![]() |
Re: Vand volane MOMO,
din piele intoarsa e vreunul?
daca e te rog da-mi un pm cu un numar de telefon sa vorbim |
Re: Vand volane MOMO,
1 Attachment(s)
Spune-mi şi mie te rog, ăsta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1149536885 (al treilea de la stanga la dr in postul #13), cam cāt este de adānc, vezi imaginea ataşată.
|
Re: Vand volane MOMO,
1 Attachment(s)
salut,
zi shi mie asta cati bani este? cam cat costa fan curieru pana la cta brgds edi |
Re: Vand volane MOMO,
momo jet ai? ala ar tb sa vina cu tot cu partea centrala
|
Re: Vand volane MOMO,
cred ca de 9 luni le-a vandut pe toate .....
|
Re: Vand volane MOMO,
Daca vreti volane cu claxon cu tot mergeti in Otopeni!Gasiti o gramada de chestii la preturi bune
|
Re: Vand volane MOMO,
Din cate stiu, au fost vandute la pachet!
|
Re: Vand volane MOMO,
Quote:
aiurea...ambele au acelasi diametru si gata :lol: :oops: sincer as fi curios dk sunt ceva legaturi intre drift si aceste volane...pt k par la fel cu restul(forma, marime, prinderi...).. ma rog..:rolleyes2 |
Re: Vand volane MOMO,
cele din pozele de mai sus, cele de drift au 2 dimensiuni, 350 mm diametru si vazut adancime. vazut din profil dimensiuniea e undeva la 100-150 mm.
|
Re: Vand volane MOMO,
1 Attachment(s)
vreau si eu unul modelul din foto anexata.
daca mai ai si vrei sa trimiti da un raspuns si iti trimit adresa. |
Re: Vand volane MOMO,
Imi pare rau.
Volanele astea s-au vandut de anul trecut la pachet, cum zicea cineva de aici. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
- Copyright 2026 4Tuning