Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo Oradea (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/180010-cielo-oradea.html)

18BSV 15-03-11 20:57

Re: Cielo Oradea
 
Da frumos.. dar las k azi deja wofferele alea erau cam vechi...asta nu e o problema numa sa sune, mai bine spunene c ai de gand sa pui?! :D

sounddynamics 15-03-11 22:02

Re: Cielo Oradea
 
ma gandesc la Mac Audio STX sunt din colectia noua din cate am vazut:D si pretul e bunicel

pareri ?:D


http://www.***********/car-sound/subw...dual-8259.html

iviTe 15-03-11 22:44

Re: Cielo Oradea
 
decat macurile astea la banii astia iti faci muzica nu ***urile alea .. ;)

Stefy88 16-03-11 08:22

Re: Cielo Oradea
 
foarte frumoasa masina...cum a mai zis si lumea pe aici, mafioata masina:twisted:

dar da acele stikere jos...nu-si au rostul pe masina...


numai bine!

sounddynamics 16-03-11 18:35

Re: Cielo Oradea
 
multumim :D

stikere sau dat jos intre timp , mai putin cel cu clubul din care fac parte CRS Oradea:D

urmeaza un photoshoting pe 26 martie 8)

sounddynamics 27-03-11 17:43

Re: Cielo Oradea
 
2 Attachment(s)
photo update

18BSV 27-03-11 21:06

Re: Cielo Oradea
 
Maffia style ...clar.Frumos cielo`u tau.Mai ai nevoie sa o cobori oleaca si`n rest nota10.Ai pozele noi vad... si eu le vreau :D

sounddynamics 27-03-11 22:05

Re: Cielo Oradea
 
5 Attachment(s)
o coboram:-)

photo update part. 2

sounddynamics 29-05-11 21:25

Re: Cielo Oradea
 
10 Attachment(s)
photo shote':D

18BSV 29-05-11 21:43

Re: Cielo Oradea
 
UAW..ft faine pozeleh... ,de masina sa nu mai zic,maffia..
Gasesti u zone faine d sedintza foto..

B-99-SAA 30-05-11 17:04

Re: Cielo Oradea
 
Misto pozele..! Dar trebuie mai aproape de asfalt... masina nu pozele :D

sounddynamics 30-05-11 17:11

Re: Cielo Oradea
 
se va pune si mai aproape de asfalt, tot am zis .. cu primul lot de jeton disponibil de aruncat..:D

multumim de trecere:D

johnsonxxl 30-05-11 17:18

Re: Cielo Oradea
 
superba masina.. nu am ce sa mai zic.. o suspensie si e si mai si :D

sounddynamics 01-06-11 18:14

Re: Cielo Oradea
 
multu mim :D

18BSV 26-06-11 21:59

Re: Cielo Oradea
 
Sefu,...pozele???!!!! alea de la probe... amu recent,ca stiu ca au iesit ceva :),Data viit si eo vin!


All times are GMT +2. The time now is 23:22.

- Copyright 2026 4Tuning