Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   Inca Un Accident (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/18074-accident.html)

Opportunity 31-05-06 12:23

Re: Inca Un Accident
 
RIP pacat de el

LiviuTZ 31-05-06 17:27

Re: Inca Un Accident
 
Quote:

Originally Posted by Walderrama
tzi sau taiat picioarele ... erai moale ... si batea inima tare in piept ? asa`i ?

Cam asa ceva...a fost primul mort pe care l-am vazut din motive de genu asta!!!Dumnezeu sa-l odihneasca in pace

The_One_Forever 07-06-06 14:46

Re: Inca Un Accident
 
Sa se odihneasca in pace.

hu guta 15-06-06 19:20

Re: Inca Un Accident
 
dumnezeu sa-l odihneasca in pace

in romania motociclisti nu sunt respectati


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning