![]() |
Re: E46 - Shadow line
salut ,sa ai parte de ea multi km fara incidente si bani multi pentru modificari..nu crede am ca o sa renunti asa usor la golf.bafta la modificat da mi un pm sa vrb :D
|
Re: E46 - Shadow line
intradevar e durere...sa iti consume 14-15l si sa fie asa de puternic:|..anyway..scoate fie evacuarea, fie 320i dp portbagaj..impreuna sunt ca berea cu iaurt. In rest spor la treaba si tine-o tot asa:)
|
Re: E46 - Shadow line
Sa-l strunesti sanatos, sa ai parte de el multi km si cat mai intreg (no crashes!) asfalt intins si c u in trafic....
|
Re: E46 - Shadow line
Multumesc pentru ganduri ;) si ca tot veni vorba de consum eu ma incadrez undeva intre 15-20L :???: la putere este"voinicel" ... in scurt timp voi da si tobele jos deoarece am luat kitul Mtek II trebuie sa mai primesc si suportii non lci ... voi reveni si cu poze in cel mai scut timp :D va zbura si 320i-ul ...
PS @ aly99mtw - din pacate s-au vandut deja ... @ stef29 - da masina are o suspensie sport reglabila KW ... intradevar este o alegere buna E46-le :twisted: |
Re: E46 - Shadow line
continua continua...omoara-ti economiile si fa-ti masina boboc:D
|
Re: E46 - Shadow line
:idea:sa nu uiti sa iti schimbi si avatarul.....:rolleyes2
|
Re: E46 - Shadow line
salut..frumoasa masina..nu merge vopsit cromul de la usi? sau schimbat..
bafta in continuare! |
Re: E46 - Shadow line
5 Attachment(s)
revin cu noul ///M look ...
@jack_e36 - momentan imi place cromul de la usi poate pe parcurs o sa renunt la el ... |
Re: E46 - Shadow line
ai dud fao sa arate frumos.da le o lectie la baieti;))cum sti u mai bine.ai grije ce jante alegi.nu te calici.noroc
|
Re: E46 - Shadow line
frumoasa ,dar parca ar merge alte tips`uri ..
|
Re: E46 - Shadow line
foarte frumos colegu cu ce modificari mai revii ce planuri mai ai pt bmw?
|
Re: E46 - Shadow line
buna bara? :D
|
Re: E46 - Shadow line
Te-am vazut sambata aproape de Murfatlar cred ca te intorceai in Constanta,eu ma duceam spre Calarasi.Masina arata si mai bine in realitate. Succes in continuare
|
Re: E46 - Shadow line
salut colegu ce mai face bmw tau ?ai mai modificat ceva?
|
Re: E46 - Shadow line
hai RoK fao sa arate mai frumosa decat e acuma :P mult noroc b-(
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning