Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand volane MOMO, (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/17378-vand-volane-momo.html)

pesteimputit 08-03-07 22:27

Re: Vand volane MOMO,
 
din piele intoarsa e vreunul?
daca e te rog da-mi un pm cu un numar de telefon sa vorbim

Lao 09-03-07 06:22

Re: Vand volane MOMO,
 
1 Attachment(s)
Spune-mi şi mie te rog, ăsta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1149536885 (al treilea de la stanga la dr in postul #13), cam cāt este de adānc, vezi imaginea ataşată.

vdub 09-03-07 07:33

Re: Vand volane MOMO,
 
1 Attachment(s)
salut,
zi shi mie asta cati bani este?
cam cat costa fan curieru pana la cta

brgds
edi

AK-ZER 12-03-07 18:34

Re: Vand volane MOMO,
 
momo jet ai? ala ar tb sa vina cu tot cu partea centrala

quze 13-03-07 12:55

Re: Vand volane MOMO,
 
cred ca de 9 luni le-a vandut pe toate .....

hanneman 13-03-07 21:36

Re: Vand volane MOMO,
 
Daca vreti volane cu claxon cu tot mergeti in Otopeni!Gasiti o gramada de chestii la preturi bune

manole74 14-03-07 06:24

Re: Vand volane MOMO,
 
Din cate stiu, au fost vandute la pachet!

florin_cars 02-08-07 01:37

Re: Vand volane MOMO,
 
Quote:

Originally Posted by TSC-U (Post 1026000)
Diametrul volanului racing, in culoarea gri, este de 350mm in timp ce diametrului versiunii tuning, de culoare portocalie si imbracat in piele, este de 350 mm.


aiurea...ambele au acelasi diametru si gata :lol: :oops:

sincer as fi curios dk sunt ceva legaturi intre drift si aceste volane...pt k par la fel cu restul(forma, marime, prinderi...)..

ma rog..:rolleyes2

vortex80 02-08-07 13:34

Re: Vand volane MOMO,
 
cele din pozele de mai sus, cele de drift au 2 dimensiuni, 350 mm diametru si vazut adancime. vazut din profil dimensiuniea e undeva la 100-150 mm.

mihaimmm 02-08-07 13:49

Re: Vand volane MOMO,
 
1 Attachment(s)
vreau si eu unul modelul din foto anexata.
daca mai ai si vrei sa trimiti da un raspuns si iti trimit adresa.

vortex80 02-08-07 14:00

Re: Vand volane MOMO,
 
Imi pare rau.
Volanele astea s-au vandut de anul trecut la pachet, cum zicea cineva de aici.


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning