![]() |
Re: REV UP SQUAD
Da-i un suc ca bere il cearta iubi :)))))
|
Re: REV UP SQUAD
Cristian.............mai inviam si noi threadu asta??
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
5 Attachment(s)
Sa mai inviam si noi topicul asta..................Asa arata masina mea acum :D
|
Re: REV UP SQUAD
Iti tremura mana grav de emotii :)))
Ai ca arata bine rau...imi place...jantele si e gata la ext... |
Re: REV UP SQUAD
hehe....misto...foarte funny as putea spune....mi se pare ca te-am vazut si atunci cand te-ai dus la bogdan la magazin
|
Re: REV UP SQUAD
Pai daca acolo lucreaza :D
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
PS:ti-am mai zis ..a iesit fitza |
Re: REV UP SQUAD
Nu au nimic o.z-urile...sunt perfecte....dar schimbate cul....
|
Re: REV UP SQUAD
albe sau portocalii cu alb/negru
|
Re: REV UP SQUAD
Eu i-am zis negre sau albe...
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
10 Attachment(s)
Pai lucreaza cu bogdan baiatul acela inalt...si mai lucra unu'...dar numai e...a luat locul vladut :)))
Daca tot a bagat poze vlad urc si eu cateva din weekendul care a trecut... |
Re: REV UP SQUAD
vrei sa ne arati masina ta de expo???? alfa aia gri....nebun proiect ai in cap.....mai bine bagi bani in muschi si bilete la saloane ( bilete, ca o sa vii ca spectator ) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning