24-07-10 17:30

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3433585)
niciun comentariu pt ursulet si pt miata????

Pentru ursulet am eu.
Daca gresesc imi cer scuze, desi nu cred ca gresesc.
Ursuletul nu e facut de tine, modelul este luat de pe net.
Doar l-ai modificat putin ....
Gresesc ?
Asemanarile sunt prea mari
uite modelul


All times are GMT +2. The time now is 17:56.

- Copyright 2026 4Tuning