Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   FETE SI MASINI (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/185361-fete-masini.html)

drobet@ 09-06-10 08:42

re: FETE SI MASINI
 
mai tre sa avem putina rabdare dragi prieteni cam incep fetele sa se duca la plaja si atunci le prinzi bine in cadru
:lol:

skimpy 09-06-10 09:16

re: FETE SI MASINI
 
sau la purcica, cand coboara din taxiu ;)

drobet@ 09-06-10 11:36

re: FETE SI MASINI
 
1 Attachment(s)
uitati sa va clatiti putin oki

26WRC 09-06-10 13:12

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 3428297)
uitati sa va clatiti putin oki

Adevarul e ca ti'ar trebui niste distantiere pe spate:-):lol:

skimpy 10-06-10 08:43

re: FETE SI MASINI
 
ai un joc la brat dreapta fata. posibil de la capetele de bara sau de la bielete

drobet@ 10-06-10 09:27

re: FETE SI MASINI
 
da am jok in valva la roata:lol:

MihaiCsl 10-06-10 23:07

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 3428297)
uitati sa va clatiti putin oki

Ce-i frumos ii place si lui Dumnezeu. :D

Bmw_Rulllzzz 10-06-10 23:38

re: FETE SI MASINI
 
hmmm.....3 pagini si o singura poza in care este si o fata. dar si poza aia e in miniatura. incercati si voi sa pozati si fetele, nu numai masinile. e de ajuns sa specificati ce masina conduce, nu neaparat sa pozati masina. va agatati de detalii incat uitati esentialul :lol:

TuningBoy 12-06-10 00:49

re: FETE SI MASINI
 
Au sa mai apara :lol:


stay tuned

TuningBoy 19-06-10 13:15

re: FETE SI MASINI
 
1 Attachment(s)
Fiat 500 si a lui proprietara :-)



Restul pozelor aici si aici

o`neal 19-06-10 14:16

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3452592)
Fiat 500 si a lui proprietara :-)



Restul pozelor aici si aici

Bv Sorine !! Tine`o tot asa ;) Felicitari pt setul de poze

Bogdan.IS 20-06-10 09:49

re: FETE SI MASINI
 
Ce bine e sa fii fotograf :-P . Eu cand am sa fiu mare am sa ma fac fotograf la Playboy .

DeMoN94 20-06-10 10:09

re: FETE SI MASINI
 
:))):> smekera meseria dar dupa un timp iti zic eu ca te saturi numai poze si nimic altceva :-"

o`neal 20-06-10 13:43

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by DeMoN94 (Post 3454363)
:))):> smekera meseria dar dupa un timp iti zic eu ca te saturi numai poze si nimic altceva :-"

sau poate doar o pasiune... nu neaparat o meserie ;)

drobet@ 24-06-10 08:22

re: FETE SI MASINI
 
2 Attachment(s)
:lol:si inca 2 poze


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning