Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Shadow line (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/179594-e46-shadow-line.html)

alin21 18-04-10 22:53

Re: E46 - Shadow line
 
salut ,sa ai parte de ea multi km fara incidente si bani multi pentru modificari..nu crede am ca o sa renunti asa usor la golf.bafta la modificat da mi un pm sa vrb :D

razvan_florin1990 19-04-10 00:02

Re: E46 - Shadow line
 
intradevar e durere...sa iti consume 14-15l si sa fie asa de puternic:|..anyway..scoate fie evacuarea, fie 320i dp portbagaj..impreuna sunt ca berea cu iaurt. In rest spor la treaba si tine-o tot asa:)

[WP]DEADSKULL 19-04-10 01:55

Re: E46 - Shadow line
 
Sa-l strunesti sanatos, sa ai parte de el multi km si cat mai intreg (no crashes!) asfalt intins si c u in trafic....

CT 85 ROK 19-04-10 21:30

Re: E46 - Shadow line
 
Multumesc pentru ganduri ;) si ca tot veni vorba de consum eu ma incadrez undeva intre 15-20L :???: la putere este"voinicel" ... in scurt timp voi da si tobele jos deoarece am luat kitul Mtek II trebuie sa mai primesc si suportii non lci ... voi reveni si cu poze in cel mai scut timp :D va zbura si 320i-ul ...
PS
@ aly99mtw - din pacate s-au vandut deja ...
@ stef29 - da masina are o suspensie sport reglabila KW ... intradevar este o alegere buna E46-le :twisted:

razvan_florin1990 20-04-10 22:12

Re: E46 - Shadow line
 
continua continua...omoara-ti economiile si fa-ti masina boboc:D

aly99mtw 20-04-10 22:31

Re: E46 - Shadow line
 
:idea:sa nu uiti sa iti schimbi si avatarul.....:rolleyes2

jack_e36 21-04-10 12:41

Re: E46 - Shadow line
 
salut..frumoasa masina..nu merge vopsit cromul de la usi? sau schimbat..
bafta in continuare!

CT 85 ROK 25-04-10 18:21

Re: E46 - Shadow line
 
5 Attachment(s)
revin cu noul ///M look ...

@jack_e36 - momentan imi place cromul de la usi poate pe parcurs o sa renunt la el ...

naka66vio 25-04-10 18:42

Re: E46 - Shadow line
 
ai dud fao sa arate frumos.da le o lectie la baieti;))cum sti u mai bine.ai grije ce jante alegi.nu te calici.noroc

Gyo*TDS 25-04-10 18:44

Re: E46 - Shadow line
 
frumoasa ,dar parca ar merge alte tips`uri ..

adybmw89 25-04-10 22:23

Re: E46 - Shadow line
 
foarte frumos colegu cu ce modificari mai revii ce planuri mai ai pt bmw?

gelu_r 25-04-10 23:23

Re: E46 - Shadow line
 
buna bara? :D

Slid3r 03-05-10 09:48

Re: E46 - Shadow line
 
Te-am vazut sambata aproape de Murfatlar cred ca te intorceai in Constanta,eu ma duceam spre Calarasi.Masina arata si mai bine in realitate. Succes in continuare

Adryanbmw 27-07-10 17:14

Re: E46 - Shadow line
 
salut colegu ce mai face bmw tau ?ai mai modificat ceva?

MAN0241 04-08-10 19:12

Re: E46 - Shadow line
 
hai RoK fao sa arate mai frumosa decat e acuma :P mult noroc b-(


All times are GMT +2. The time now is 11:18.

- Copyright 2026 4Tuning