Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

cristi_tecar_30 08-03-10 15:51

Re: E60 - 535d
 
m'am gandit si eu ca nu are rost sa o fac negru mat.jantele trebuie neaparat sa le schimb.de aceea sunt de vanzare acestea

13tsp 08-03-10 15:56

Re: E60 - 535d
 
Mi se pare fumat deja negrul mat, las-o asa, e splendida culoarea. Si jantele dau bine pe ea. :D

cristi_tecar_30 08-03-10 16:02

Re: E60 - 535d
 
multumesc frumos de aprecieri.dar ca un impatimit de tuning asa nu o pot lasa
o sa mai schimb una alta.culoarea este un negru individual

Xploshion 08-03-10 16:35

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3160457)
pai o sa pun ceva finut cum o sa pun poza mai jos.nu vreau sa o tiganesc si sa o impodobesc.vreau sa pastrez linia originala si sa pun elemente de calitate

consideri ca eleronul de la Ac Schnitzer din poza atasata de mn e tiganesc si nu este de calitate ? :D Acum fiecare cu gusturile lui ...

cristi_tecar_30 08-03-10 17:30

Re: E60 - 535d
 
nuuu.nu ziceam asta.si daca te uiti mai bine is aproape la fel.poate sunt chiar identice ca dupa ce am pus reply am observat.vreau ceva in gen cum ai pus tu sau cum am pus eu dar din carbon vreau sa pun:)
ii ok si eleronul din poza care ai atasat'o tu.

cristi_tecar_30 08-03-10 17:31

Re: E60 - 535d
 
sunt identice

Xploshion 08-03-10 18:41

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3160896)
nuuu.nu ziceam asta.si daca te uiti mai bine is aproape la fel.poate sunt chiar identice ca dupa ce am pus reply am observat.vreau ceva in gen cum ai pus tu sau cum am pus eu dar din carbon vreau sa pun:)
ii ok si eleronul din poza care ai atasat'o tu.



am inteles ! :-) ...app uh vrei difuzorul spate exact cum are userul " m_power87" pe masina lui nu !? :D

dragos002 08-03-10 19:31

Re: E60 - 535d
 
Arata frumos masina asa . Nu iti pune croame ca nu dau bine . Jantele asta dau super bine .

cristi_tecar_30 08-03-10 19:37

Re: E60 - 535d
 
2 Attachment(s)
pun o poza cu difuzorul,nu chiar asa de mare adica mai drept.mai apropiat de cel original.am atasat niste poze cu difuzorul.sa arate ceva in gen ca si bara de m5

cristi_tecar_30 08-03-10 19:44

Re: E60 - 535d
 
8 Attachment(s)
nu pun croame.pun croame negre.
ajutati'ma sa ma decid la jante daca tot suntem la capitolu asta:
-crom negru;
-negru mat cu dunga rosie.
dintre astea doua.pun poze cu jante.
uitati'va si dati'va cu o parere

cristi_tecar_30 08-03-10 19:45

Re: E60 - 535d
 
sau daca aveti care ceva jante pt e60 frumoase de vanzare spuneti'mi...

MKE 08-03-10 20:50

Re: E60 - 535d
 
f misto masina..cu un mare + pt motorizare...
pt jante exista multe variante..depinde de cat esti dispus sa dai pe ele...
ai aici niste poze cu un e60 frumos...

la suspensie cum stai ..? masina arata binisior..e schimbata?

cristi_tecar_30 08-03-10 20:53

Re: E60 - 535d
 
suspensile is originale de M.inclusiv directia ii de M(merge numa o tura nu o tura jumate),masina ii tot M.jante dintre alea 2 vreau sa aleg.

cristi_tecar_30 08-03-10 20:54

Re: E60 - 535d
 
jantele alea sunt foarte frumoase.dar vreau sa aleg dintre crom negru sau negru mat cu dunga rosie is 950 euro noi noute baracuda

ar_66_rau 08-03-10 21:18

Re: E60 - 535d
 
alea primele alegele....sunt superbee...;)...nu negru mat.....k nu ies in evidenta:D


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

- Copyright 2026 4Tuning