Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 28-06-10 11:14

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 3476319)
da bine cu oglinzile si bara. Imi pare putin matuita bara ,de ce nu o vopsesti undeva profi ?in rest masina e ok ,sa o stapanesti sanatos ,spor la modificari !!:D

ms ,bara este facuta cu sprey ca sa nu stea in 7 culori cand termin de pus tot ce vreau pe ea o bag la vopsit :D

Neamtzu_e36 28-06-10 11:36

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
un filmulet din tineretea mea :D

D_a_N_i 28-06-10 11:38

Re: E36 - M43B18
 
noroc ca tiam dat io filmuletu.bafta la proiect

alex4you 28-06-10 13:09

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3476392)
un filmulet din tineretea mea :D



vai nu imi vine sa cred ca dupa atata timp vad si eu filmuletzul asta.......imi completez colectia de filmulete cu tine :P....upsss :">......ce dor mie de matza aia..........

Ricardinho 28-06-10 14:50

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3455979)
Am luat si oglinzi de M dar nu aveau suportii asa ca am dat comanda la redzone tuning si abia astept sa vina si ma treb sa iau sticla din stanga :-)
Poze


Arata mai bine acum spor in continuare la treaba ... app sa-i pui si niste semnale smoked ca da bine rau, pleoape, niste proiectoare la fel smoked..grila de la bara si ce mai crezi tu

Neamtzu_e36 28-06-10 20:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3476628)
vai nu imi vine sa cred ca dupa atata timp vad si eu filmuletzul asta.......imi completez colectia de filmulete cu tine :P....upsss :">......ce dor mie de matza aia..........

Opa colectie sa inteleg ca am si fani?? :D:D:D

Neamtzu_e36 28-06-10 20:56

Re: E36 - M43B18
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3476963)
Arata mai bine acum spor in continuare la treaba ... app sa-i pui si niste semnale smoked ca da bine rau, pleoape, niste proiectoare la fel smoked..grila de la bara si ce mai crezi tu

MS ,or sa vina si alea pe rand , poza cu volanul montat multumesc lui preparatu pt ajutor

Neamtzu_e36 29-06-10 15:00

Re: E36 - M43B18
 
6 Attachment(s)
O pun si pe sora mai mica care nu prea vede lumina zilei ca sta sub prelata si asteapta sa fie inscrisa este un E36 1.6 ca dotari are doar oglinzi electrice :D asta va ramane simpla fara modificari eu zic ca arata destul de bine astept parerii

POZE :

D_a_N_i 29-06-10 15:16

Re: E36 - M43B18
 
arata bine asa simpla asa sa o si lasi sa mergi zilnic cu ea iar 1.8 pentru ce vrei tu sa o faci

Neamtzu_e36 29-06-10 15:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3479903)
arata bine asa simpla asa sa o si lasi sa mergi zilnic cu ea iar 1.8 pentru ce vrei tu sa o faci

Asta mica va fi de zi cu zi si cea neagra o fac pentru mine vad eu la sfarsit ce o sa iasa ;)

alex4you 01-07-10 15:47

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3478037)
Opa colectie sa inteleg ca am si fani?? :D:D:D

da,pot sa ma numesc fan, daca vrei sa ii spun asa....stii k am tinut intotdeauna cu ce faci :">

Neamtzu_e36 10-07-10 21:44

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
am inceput mutarile pe cea gri momentan doar volanul M si bancheta ca cea neagra este de vanzare
Poze

johnny325 11-07-10 01:56

Re: E36 - M43B18
 
neamtule PC este o adevarata istorie sincer imi este foarte dor de ea si cred ca o sa o recureperez:cry::lol:

Ianis 11-07-10 14:37

Re: E36 - M43B18
 
da traiesc sa te vad si pe tine cu o masina sa mergi cu ea ?

liviu tex 11-07-10 16:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by rdy4ever (Post 3466873)
bara fata... parca e ceva in neregula cu ea...

in neregula cu bara fata cre' ca's jantele! si la ala rosu daca'i pui table co capace arata urat! mie'mi pare bine bara aia!:D


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning