![]() |
Re: Cielo Oradea
Da frumos.. dar las k azi deja wofferele alea erau cam vechi...asta nu e o problema numa sa sune, mai bine spunene c ai de gand sa pui?! :D
|
Re: Cielo Oradea
ma gandesc la Mac Audio STX sunt din colectia noua din cate am vazut:D si pretul e bunicel
pareri ?:D http://www.***********/car-sound/subw...dual-8259.html |
Re: Cielo Oradea
decat macurile astea la banii astia iti faci muzica nu ***urile alea .. ;)
|
Re: Cielo Oradea
foarte frumoasa masina...cum a mai zis si lumea pe aici, mafioata masina:twisted:
dar da acele stikere jos...nu-si au rostul pe masina... numai bine! |
Re: Cielo Oradea
multumim :D
stikere sau dat jos intre timp , mai putin cel cu clubul din care fac parte CRS Oradea:D urmeaza un photoshoting pe 26 martie 8) |
Re: Cielo Oradea
2 Attachment(s)
photo update
|
Re: Cielo Oradea
Maffia style ...clar.Frumos cielo`u tau.Mai ai nevoie sa o cobori oleaca si`n rest nota10.Ai pozele noi vad... si eu le vreau :D
|
Re: Cielo Oradea
5 Attachment(s)
o coboram:-)
photo update part. 2 |
Re: Cielo Oradea
10 Attachment(s)
photo shote':D
|
Re: Cielo Oradea
UAW..ft faine pozeleh... ,de masina sa nu mai zic,maffia..
Gasesti u zone faine d sedintza foto.. |
Re: Cielo Oradea
Misto pozele..! Dar trebuie mai aproape de asfalt... masina nu pozele :D
|
Re: Cielo Oradea
se va pune si mai aproape de asfalt, tot am zis .. cu primul lot de jeton disponibil de aruncat..:D
multumim de trecere:D |
Re: Cielo Oradea
superba masina.. nu am ce sa mai zic.. o suspensie si e si mai si :D
|
Re: Cielo Oradea
multu mim :D
|
Re: Cielo Oradea
Sefu,...pozele???!!!! alea de la probe... amu recent,ca stiu ca au iesit ceva :),Data viit si eo vin!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:22. |
- Copyright 2026 4Tuning