Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   REV UP SQUAD (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/176945-rev-up-squad.html)

C_kst 05-04-10 11:00

Re: REV UP SQUAD
 
Da-i un suc ca bere il cearta iubi :)))))

B51TNS 25-04-10 17:15

Re: REV UP SQUAD
 
Cristian.............mai inviam si noi threadu asta??

daffy duck™ 25-04-10 18:49

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by B51TNS (Post 3309283)
Cristian.............mai inviam si noi threadu asta??

bai baiatule, dar ce te mai plimbi...m-am saturat de tine azi :lol::lol::lol::lol::lol:

B51TNS 26-04-10 15:13

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3309539)
bai baiatule, dar ce te mai plimbi...m-am saturat de tine azi :lol::lol::lol::lol::lol:

:)) p unde m-ai vazut??

B51TNS 06-05-10 12:59

Re: REV UP SQUAD
 
5 Attachment(s)
Sa mai inviam si noi topicul asta..................Asa arata masina mea acum :D

C_kst 06-05-10 17:00

Re: REV UP SQUAD
 
Iti tremura mana grav de emotii :)))

Ai ca arata bine rau...imi place...jantele si e gata la ext...

daffy duck™ 06-05-10 17:02

Re: REV UP SQUAD
 
hehe....misto...foarte funny as putea spune....mi se pare ca te-am vazut si atunci cand te-ai dus la bogdan la magazin

C_kst 06-05-10 17:03

Re: REV UP SQUAD
 
Pai daca acolo lucreaza :D

kos_YRC 06-05-10 17:04

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by C_kst (Post 3339015)
Iti tremura mana grav de emotii :)))

Ai ca arata bine rau...imi place...jantele si e gata la ext...

ce au OZurile pe care le are acum?

PS:ti-am mai zis ..a iesit fitza

C_kst 06-05-10 17:08

Re: REV UP SQUAD
 
Nu au nimic o.z-urile...sunt perfecte....dar schimbate cul....

kos_YRC 06-05-10 17:09

Re: REV UP SQUAD
 
albe sau portocalii cu alb/negru

C_kst 06-05-10 17:11

Re: REV UP SQUAD
 
Eu i-am zis negre sau albe...

daffy duck™ 06-05-10 17:12

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by C_kst (Post 3339022)
Pai daca acolo lucreaza :D

deci nu am mai fost de ceva vreme pe acolo....stiam ca lucreaza alt baiat cu bogdan...o sa trec sa il felicit..poate ii dau si un cadou :lol::lol::lol:

C_kst 06-05-10 17:35

Re: REV UP SQUAD
 
10 Attachment(s)
Pai lucreaza cu bogdan baiatul acela inalt...si mai lucra unu'...dar numai e...a luat locul vladut :)))

Daca tot a bagat poze vlad urc si eu cateva din weekendul care a trecut...

daffy duck™ 06-05-10 18:05

Re: REV UP SQUAD
 
vrei sa ne arati masina ta de expo???? alfa aia gri....nebun proiect ai in cap.....mai bine bagi bani in muschi si bilete la saloane ( bilete, ca o sa vii ca spectator ) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning