![]() |
re: FETE SI MASINI
mai tre sa avem putina rabdare dragi prieteni cam incep fetele sa se duca la plaja si atunci le prinzi bine in cadru
:lol: |
re: FETE SI MASINI
sau la purcica, cand coboara din taxiu ;)
|
re: FETE SI MASINI
1 Attachment(s)
uitati sa va clatiti putin oki
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
ai un joc la brat dreapta fata. posibil de la capetele de bara sau de la bielete
|
re: FETE SI MASINI
da am jok in valva la roata:lol:
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
hmmm.....3 pagini si o singura poza in care este si o fata. dar si poza aia e in miniatura. incercati si voi sa pozati si fetele, nu numai masinile. e de ajuns sa specificati ce masina conduce, nu neaparat sa pozati masina. va agatati de detalii incat uitati esentialul :lol:
|
re: FETE SI MASINI
Au sa mai apara :lol:
stay tuned |
re: FETE SI MASINI
1 Attachment(s)
|
re: FETE SI MASINI
|
re: FETE SI MASINI
Ce bine e sa fii fotograf :-P . Eu cand am sa fiu mare am sa ma fac fotograf la Playboy .
|
re: FETE SI MASINI
:))):> smekera meseria dar dupa un timp iti zic eu ca te saturi numai poze si nimic altceva :-"
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
2 Attachment(s)
:lol:si inca 2 poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning