![]() |
Re: E60 - 535d
m'am gandit si eu ca nu are rost sa o fac negru mat.jantele trebuie neaparat sa le schimb.de aceea sunt de vanzare acestea
|
Re: E60 - 535d
Mi se pare fumat deja negrul mat, las-o asa, e splendida culoarea. Si jantele dau bine pe ea. :D
|
Re: E60 - 535d
multumesc frumos de aprecieri.dar ca un impatimit de tuning asa nu o pot lasa
o sa mai schimb una alta.culoarea este un negru individual |
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
nuuu.nu ziceam asta.si daca te uiti mai bine is aproape la fel.poate sunt chiar identice ca dupa ce am pus reply am observat.vreau ceva in gen cum ai pus tu sau cum am pus eu dar din carbon vreau sa pun:)
ii ok si eleronul din poza care ai atasat'o tu. |
Re: E60 - 535d
sunt identice
|
Re: E60 - 535d
Quote:
am inteles ! :-) ...app uh vrei difuzorul spate exact cum are userul " m_power87" pe masina lui nu !? :D |
Re: E60 - 535d
Arata frumos masina asa . Nu iti pune croame ca nu dau bine . Jantele asta dau super bine .
|
Re: E60 - 535d
2 Attachment(s)
pun o poza cu difuzorul,nu chiar asa de mare adica mai drept.mai apropiat de cel original.am atasat niste poze cu difuzorul.sa arate ceva in gen ca si bara de m5
|
Re: E60 - 535d
8 Attachment(s)
nu pun croame.pun croame negre.
ajutati'ma sa ma decid la jante daca tot suntem la capitolu asta: -crom negru; -negru mat cu dunga rosie. dintre astea doua.pun poze cu jante. uitati'va si dati'va cu o parere |
Re: E60 - 535d
sau daca aveti care ceva jante pt e60 frumoase de vanzare spuneti'mi...
|
Re: E60 - 535d
f misto masina..cu un mare + pt motorizare...
pt jante exista multe variante..depinde de cat esti dispus sa dai pe ele... ai aici niste poze cu un e60 frumos... la suspensie cum stai ..? masina arata binisior..e schimbata? |
Re: E60 - 535d
suspensile is originale de M.inclusiv directia ii de M(merge numa o tura nu o tura jumate),masina ii tot M.jante dintre alea 2 vreau sa aleg.
|
Re: E60 - 535d
jantele alea sunt foarte frumoase.dar vreau sa aleg dintre crom negru sau negru mat cu dunga rosie is 950 euro noi noute baracuda
|
Re: E60 - 535d
alea primele alegele....sunt superbee...;)...nu negru mat.....k nu ies in evidenta:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:46. |
- Copyright 2026 4Tuning